A A A

Valmierieši gūst uzvaru “Ventspils IT izaicinājumā 2019” 

Drukāt
27.11.2019

No 13. līdz 15. novembrim Ventspilī norisinājās tehnoloģiju konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2019” fināls, kurā piedalījās skolēni no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Valmieras sākumskolas skolēni Artūrs Irbens, Armands Irbens, Everts Priedītis un viņu pārstāvis Arnis Irbens jeb komanda “ScriptMasters” ieguva pirmo vietu B (4. – 6. klašu) grupā.

 

Šogad konkursam bija pieteikušies skolēni no 221 izglītības iestādes, kopumā 533 komandas.

Fināla pirmajā dienā,  13. novembrī, Livonijas ordeņu pilī norisinājās konkursa atklāšanas pasākums. Piecu stundu garumā bija jāveic trīs konkursa uzdevumi. B grupas finālistiem bija jāveido prezentācija par drošību internetā, savas galda spēles vizualizācija un mācību video par tēmu “Riņķa līnijas, rādiusa un diametra aprēķināšana”. Uzdevumu izpilde notika angļu valodā.

Pēdējā “Ventspils IT izaicinājuma 2019” dienā visi devās ekskursijā pa Ventspili, apmeklējot jaunatklāto koncertzāli “Latvija”, Zinātnes un tehnoloģiju muzeju “Kurzemes Democentrs”, Ventspils Jaunrades namu un Ventspils Digitālo centru.

Apbalvošanas ceremonija notika Ventspils Prāmja terminālī. Konkursa uzvarētāji saņēma Ventspils pilsētas domes naudas balvas un veicināšanas balvas no Smart (IT), Aspired un Ventspils Digitālā centra.

Informāciju sagatavoja:
Datorikas skolotāja Linda Vanaga