A A A

Uzņēmumā "Mazā brīnumzeme” norisinājās karjeras atbalsta pasākums  

Drukāt
07.05.2019

Maijā Burtnieku novada pamatskolu 1.-3.klašu skolēni devās uz Siguldu, kur uzņēmumā „Mazā brīnumzeme” norisinājās karjeras atbalsta pasākums “Radi pats!”. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja  iepazīties ar profesijām, kuras saistītas ar iespēju mainīt apkārtējo vidi – arhitekts, būvnieks, mākslinieks, dārznieks, ainavu arhitekts u.c.  Skolēni atzina, ka profesijas ir dzirdētas un daļa zināma, tomēr ne par visām spēja izstāstīt, kādi tieši ir veicamie darbi un pienākumi.

 

 Praktiskajās nodarbībās skolēni veidoja savus maketus - veidoja paši savas pilsētas vai lauku sētas.  Skolēni pilnveidoja savas prasmes strādāt mērķtiecīgi, plānot, veidot.

Pēc pasākuma skolēni un skolotāji atzina, ka nodarbības ir bijušas ļoti vērtīgas, un interesantas, daļa skolēnu atzina, ka mājās turpināšot iesākto maketu un to papildināšot.

Pasākums skolēniem norisinājās ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  finansiālo atbalstu un Burtnieku novada pašvaldības transporta pakalpojumu nodrošinājumu.

Informāciju sagatavoja Kristīne Goba, pedagogs karjeras konsultants Burtnieku novada pamatskolās.