A A A

Bērnudārzā “Pienenīte” iepazīst ābolus 

Drukāt
08.10.2019

Šī gada oktobris ir Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Pienenīte” 55.dzimšanasdienas laiks un ābolu mēnesis.

 

Pirmā oktobra nedēļa iesākusies ar ābolu izstādi, kurā vecāki ar bērniem nesa kopīgi lasītos ābolus. Kā jau izstādē, klāt pievienoti šķirņu nosaukumi. Tagad zinām, kādas ābolu šķirnes aug mūsu dārzos. Tikai jāizgaršo, kuras ir visgardākās? Vai tie būs “Cukuriņi”, “Trebū”, “Antonovka”, “Auksis”, “Rudens svītrotais” vai citi?

Visu oktobra mēnesi izzināsim ābolus: svērsim, mērīsim, gleznosim, sacerēsim mīklas un dzejoļus par āboliem, griezīsim, cepsim, vārīsim un, protams, ēdīsim.  Īpašās dienās paredzēti īpaši pasākumi: dažādas aktivitātes ar un ap āboliem, Ābolu olimpiāde, īpašais kino seanss, kurā skatīsimies multfilmu “Ābolu maiss” un kulinārijas diena “Ābols pavāru rokās”. Svētkus noslēgsim ar jautru ballīti.

Noteikti, oktobrim beidzoties, “Pienenītes” bērni, vecāki un pedagogi būs daudz jauna uzzinājuši par āboliem un varēs sevi saukt par labiem ābolu speciālistiem.

Protams, vēl visiem kopā jānosvin bērnudārza “Pienenīte” 55. dzimšanasdiena.

Vēlam laimi un izturību visiem PII “Pienenīte” lielajiem un mazajiem!

Informāciju sagatavoja:
mūzikas sk. U. Grīnberga