A A A

Smart Lunch vieslekciju ciklu 2019 atklās Guna Dātava 

Drukāt
30.09.2019

Vidzemes Augstkolas (ViA) vieslekciju cikls "Smart Lunch" atgriezīsies jau 2.oktobrī plkst.13.00, kad notiks tikšanās ar ViA absolventi, Vides risinājuma institūta projektu vadītāju Gunu Dātava.

 

ViA absolvente un Vides risinājumu institūta projektu vadītāja Guna Dātava dalīsies ar savu studiju pieredzi ViA, atklās, kādas noderīgas iemaņas un prasmes iegūtas ViA komunikācijas un sabiedrisko attiecību studijās, kā tās palīdzējušas attīstīties un pilnveidoties gan personīgajā, gan karjeras izaugsmē. G. Dātava skaidros, kādēļ ir būtiski veidot multidisciplināras komandas un iegūt starptautisku pieredzi, lai risinātu nākotnes vides un dabas resursu problēmas, kā arī izstrādātu inovatīvas pieejas dažādu procesu attīstībām.

G. Dātava pārstāv Vides risinājumu institūtu, kas ir starptautiska pētniecības, attīstības un inovāciju organizācija. Tajā apvienojušies dažādu nozaru eksperti un speciālisti, kas, pielietojot jaunākās tehnoloģijas un zināšanas, izstrādā risinājumus ar dabas resursu apsaimniekošanu saistītiem izaicinājumiem. Kopš 2013.gada Vides risinājumu institūts attīsta un vada Zinātnes un mākslas centru “Brūzis” – starptautisku platformu zinātniekiem, māksliniekiem, inženieriem un citu jomu speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem risinās kompleksas vides problēmas un veidos nākotnes attīstības scenārijus.

"Smart lunch” ir vieslekciju programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, docētājiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem sniedz iespēju satikt aizrautīgas, radošas personības, savas jomas lietpratējus un smelties iedvesmu, kā arī nesteidzīgi baudīt pusdienas, ņemot līdzi savu maltīti un cienājoties ar tēju, pīrādziņiem un augļiem, kurus sarūpējusi ViA Studentu apvienība. “Smart Lunch”

Pasākuma laikā tiks nodrošināta tiešraide. Vieslekcijā tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti Vidzemes Augstskolas publicitātes nolūkos.

Vieslekcijas atbalsta profesionālu tīmekļa pakalpojumu sniedzējs Wunder.

Informāciju sagatavoja:

Dārta Rasa Ozola,

Vidzemes Augstskolas

sabiedrisko attiecību speciāliste