A A A

T/c „Valleta” aicina uz interaktīvu saules sistēmas un kosmosa eksponātu izstādi 

Drukāt
27.08.2019

Sagaidot jauno mācību gadu, 31. augustā un 1. septembrī tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā bērnus, jauniešus un ikvienu citu interesentu aicina uz Saules sistēmas, kosmosa un fizikas principu interaktīvo eksponātu izstādi.

 

Kopā izstādē apmeklētājiem pašiem būs iespēja darboties ar 6 eksponātiem – „Izveido savu citplanētieti”, „Marsa Rovers”, „Domu spēks”, „Svaru stends”, „Kosmosa skaņas” un „FizKit”, kas apvieno 9 priekšmetus un attēlo virkni fizikas pamatprincipu. Eksponātos tiek izmantotas QR kodu kombinācijas, aplikācijas, virtuālās realitātes un citas digitālās tehnoloģijas, ar kuru palīdzību iespējams iegūt informāciju par Saules sistēmu, kosmosa misijām un tehnoloģijām, savu svaru, atrodoties uz katras no Saules sistēmas planētām, amizantus faktus par citplanētiešiem un citas jaunas zināšanas.

Sestdien, 31. augustā, izstāde tirdzniecības centra „Valleta” 3. stāvā darbosies plkst.10.00-21.00, svētdien, 1. septembrī – plkst.10.00-16.00. Dalība tajā – bez maksas.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar „Aspired” – uzņēmumu, kas izstrādā interaktīvas ekspozīcijas, stendus un citus risinājumus muzejiem un zinātnes centriem, sākot no koncepcijas izstrādes un beidzot ar tās ieviešanu. Uzkrātā pieredze ļauj eksponātos izzinošo un izklaidējošo informāciju sabalansēt tā, lai apmeklētājs gūtu gan jaunas zināšanas, gan pozitīvas emocijas.

Informāciju sagatavoja:
Liene Kļave
Tirdzniecības centra „Valleta”
Mārketinga projektu koordinatore
Mob.tālr.: 29497603, e-pasts: liene.klave@valleta.lv