A A A

Valmierā notiks pilsētas un apkārtējo novadu pedagogu ikgadējā augusta konference 

Drukāt
19.08.2019

Valmieras un Kocēnu novada Izglītības pārvaldes  sadarbībā ar Valmieras Valsts ģimnāziju aicina Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu pedagogus uz ikgadējo augusta konferenci 2019.gada 27.augustā Valmieras sākumskolā un Valmieras Valsts ģimnāzijā.

 

Konferences moto: Mācies un iedvesmo!

Lai pedagogi spētu veidot motivējošu un atbalstošu mācīšanās vidi gan pirmsskolās, gan skolās, viņiem pašiem ir nepieciešams gūt iedvesmu un pārliecību, ka viss ir iespējams.

Šogad īpašs piedāvājums pirmsskolas pedagogiem, kuriem jaunais saturs jāsāk ieviest šajā mācību gadā, tāpat piedāvātas nodarbības skolu pedagogiem par izglītības iestāžu aprobācijas pieredzi projektā “Skola 2030”, par daudzveidīgu vides izglītības metožu un pieeju izmantošanu dažādos mācību priekšmetos, un iekļaujošas izglītības jautājumiem.

Pedagogiem būs iespēja uzzināt par mācīšanās jomu aktualitātēm – drāmas metodes izmantošanu un radošuma nozīmi mācību procesā; pedagogiem karjeras konsultantiem, klašu audzinātājiem, angļu valodas skolotājiem būs pieejamas nodarbības par viņiem aktuāliem jautājumiem.

Sakarā ar nodarbību piepildījumu reģistrācija konferencei tiek pārtraukta.

KONFERENCES DARBA KĀRTĪBA

Kontaktinformācija:
Velga Mālkalne,
Valmieras Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece, metodiskā dienesta vadītāja
velga.malkalne@valmiera.lv, t. 64207631