Valmieras peldbaseinā sākas pieteikšanās jaunajām bērnu peldēt apmācības nodarbībām

14.08.2019

“Ņemot vērā lielo pieprasījumu iepriekšējā sezonā, vēlamies iepriecināt visus peldēt gribētājus, tādēļ jaunajā sezonā esam paplašinājuši peldēt apmācības nodarbību klāstu bērniem!” ziņo Valmieras peldbaseina pārstāvji. Ir sākusies pieteikšanās bērnu peldēt apmācībai jaunajā, 2019/2020 sezonā! Nodarbības sāksies septembrī.

 

Jo agrāk bērns pieradīs pie ūdens un iemācīsies peldēt, jo agrāk un pilnīgāk ūdens pozitīvā ietekme atspoguļosies uz bērna organismu. Nodarbību laikā bērns iemācās brīvi un pareizi turēties uz ūdens, pastiprinātu uzmanību pievēršot pareizai, ritmiskai elpošanai un ķermeņa stāvoklim. Iemācās vienu vai vairākus peldēšanas stilus, kas nākotnē palīdz izvairīties no nelaimes gadījumiem uz ūdens. Peldēt prasme ne tikai uzlabos bērna fizisko un psiholoģisko stāvokli, bet arī vispusīgi attīstīs un norūdīs, kas ļaus sekmīgi pretoties dažādām saaukstēšanās slimībām. Nodarbības ir interesantas, vispusīgas un tendētas uz balsta kustību aparāta attīstību, muskuļu pamatgrupu attīstīšanu, stājas korekciju, svara kontroli. Individuāla pieeja katram bērnam, ņemot vērā vecumu un fizisko sagatavotību.

Nodarbības notiek vidējā peldbaseinā, dziļums 0,9 – 1,1m, ūdens temperatūra +30 grādi. Vienā peldēt apmācības grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 10 bērni.