A A A

Valmierā notiks ikgadējā konference pedagogiem 

Drukāt
14.08.2019

Valmieras un Kocēnu novada Izglītības pārvaldes  sadarbībā ar Valmieras Valsts ģimnāziju aicina Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu pedagogus uz ikgadējo augusta konferenci 2019.gada 27.augustā Valmieras sākumskolā un Valmieras Valsts ģimnāzijā.

 

Konferences moto: Mācies un iedvesmo!

Lai pedagogi spētu veidot motivējošu un atbalstošu mācīšanās vidi gan pirmsskolās, gan skolās, viņiem pašiem ir nepieciešams gūt iedvesmu un pārliecību, ka viss ir iespējams.

Šogad īpašs piedāvājums pirmsskolas pedagogiem, kuriem jaunais saturs jāsāk ieviest šajā mācību gadā, tāpat piedāvātas nodarbības skolu pedagogiem par izglītības iestāžu aprobācijas pieredzi projektā “Skola 2030”, par daudzveidīgu vides izglītības metožu un pieeju izmantošanu dažādos mācību priekšmetos, un iekļaujošas izglītības jautājumiem.

Pedagogiem būs iespēja uzzināt par mācīšanās jomu aktualitātēm – drāmas metodes izmantošanu un radošuma nozīmi mācību procesā; pedagogiem karjeras konsultantiem, klašu audzinātājiem, angļu valodas skolotājiem būs pieejamas nodarbības par viņiem aktuāliem jautājumiem.

Informācija par reģistrēšanos konferencei drīzumā būs pieejama www.valmiera.lv, kā arī izglītības iestādēs.

Katrs konferences dalībnieks tiks aicināts piedalīties 2 nodarbībās.

Vietu skaits katrā nodarbībā ierobežots, pēc dalībnieku vietu piepildīšanas, pieteikšanās konkrētai nodarbībai tiks pārtraukta.

Par dalību konferencē tiks izsniegtas apliecības.

Informācija par telpām, kurās tiks īstenotas nodarbībās, konferences dienā būs izvietota pasākuma norises vietās.

Dalībniekiem būs pieejamas pusdienas.

Kontaktinformācija:
Velga Mālkalne, Valmieras Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece, metodiskā dienesta vadītāja
velga.malkalne@valmiera.lv, t. 64207631