A A A

Noslēgusies YAMAHA mūzikas skolas rīkotā nometne 

Drukāt
02.08.2019

Ir aizvadīta viena lieliska nedēļa kopā ar fantastiskiem jauniešiem. Valmieras YAMAHA mūzikas skolas rīkotā diennakts nometne "Muzikālā darbnīca 2019" ir noslēgusies uz pozitīvas nots!

 

Nometne bija piepildīta ar daudz dažādiem notikumiem un aktivitātēm. Paldies Janim Bukovskim par blūza meistarklasi, paldies Dzintaram Vīksnam par bungu apļa meistarklasi, paldies RTU Cēsu filiāles puišiem Armandam un Jēkabam par iespēju bērmiem radīt pašiem savas elektroniskās papīra klavieres!

Nedēļas laikā apguvām dažādas jaunas muzikālas iemaņas, spēlējot gan bungas un dažādas perkusijas, gan ģitāru, gan taustiņinstrumentus, gan vienkārši dziedot. Gājām pārgājienā, pērāmies pirtī, sportojām, svinējām dzimšanas dienu, spēlējām daudz un dažādas spēles un sniedzām vecākiem koncertu nometnes noslēgumā.

Milzīgs paldies jāsaka arī pedagogu kolektīvam (Indaram Grasbergam, Rihardam Špacam, Gintam Trēziņam, Baibai Satori, Antai un Jānim Ozoliņiem) par enerģijas pilnām nodarbībām un nerimstošu dzīvesprieku. Paldies pavārītei Vēsmai par vienmēr gardajām maltītēm! Mūsu draugs Dr. Oetker Latvia lutināja mūs ar gardiem mušļiem, putriņām, piena kokteiļiem un mini picām dzimšanas dienas ballītē. Ērti, ātri, garšīgi! Paldies arī mūsu viesu nama "Kraukļi" saimniekiem par atsaucību un veiksmīgo sadarbību!

Uz tikšanos nākamgad!

Darbs Valmieras YAMAHA mūzikas skolā neapstājas, turpinām gatavoties dienas nometnei, kas notiks jau no 12. līdz 16.augustam Valmierā. Ir vēl dažas brīvas vietas! Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29904433. Vairāk Facebook lapā.

FOTOGALERIJA

Foto: Baiba Satori

Informāciju sagatavoja:

Anta Ozoliņa