A A A

Vidzemes Augstskolas Vasaras izlaidumā sveica 84 absolventus  

Drukāt
03.07.2019

22. jūnijā Valmieras Kultūras centrā norisinājās Vidzemes Augstskolas (ViA) vasaras izlaidums. Šogad diplomus saņēma vairāk nekā 80 koledžas, bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi, kuri ieguvuši praksē un teorijā balstītas zināšanas.

 

Vidzemes Augstskolas izlaidums notika divās daļās – “Ceļamaize”, kas paredzēta absolventiem un augstskolas darbiniekiem. Tam sekoja izlaiduma svinīgā daļa, kurā tika pasniegti diplomi un sveikti absolventi.

ViA piedāvā iegūt profesionālo bakalaura grādu šādās studiju programmās: “Biznesa vadība”, “Informācijas tehnoloģijas”, “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, “Mediju studijas un žurnālistika”, “Tūrisma organizācija un vadība” un “Mehatronika”. Studiju programmas  “Informācijas tehnoloģijas” un “Mehatronika” iespējams studēt arī koledžas līmenī.

Savukārt maģistrantūrā iespējams studēt programmā “Kibedrošības inženierija”, “Mediju un informācijas pratība”, “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Tūrisma stratēģiskā vadība” un “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”.

Informāciju sagatavoja:
Vera Grāvīte
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 22076755