A A A

Valmieras tehnikumu absolvējuši teju 100 jaunie speciālisti  

Drukāt
02.07.2019

Jūnija izskaņā Valmieras tehnikuma diplomus saņēma teju 100 absolventi, saņemot diplomu gan par vidējās profesionālās kvalifikācijas iegūšanu, gan profesionālās izglītības diplomu.

 

Absolventi priecīgi atzīst, ka tehnikumā pavadīts patiešām lielisks laiks. Starp mācībām un praksi ir izdevies piedalīties projektos, doties uz dažādām Eiropas valstīm, ir bijusi iespēja pilnveidoties un pierādīt sevi profesionālajos konkursos, dibināt savus skolēnu mācību uzņēmumus,  attīstīt sevi sportā un interešu izglītībā, kā arī iegūt jaunus draugus un brīnišķīgas skolas laika atmiņas.

Valmieras tehnikumā līdz 19.jūlijam turpinās uzņemšanas 1.kārta 13 izglītības programmās. Pēc 9.klases iespējams apgūt programmēšanas tehniķa, mehatronisku sistēmu tehniķa, grāmatveža, pārtikas produktu ražotāja, viesmīļa, pavāra, loģistikas darbinieka un mašīnbūves tehniķa profesijas. Pēc 12.klases var apgūt programmās: * Grāmatvedis, * Pārtikas produktu ražošanas tehniķis, * Programmvadības metālapstrādes darbgaldu operators, * Programmvadības metālapstrādes darbgaldu iestatītājs un *Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG); lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MIG).

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Muceniece
Valmieras tehnikuma