A A A

VDMV audzēkņi aizstāv kvalifikācijas darbus 

Drukāt
28.06.2019

26.jūnijā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) profesionālās kvalifikācijas eksāmenu kārtoja 14 izglītojamie. Šī gada kvalifikācijas darbu temats bija "Ilgtspēja". Reklāmas, foto un interjera dizaina audzēkņi darbus veidoja sadarbībā ar Dabas un tehnoloģiju parku URDA. Savukārt apģērbu dizaina audzēknes radīja četru tērpu kolekcijas, ievērojot ilgtspējas nosacījumus.

 

Šogad vērtēšanas komisijas sastāvā bija: Inese Pētersone, Gatis Vanags, Linda Gobeta (vērtēja reklāmas un foto dizaina darbus); Vīva Ieviņa, Zanda Lapsa, Ivars Vecāns (interjera dizaina); Māra Binde, Simona Veilande, Anete Agneta Krišjanova (apģērbu dizaina).

2018./ 2019. gada profesionālās kvalifikācijas eksāmena vidējā atzīme ir 8,6, tai skaitā divām audzēknēm tika piešķirts augstākais vērtējums 10 – Megijai Saleniecei (reklāmas dizains) un Laurai Kristiānai Dreijerei (apģērbu dizains). Ar vērtējumu 9 tika aizstāvēti septiņi darbi, ar 8 – divi un ar 7 – trīs. Visiem 14 audzēkņiem tika piešķirta 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija.  

Sveicam, ļoti lepojamies, mīlam un cienām mūsu audzēkņus! Liela pateicība arī visiem skolotājiem un kvalifikācijas darbu vadītājām – Kristīnei Zemļickai-Brālēnai, Kristai Jūlijai Kreišmanei, Inetai Perovai, Vizmai Auzenbergai-Kalniņai, Mārai Nadziņai, Lienei Bitei, Agatei Bošai un vadītājam Uģim Brālēnam. Paldies arī sadarbības partneriem – DTP URDA.

Piektdien, 28.jūnijā, audzēkņiem tiks izsniegti diplomi un norisināsies izlaidums.

FOTOGALERIJA

Foto: Uģis Brālēns

Informāciju sagatavoja:

Gita Dukure, 

VDMV mākslas projektu vadītāja