A A A

ViA sāk “Gudro pusdienu” vieslekciju ciklu inženierzinātņu nozares studentiem 

Drukāt
14.02.2019

Sākoties pavasara semestrim, Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Wunder sāk īstenot vieslekciju ciklu SMART LUNCH ne tikai Sabiedrības zinātņu, bet arī Inženierzinātņu fakultātē, katru mēnesi sniedzot studentiem iespēju klausīties  iedvesmojošus un arī praktiskus stāstus no profesionāļiem un Latvijā pazīstamiem cilvēkiem.

 

Jau ceturtdien, 21.februārī, Vidzemes Augstskolas ēkā Cēsu ielā 4 norisināsies vieslekcija ar biologu, žurnālistu un raidījumu vadītāju Māri Olti. Māris ir piedalījies vairāku dokumentālo filmu veidošanā. Vadījis erudīcijas šovus "Prāta banka" un "Vai tu esi gudrāks par 5klasnieku?". Pazīstams arī kā raidījuma "Vides fakti" raidījuma un ceļojumu cikla vadītājs un viens no raidījumu "Te un KaralisTe" vadītājiem. 2016.gadā iegādājies bijušo Ērgļu dzelzceļa staciju, lai pārvērstu to par tūrisma informācijas centru.

Vieslekcijas laikā tiks stāstīts par to, kā no biologa Māris kļuva par vairāku raidījumu vadītāju, kādi ir šī brīža aktuālie projekti, tostarp pieskaroties vides jautājumiem un savām ikdienas gaitām.

Savukārt piektdien, 22.februārī, Vidzemes Augstskolas ēkā Tērbatas ielā 10 notiks tikšanas ar uzņēmuma Overly līdzdibinātāju Gati Zvejnieku. Vieslekcijā Gatis stāstīs ne vien par to, kā radās ideja dibināt šāda veida uzņēmumu, bet arī ceļu, ko nācās mērot, lai sasniegtu panākumus ar šādu ideju, tāpat stāstījumu papildinās ieteikumi, kā dibināt sev svarīgus kontaktus un nebaidīties uzdrīkstēties.

"Smart lunch” vieslekcijas ir programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, pasniedzējiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļauj ne vien smelties iedvesmu un uzzināt jaunu informāciju, bet arī nesteidzīgi baudīt cienastu, ko sarūpē Vidzemes Augstskola  un ViA Studentu apvienība. Ieeja ir bez maksas ikvienam interesentam!

Informāciju sagatavoja:

Vera Grāvīte,

Vidzemes Augstskolas

Sabiedrisko attiecību speciāliste