A A A

Festivāla “ ..un es iešu un iešu!” ieskaņa VVV 

Drukāt
16.04.2018

Ieskandinot XI Starptautisko bērnu un jauniešu teātru festivālu “..un es iešu un iešu!”, Valmieras Viestura vidusskolā jau divas dienas pirms festivāla valdīs teātra mākslas atmosfēra.

 

Trešdien, 18.aprīlī, plkst. 18.00 skolas Lielajā zālē ikvienam interesentam būs iespēja noskatīties izrādi “Neatvairāmās grēcinieces”. Tā ir muzikāla izrāde pēc kinofilmas ’’Čikāga” motīviem. Darbības vieta un laiks - pagājušā gadsimta 20.gadi. Cilvēka dzīvībai biznesa ciniskajā pasaulē nav vērtības, jo valda nauda, meli, nodevība, un visu nosaka preses milzīgā ietekme. Par popularitāti tiek maksāts dārgi, bet tā ir tikai ilūzija - dzīves cirks. Izrādi veidoja režisori Roberts Segliņš, Inese Ramute un horeogrāfe Linda Mīļā.

Izrādi neiesakām apmeklēt bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Ceturtdien, 19. aprīlī, plkst. 17.30 ar nelielu uzstāšanos jūs priecēs teātra “Sprīdītis” sagatavošanas grupa (1.-4.klases), izspēlējot dzejas kompozīciju “Uzzīmēsim skolu”, bet plkst. 19.00 aicinām uz izrādi “Sprīdītis”, ko šogad iestudējuši 5.-12.klašu teātra dalībnieki. Izrāde veidota pēc Annas Brigaderes pasaku lugas “Sprīdītis” motīviem un mums vēsta par nemainīgām vērtībām.

5.-12. klašu teātra “Sprīdītis” dalībnieki un radošā komanda ar šo izrādi sveic Latviju simtgadē un skolas teātri “Sprīdītis” 60 gadu jubilejā! Izrādi veidoja režisore Līga Gacka un kustību māksliniece Agnese Lutce.

“Nu kā tad tajā pasaulē iet? No tālienes izskatās diez kā, bet, kad pieiet klāt, pavisam citādi.” Nu tā kā pasakā par Sprīdīti – mazo un ņipro puisēnu, kurš aicina ikvienu piedzīvot ceļojumu laimīgās zemes meklējumos. Kur tad ir tā laimīgā zeme?  Nāc, piedzīvo un uzzini!

Ieeja par ziedojumiem.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras Viestura vidusskolas Skolēnu pašpārvalde
Viestura aleja 3, Valmiera, LV-4201
Tālr.: 25663933
E - pasts: simona.smidte@valmiera.edu.lv