A A A

Aizvadīta Vidzemes reģiona 3.klašu olimpiāde 

Drukāt
16.04.2018

6.aprīlī Valmieras Pārgaujas sākumskolā notika Vidzemes reģiona 3.klašu matemātikas un latviešu valodas olimpiādes. Tajās piedalījās skolēni, kuri jau bija uzvarējuši  savu pilsētu, novadu olimpiādēs. Olimpiādē piedalījās: Valmieras pilsētas, Kocēnu novadu apvienības ,Cēsu novads, Amatas novadu apvienības, Smiltenes novada, Limbažu, Alojas, Salacgrīvas novadu apvienības, Valkas un Strenču novadu apvienības, Valkas un Strenču novadu apvienības, Gulbenes novada, Alūksnes un Apes novadu, Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu apvienību skolēni. Matemātikas olimpiādē piedalījās 34 dalībnieki, latviešu valodas olimpiādē - 35.

 

Latviešu valodas olimpiādes uzvarētāju pulkā bija: 1. vieta -  Lelde Luste no Kocēnu pamatskolas , 2. vieta- Estere Keiša no Valmieras sākumskolas, 2. vieta- Aleksis Katiševs no Rencēnu pamatskolas, 3.vieta- Anete Kazlauska no Vecpiebalgas vidusskolas, Atzinības ieguva- Emīls Roberts Gorbāns no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Madara Vimba no Cesvaines vidusskolas, Līva Evelīna Videmane no Valmieras sākumskolas, Estere Liniņa no Limbažu sākumskolas, Keita Lemeševska no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Beatrise Vernere no Cēsu 1.pamatskolas, Ance Pilsētniece no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Markuss Šmits no Cēsu 2. Pamatskolas, Rihards Gaugers  no Valmieras Pārgaujas sākumskolas.

Matemātikas olimpiādes uzvarētāji: 1. vieta- Annija Joma no Limbažu sākumskolas, 2.vieta- Pauls Grabovskis no Smiltenes vidusskolas, 2.vieta- Kristians Elmārs no Lizuma vidusskolas, 2. vieta- Sintija Deļecka no Burtnieku Ausekļa vidusskolas,  3. vieta- Tīna kalniņa no Alūksne pilsētas sākumskolas, 3. Vieta- Elīza Markevica no Rubenes pamatskolas, Atzinība- Dāvis Gorševs no Gulbenes sākumskolas, Gustavs Aišpurs-Lukša no Stāķu pamatskolas, Rolands Ozoliņš no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Mārtiņš Zvirgzdiņš no Kusas pamatskolas, Patrīcija Lecīte no Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas.

Pateicamies Valmieras Viestura vidusskolai par iespēju olimpiešiem, viņu skolotājiem un vecākiem noskatīties teātra izrādi “Sprīdītis”, kamēr olimpiādes organizatori laboja darbus, rakstīja diplomus un gatavojās apbalvošanai!

Tāpat pateicamies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu  olimpiādēm!

Paldies Valmieras pilsētas pašvaldības Izglītības pārvaldei, Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktoram Viktoram Litauniekam un skolas  kolektīvam, Vidzemes reģiona sākumskolas MA vadītājiem par atbalstu pasākuma organizēšanā!

Informāciju sagatavoja:
Valmieras pilsētas un novadu Sākumskolas
MA vadītāja Aiga Ieviņa-Logina