A A A

Sākusies bērnu pieteikšana pirmajām klasēm 

Drukāt
26.02.2018

No 1.marta līdz 30.aprīlim notiek pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1.klasēs 2018./2019. mācību gadam pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, kas sniedz pamatizglītības programmas apgūšanas iespējas. Pieteikumus iespējams iesniegt elektroniski vietnē www.latvija.lv (pirms tam aizpildot pieteikuma anketu, ko var atrast www.valmiera.lv), kā arī klātienē Valmieras pilsētas pašvaldībā (Lāčplēša ielā 2, 317.kab.).

 

Bērnu var pieteikt mācību uzsākšanai 1.klasē tajā kalendārajā gadā, kad bērnam aprit septiņi gadi. Atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības bērns var sākt pamatizglītības ieguvi vienu gadu agrāk vai vēlāk saskaņā ar vecāku vēlmēm un ģimenes ārsta vai psihologa atzinumu (medicīniskā izziņa 026/u jāpievieno reģistrācijas pieteikumam).

Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā sadaļā Izglītība / Vispārējā izglītība / "Bērnu uzņemšana 1.klasēs" var iepazīties ar kārtību bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Valmieras pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs, kur noteikti kritēriji, pēc kuriem tiek veidotas rindas uz vietām 1.klasēs vispārējās izglītības iestādēs. Pieteikuma veidlapa lejuplādējama šeit: http://www.valmiera.lv/lv/pasvaldiba/dokumenti/iesniegumu_veidlapas/