“ZEM SPIEDIENA” aicina uz diskusiju vakaru

04.12.2017

Trešdien, 6.decembrī, plkst.15.00 Vidzemes Augstskolā Cēsu ielā 4 norisināsies diskusiju vakars, kas tiek rīkots sociālās kampaņas “ZEM SPIEDIENA” ietvaros. 

 

Diskusijā tiks runāts par to, kā nebaidīties un mēģināt darīt to, kas sirdij tuvāks un saistošāks. Par to, kā nenokļūt zem apkārtējo spiediena, izvēloties profesionālo jomu un nodarbi. 

Diskusijā piedalīsies un stāstīs par savu pieredzi – Ieva Cipruse (trauku, drēbju un citu lietu darinātāja/ amatniece), Jānis Rozītis (pasākumu vadītājs), Guna Lūsiņa (fitnesa trenere), Anita Lielmane (deju  horeogrāfe).

Tiek gaidīts un laipni lūgts ikviens, kas vēlas uzklausīt, uzdot jautājumus viesiem vai klātesošiem, kā arī izteikties pats. Ieeja bez maksas.

“ZEM SPIEDIENA” ir Vidzemes Augstskolas “Mediju studijas un žurnālistikas” 3.kursa trīs studentu veidota sociālā kampaņa, ar mērķi iedvesmot jauniešus klausīt savam iekšējam “es” un izvēlēties savu karjeras ceļu pats, nevis pakļauties vecāku vai sabiedrības spiedienam mācīties vai darīt to, ko pats nevēlies.

Informāciju sagatavoja:

Agnese Straume,

Vidzemes Augstskolas Mediju studijas un žurnālistikas 3.kursa studente