A A A

TC "Valleta" aplūkojama projekta "Piepildi sevi" izstāde  

Drukāt
04.01.2013

Līdz 6.janvārim TC "Valleta" ceturtajā stāvā aplūkojama starptautiskās jauniešu organizācijas AIESEC Valmiera projekta "Piepildi sevi" fotogrāfiju izstāde. Tās mērķis ir parādīt novada jauniešiem, ka brīvo laiku var pavadīt lietderīgi, iesaistoties tam paredzētos projektos. 
"Projekta dalībnieki atzīst, ka šis projekts palīdzējis iegūt jaunas pazīšanās un gūt vērtīgu ieskatu uzņēmējdarbības vadībā, kā arī pārliecināties, ka viņu idejas ir vērts attīstīt reālā biznesā. Jaunieši ir guvuši ticību saviem spēkiem un ir gatavi mēģināt apliecināt savas uzņēmējdarbības spējas" ieguvumus uzskaita projekta vadītāja Evija Pastare.
Laika posmā no 2012.gada 30.novembra līdz 2013.gada martam izstāde ceļos pa dažādām novada iestādēm, kuras ikdienā apmeklē jaunieši. Līdz šim izstāde bija apskatāma Valmieras integrētajā bibliotēkā, bet pēc TC "Valleta" tā nonāks Burtnieku Multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā.
Projekts "Piepildi sevi" noslēdzās 2012. gada 30.novembrī. Pasākuma laikā projekta komanda kopā ar dalībniekiem, partneriem un semināru vadītājiem atskatījās uz paveikto un atklāja foto izstādi, kurā iemūžināti mirkļi no radošo semināru-darbnīcu procesa.
"Piepildi sevi" semināru-darbnīcu apmeklētāji laika posmā no septembra līdz novembrim tikās ar sešiem dažādu nozaru profesionāļiem, kas jauniešus iepazīstināja ar savu līdzšinējo pieredzi un deva iespēju arī pašiem dalībniekiem iejusties savā profesijā, aicinot veikt praktiskus uzdevumus. Šīs tikšanās reizes vadīja fotogrāfs Jānis Vīksna, Aktīvā tūrisma centra "Eži" vadītājs Rolands Melbārdis, SIA "Valmiermuižas alus" saimnieks Aigars Ruņģis, mākslas salŨna - darbnīcas īpašniece Ilva Šinta, olimpiskais BMX riteņbraukšanas treneris Olafs Lakučs un SIA "AERODIUM" mārketinga speciāliste Līga Gablika.
Projektu atbalsta Valmieras novada fonds, British Council, AS SEB banka, SIA "Artifex plus", Vidzemes Augstskola, Valmieras Jaunatnes centrs "Vinda", Valmieras integrētā bibliotēka, SIA "Valmiermuižas alus", ZS "Grundiņi" beķereja, TC "Valleta" un Burtnieku Multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs.

Par organizāciju
AIESEC ir pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadīta organizācija, kas darbojas jau 64 gadus. AIESEC mērķis ir atklāt un attīstīt jauniešu līderības potenciālu, pozitīvi iespaidojot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 2100 universitātēs 113 valstīs un teritorijās AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem iegūt prakses vietas ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas, izveidot personīgo kontaktu tīklu un atklāt virzienu un mērķus savai nākotnes darbībai. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995.gada. AIESEC Latvijā ir trīs pārstāvniecības - Rīgā, Jelgavā un Valmierā.

Papildu informācija:
Evija Pastare
Projekta "Piepildi sevi" vadītāja
Mob. tālr.: + 371 26575121
E-pasts: evija.pastare@aiesec.net
Mājas lapa: www.aiesec.lv/valmiera, www.aiesec.lv/piepildisevi
Twitter: https://twitter.com/aiesec_valmiera