A A A

Vasaras radošās darbnīcas VJC "Vinda" 

Drukāt
20.05.2013

Straujiem soļiem tuvojas vasara un aizvien vairāk mūsu domās rodas jautājums - ko darīt skolēnu brīvlaikā?
 

Valmieras Jaunatnes centrs (VJC) "Vinda" ceturto gadu organizē "Vasaras Radošās darbnīcas" bērniem un jauniešiem no 7 gadu vecuma. Šajā gadā vasaras radošās darbnīcas tiek rīkotas darba dienās no 3. līdz 14.jūnijam, kā arī no 19. līdz 30.augustam. Abas darbnīcas norisināsies no plkst. 9.00 līdz 12.00 un 13.00-17.00 (pārtraukumā no 12.00 līdz 13.00 vecākiem pašiem jāparūpējas par pusdienām bērniem).

No šī gada ir veiktas izmaiņas radošo darbnīcu kārtībā - par katru divu nedēļu periodu, kurā norisināsies darbnīcas, būs jāmaksā dalības maksa 5Ls. Darbnīcās tiks uzņemti 60 bērni.

VJC "Vinda" pedagogi rūpēsies, lai bērniem nodrošinātu kvalitatīvu un interesantu laika pavadīšanu. Radošo darbnīcu laikā bērniem piedāvāsim darboties dažādās aktivitātēs: iemēģināt roku pulciņos, kas ikdienā tiek piedāvāti jauniešiem, kā arī atraktīvi un kustīgi pavadīt pēcpusdienas.

No šīs nedēļas ir iespēja noslēgt līgumus par dalību radošajās darbnīcās jūnijā. Uz VJC "Vinda" radošajām darbnīcām vasarā tiek aicināti arī tie bērni, kas ikdienā neapmeklē interešu izglītības centru.

Esi laipni aicināts uz VJC "Vinda" vasaras radošajām darbnīcām arī Tu!

Informāciju sagatavoja:
Dace Goba
Valmieras pilsētas pašvaldības
Valmieras Jaunatnes centra "Vinda" direktora vietniece izglītības jomā
Tālr.: 64232192, fakss: 642 32148
Mājas lapa: http://www.vjcvinda.lv
e-pasts: dace.goba@valmiera.edu.lv