A A A

Vēl tikai nedēļu var pieteikties šJauns! Drosmīgs! Muzikāls!" 

Drukāt
21.05.2013

Saņemās, jaunieši! Vēl tikai nedēļu var jauno mūziķu konkursam šJauns! Drosmīgs! Muzikāls!". Cik var dziedāt savā dušas kabīnē vai sist bungas garāžā! Mēs izaicinām visus tos, kas ir jauni, drosmīgi un muzikāli! Visi, kas dzied, visi, kas vai spēlē ģitāru, kokli vai jebkuru citu mūzikas instrumentu! Piesakies - deadline jau šonedēļ svētdien, 26. maija pusnaktī!

 

Ja arī Tu esi JAUNS, ja Tu esi DROSMšGS un Tev šķiet, ka MšZIKA ir Tavs aicinājums, tad Tev ir jāpiedalās! Ja muzicē viens, duetā vai lielākā grupā, dzīvo Valmierā vai kaimiņu novadā - Beverīnā, Burtniekos, Kocēnos, Mazsalacā, Naukšēnos vai Rūjienā, tad Tev ir jāpiedalās! Varbūt tieši šī ir Tava lielā iespēja?

Nepalaid garām šo izaicinājumu atklāt karsto vasaru 1. jūnijā un uz satriecošās muzikālā bāra šChill-inn" skatuves parādīt, ko TU proti! Tieši te var būt TAVS lielais dzīves uznāciens, kuru vērtēs mūzikas un izklaides lauciņā zināmas un atpazīstamas personības no Valmieras! Un kas to lai zina, varbūt tieši šī dziesma TEV radīs jaunas sadarbības un uzstāšanās iespējas nākotnē!

Nevilcinies un nekavējies! Sūti savu pieteikumu uz laboratorija@vnf.lv līdz 26. maija pusnaktij, plkst. 23.59! Konkursa nolikumu un pašu pieteikumu atradīsi konkursa rīkotāju - Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas blogā - http://jilvalmiera.wordpress.com Jaunumu sadaļā.

Esi JAUNS, DROSMšGS un MUZIKĀLS!

Papildu informācija:
Lāsma Kokenberga, Egita Podniece,
VNF Jauniešu ideju laboratorija
Tālrunis: 26169242; e-pasts: laboratorija@vnf.lv
Blogs: http://www.jilvalmiera.wordpress.com
Twitter: @VNFJIL