A A A

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija - finālā 

Drukāt
23.05.2013

20.maijā Cēsīs noslēdzās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras rīkotā konkursa "Nāc un dari, ja tu to vari" Vidzemes reģionālais pusfināls, kurā piedalījās arī divas komandas no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par ES programmu "Jaunatne darbībā", mobilitāti un Eiropas Savienību, pārbaudīt jauniešu erudīciju, skolā un ārpus tās apgūtās zināšanas un praktiskās iemaņas.
 

10 komandu konkurencē pārākā izrādījās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komanda "Pārgauja" (komandā 10.klases skolēni Jānis Mārtiņš Bērziņš, Ilze Ella Negribe, Miks Veinbergs un 12.klases skolniece Kristiāna Kripēna), aiz sevis atstājos Cēsu 2.pamatskolas un Jaunpiebalgas vidusskolas komandas. Savukārt otrai Pārgaujas ģimnāzijas komandai (11.c klases skolēni Dāvis Krišjānis Muska, Kārlis Roķis, Līva Ciemiņa un Kristiāna Janševska) pavisam nedaudz pietrūka, lai iekļūtu 3.labāko komandu starpā, rezultātā paliekot 4.vietā.

Visu reģionu trīs labākās komandas ieguva tiesības piedalīties konkursa finālā, kas notiks 2.jūnijā Rīgā, lai sacenstos par konkursa galveno balvu - ceļojumu uz Horvātiju.

Turēsim īkšķus par valmieriešiem! Lai izdodas!