A A A

Bērnudārzs "Ezītis" mācību gadu noslēdz ar lielkoncertu 

Drukāt
24.05.2013

Ceturtdien, 23. maijā, Valmieras pilsētas 2. pirmskolas izglītības iestādē "Ezītis" ar dziesmām un dejām izskanēja mācību gada noslēguma koncerts "Sarkangalvītes piedzīvojumi".

Šādi koncerti "Ezītī" sen kļuvuši par tradīciju, un katru gadu tajos tiek izdziedāts, izdejots un izstāstīts kāds notikums. Tas ir visa mācību gada kopsavilkums, ko ar prieku gaidām un gatavojam ik gadu, un kuru noskatās visi "Ezīša" bērnu vecāki, radi un draugi.  


Šoreiz tika izstāstīts stāsts par Sarkangalvītes ceļu pie vecmāmiņas, kura apmaldījās un kuras ceļu vieglāku nepadarīja ļaunais Vilks. Sava ceļa laikā Sarkangalvīte satika dažādus zvēriņus un kukainīšus - cālīšus, mārītes, bitītes, vardītes, zaķīšus, pelītes - tie visi bija "Ezīša" grupiņu bērni, kas centās viņai palīdzēt atrast ceļu. Sarkangalvīte varēja noskatīties, kā bērni dzied gan grupiņās, gan uzstājas ar solo un trio dziedājumiem, kā arī rādīja tautisko deju priekšnesumus. Vairākos priekšnesumos dalību ņēma arī vecāki. Piedzīvojums beidzās laimīgi - Sarkangalvīte nokļuva pie vecmāmiņas, kas iepriecināja arī bērnus.

Koncerta noslēgumā bērnudārzā vadītāja Elita Skrastiņa bērniem novēlēja saulainu un izdevušos vasaru. Pasākums tradicionāli izskanēja ar "Ezīša" himnu.

Viens mācību gads beidzies, priekšā ir vasara. Labi atpūtīsimies un tiksimies jaunā mācību gadā!

Informāciju sagatavoja:
Inese Eglīte
PII "Ezītis" pedagoģe