A A A

Nometnes

Nometnes Valmierā

***

25.-29.jūnijā Valmieras Jaunatnes centrā "Vinda" notiks dienas nometne "JĀdara Valmierā" jauniešiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem.

Tā būs izglītojoša, prāta "asuma" izaicinoša, uz izaugsmi vērsta, jautra un aktīva nometne, kur ikvienam būs iespēja padarīt šo vasaru par atmiņā paliekošu notikumu. Nometne veicina socializēšanos, iemāca domāt un apzināties sevi, kā arī iedvesmo rīkoties.

Nometnes vadītāji ir profesionāli individuālie un komandu izaugsmes veicinātāji (Erickson Coaching International) ar vairāku gadu pieredzi darbā ar jauniešiem.

Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Valmieras novada fonda un Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” atbalstam, dalība nometnē ir tikai 50,00 Eur.

Izmanto iespēju un tiekamies jau pēc Jāņiem!

Reģistrācijai lūgums zvanīt Dainim Zaltanam pa tālruni 26199499 vai rakstīt trenins.jadara@gmail.com.

Vairāk informācijas www.jadara.lv.

***

Valodu forums Valmieras 2.vidusskolā vasaras brīvlaikā

No 11. līdz 22.jūnijam Valmieras 2. vidusskola piedāvā Valmieras pilsētas skolu 5.-6.klašu skolēniem pavadīt neaizmirstamas vasaras brīvdienas valodu forumā „Ё-моё!”,  kas ļaus svešvalodas apguvi apvienot ar aktīvu atpūtu.

Valmieras 2. vidusskola  piedāvā divu nedēļu laikā intensīvi apgūt otro svešvalodu – krievu valodu.

Forumā valodas apmācība tiks apvienota ar dažādiem pasākumiem, mākslu, deju, sportu, pārgājieniem un ekskursijām.

Programmas devīze "Svešvalodu zināšanas šodien – tavas karjeras virsotne rīt".

Tāpēc, ja jūsu bērns vēlas lietderīgi pavadīt laiku un  iemācīties no jauna vai pilnveidot krievu valodas zināšanas, piesakiet viņu forumam.

Valodu vasaras foruma programma

Reģistrācija 

***

Robotikas nometne bērniem "Robotiņa piedzīvojums Vindā"

No 9. līdz 13.jūlijam no plkst.9.00 līdz 15.30 Valmieras Jaunantnes centrā "Vinda" aicināti:

  • 7-9 gadus veci bērni aicināti uz Lego Education WeDo 2.0 robotu būves un programmēšanas nodarbībām;
  • 10-12 gadus veci bērni aicināti uz Lego Mindstroms EV3 robotu programmēšanas nodarbībām.

Programmā iekļauta arī ekskursija uz Ahaa zinātnes centru Tartu un citas aktivitātes. 

Dalības maksa: 140 EUR (iekļautas arī pusdienas).

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29647622 vai rakstot anna.sirma@gmail.com

Nometni organizē SIA "Robotiem".

***

Divas reizes - 9. līdz 13.jūlijs un 16. līdz 20.jūlijs - norisināsies nometne "Piedzīvojumu virpulī".

Vdzemes Olimpiskajā centrā un Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā sportiskas un radošas aktivitātes darba dienās no plkst. 08.45 līdz 17.30 aicināti piedzīvot 7-12 gadus veci bērni. Nodrošināta arī ēdināšana.

Organizē nodibinājums "Valmieras sporta klubs".

Dalības maksa nometnē - EUR 80. Pieteikšanās: anita.upeniece@voc.lv. Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 29110057.

***

Divas reizes - 4. līdz 8.jūnijs un 11. līdz 15.jūnijs - norisināsies nometne "Iegriez vasaru enerģiski".

Nometnes laikā 7-16 gadus veci bērni un jaunieši no plkst.9.00 līdz 14.00 iesaistīsies sešās nodarbībās: "Valmieras foto stāsts", "Ātruma cilts", "Veido savus saulgriežus", "Mūsdienu tautasdziesmu radīšana", "Dziedāšana", "Ieskats dabā", "Būsim aktīvi". 

Dalības maksa nometnē - EUR 10. Pieteikšanās: VJC "VINDA", aizpildot pieteikuma anketu vai iesniedzot jau aizpildītu anketu, kura atrodama šeit, vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 28684739.

Nometni organizē Valmieras Jaunatnes centrs "VINDA"

***

Radošās nodarbības "LaimĪGA vasara”

Vasarā projekta "LaimĪGA vasara” ietvaros Valmieras bērniem un jauniešiem, kuri ir sākumskolas vecumā (7-12 gadi) tiek piedāvāta iespēja apmeklēt bezmaksas radošās nodarbības Valmieras Jaunatnes centrā "Vinda”. Nodarbības vadīs pedagoģe Līga Vikse.

Nodarbības notiks vienu nedēļu, no 23. līdz 27.jūlijam, plkst.10:00-16:00. Šajā vasarā bērniem un jauniešiem tiks piedāvāta iespēja izdzīvot teātra izrādes tapšanu no vairākiem tās elementiem. Katrai dienai ir īpaša tēma, kurā pasākuma dalībnieki var attīstīt praktiskās iemaņas, iegūt jaunas zināšanas un pilnveidot personību. Programmā iekļauta improvizācija, aktiermeistarība, skatuves dekorāciju izveide, savu kostīmu skicēšana un arī to izveide, nodarbības papildinot ar komandu saliedējošām spēlēm.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot vai zvanot nodarbību vadītājai Līgai: liga.vikse@gmail.com, 28261516.

***

Nometne “Taste English”

Jau otro gadu jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir lieliska iespēja “izgaršot un sajust” angļu valodu arī vasaras brīvlaikā, jo Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” no 16. līdz 20.jūlijam ar turpinājumu no 30.jūlija līdz 10.augustam piedāvā apgūt angļu valodu vai papildināt jau savas esošās zināšanas dienas mītingā “Taste English”.

Dienas mītinga “Taste English” jeb satikšanās laikā brīvprātīgie jaunieši no Eiropas eksotiskajām valstīm mācīs angļu valodu, izmantojot atšķirīgu un atraktīvu pieeju mācīšanās procesā. Darbošanās laiks darba dienās no plkst.10:00 līdz 15:00, pusdienu pārtraukums plkst.12:00 –13:00. Par pusdienu pauzi ir atbildīgs katrs dalībnieks pats. Ja ņem līdzi savu maltīti, būs iespēja pusdienot “Vindas” dārzā.

Dalības maksa dienas mītingā EUR 30 (par visu laika periodu).

Pieteikšanās līdz 10.jūlijam, aizpildot iesniegumu un līgumu Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” Rīgas ielā 42.

“Taste English” organizē VJC “Vinda” sadarbībā ar AIESEC Latvia.

***

Nometnes Burtnieku novadā

Pie Burtnieku ezera bērni šovasar gaidīti trīs nometnēs, tajā skaitā vienā dalība ir bez maksas (Burtnieku novadā deklarētiem bērniem).

"Vidzemes Laivas" sadarbībā ar Burtnieku novada "Multifunkcionālo Jauniešu iniciatīvu centru" šovasar organizē vindsērfinga, SUPošanas un piedzīvojumu nometnes. Būs iespēja mācīties burāt ar vējadēļiem, notiks SUPošana, došanās pārgājienos, mācības par izdzīvošanu mežā, peldēšanās, spēļu spēlēšana, radošās darbnīcas. Un vēl daudz citu aktivitāšu.

Nometnes būs gan ar nakšņošanu, gan bez. Nometnes ir maksas pakalpojums. 

Plašāka informācija šeit, kā arī par SUPošanas nometni šeit un šeit, savukārt par burāšanas nometni šeit.

Pieteikšanās uz pirmo nometni līdz 27.maijam, rakstot e-pastu: arnissenkans@gmail.com vai zvanot pa tālruni 29127198. Piesakoties divatā, atlaide 10%. Vietas rezervācijai nepieciešama 50% priekšapmaksa līdz 27.maijam.