A A A

Karjeras nedēļa 2019

Valmieras pilsētā no 14. līdz 18.oktobrim norisināsies ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras fokusā ir nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū.

Karjeras nedēļas laikā Latvijas skolās un citās izglītības iestādēs notiks dažādi karjeras veidošanai veltīti pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas, kuros tiks akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās.

Valmierā Karjeras nedēļas pasākumi notiks gan vispārizglītojošās skolās, gan jaunatnes centrā “Vinda”, Valmieras tehnikumā un Vidzemes augstskolā, piedāvājot jau tradicionālas aktivitātes, kā arī pilnīgi jaunu pieeju karjeras pasākumiem. Pilnu pasākumu plānu iespējams aplūkot AFIŠĀ.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos  nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos.  

Karjeras nedēļas pasākumos šogad iesaistījušās 83 Latvijas pilsētas un novadi un tajās esošās izglītības iestādes. Jau otro gadu Karjeras nedēļa ir ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitāte un šogad tajā piedalās gandrīz visi projektā iesaistītie partneri – 75 Latvijas pilsētu un novadu pašvaldības  un 17 profesionālās izglītības kompetences centri.

Publikācijas:

14. - 18.oktobris: Karjeras nedēļā izzinās nākotnes profesijas

16. oktobris: Pasākums jauniešiem - iedvesmas stāstu pēcpusdiena “izSTĀSTI”