A A A

Pasākumu plāns

 Valmieras pilsētas interešu izglītības pasākumu plāns 2019.gadā

 

Žanrs

Datums

I kārtas norises vieta

Pasākums

Reģions

2.kārta

Fināls

Mūzika

05.02.

Mazsalacas novada kultūras nams

Popgrupu skate

21.02. Valmieras Valsts ģimnāzija

24.03. Rīgā, Latvijas Universitāte, Imantas 7 līnijā 1

 

Mūsdienu deja

14.02.

Valmieras Kultūras centrs

Mūsdienu deju un vokāli instrumentālo ansambļu koncerts – skate

 

12.04. Siguldas Kultūras nams

Novembrī Siguldas Kultūras centrs “DEVONS”

Mūzika

21.02.

Valmieras Valsts ģimnāzija

Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu,

instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss

„No baroka līdz rokam”

 

 

24.03. popgrupas, džeza ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi) Rīgā, Latvijas Universitāte, Imantas 7 līnijā 1

23.03.2018. instrumentālie ansambļi, tautas mūzikas un akustiskie vokāli instrumentālie ansambļi, BJC “Rīgas Skolēnu pils”

Mūzika

22.02.

Kocēnu novads

Kocēnu Kultūras nams

 

Vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2019”

05.03.

Valmieras Kultūras centrs

22.04.Rīga, BJC “Altona”

Skatuves runa

01.03.

Kocēnu novada Kocēnu Kultūras nams

Skatuves runas konkurss

14.03.

Cēsu BJC “Spārni”

03.05. Rīgas Latviešu biedrības nams

Orķestris

07.03.

Gulbenes Kultūras nams

Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru skate

13.04. Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru modelēšanas koncerts, Madonas Sporta centrs

04.05. Rīga defile,

 

Mūzika

22.03.

Valmieras 5.vidusskola

Zēnu koru, 5.-9.klašu, 5.-12.klašu un jaukto koru skate

 

05.04. 5.-9.klašu un 5.-12.klašu koru skate Valmieras 5.vidusskolā, 25.04.jaukto koru skate Cēsu Valsts ģimnāzijā

 

 

Tautas deja

09.04.

Valmieras Kultūras centrs

Valmieras deju apriņķa skolēnu tautas deju kolektīvu skate

 

 

Teātris

26.04.-27.04.

Valmieras drāmas teātris, Valmieras sākumskola

12.Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivāls
„...un es iešu un iešu!”

 

 

Visas kultūrizglītības jomas

10.05.

Vidzemes olimpiskais centrs

Valmieras bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

 

 

 

Latvijas mēroga interešu izglītības pasākumi

 

Žanrs

Datums

Norises vieta

Pasākums

Tautas deja

01.02.

Īslīces Kultūras nams

Izglītības un kultūras iestāžu 7.-9.klašu tautas deju kolektīvu radošais pasākums

Tehniskā jaunrade

02.02.

Rīgas Motormuzejs

Latvijas skolēnu trases automodeļu sacensības iesācējiem ”Motormuzeja kauss”

Tautas deja

08.02.

Ogres kultūras nams

Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”

Tautas deja

22.02.

Brocēnu novada Blīdenes Kultūras nams

Izglītības un kultūras iestāžu 5.-9.klašu tautas deju kolektīvu radošais pasākums

Mūzika

februāris

JVLMA, Kr.Barona iela 1, Rīga

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru modelēšanas koncerts- seminārs skolu diriģentiem

Tautas deja

15.03.

Madonas Kultūras nams

Izglītības un kultūras iestāžu 7.-9.klašu tautas deju kolektīvu radošais pasākums

Mūsdienu deja

29.03.

Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgava

Mūsdienu deju modelēšanas koncerts XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieluzvedumam “Augstāk par zemi”

Orķestris

13.04.

Madonas Sporta centrs

Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku modelēšanas koncerts

Tehniskā jaunrade

27.04.

Saldus BJC

Baltijas valstu interešu izglītības iestāžu komandu sacensības trases automodelismā

Tehniskā jaunrade

11.05.

Valmieras lidlauks

Latvijas skolēnu lidmodeļu sacensības

Tautas deja

25.05.

Alūksne

Tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”

Tautas deja

31.05.

Talsi

Tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”

 
Sagatavoja:
Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”
direktore Sanita Loze
T. 64207603; 28304268
sanita.loze@valmiera.edu.lv