A A A

Gulbenes novada pašvaldības darba vizīte Valmierā

1.jūlijā Valmierā darba vizītē pieredzes apmaiņas nolūkā viesojās Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji.

Vizītes sākumā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks viesus iepazīstināja ar Valmieras lielākajiem pēdējā laikā īstenotajiem, realizācijā esošajiem un nākotnē plānotajiem projektiem, kā arī pastāstīja par Valmieras uzņēmējdarbības veiksmes stāstiem un pilsētas attīstību. Tāpat pašvaldību pārstāvji dalījās pieredzē, kas gūta ārkārtējās situācijas laikā, apmainoties ar īstenotajām aktivitātēm iedzīvotāju un uzņēmēju atbalstam.

Pēc prezentācijas par Valmieru Gulbenes novada pašvaldības pārstāvjiem bija iespēja tikties ar konkrētu jomu Valmieras pilsētas pašvaldības speciālistiem, lai detalizētāk pārrunātu interesējošos jautājumus.

Vizītes turpinājumā Gulbenes novada pašvaldības delegācija SIA “Valmieras Namsaimnieks” pārstāvju pavadībā apskatīja daudzdzīvokļu īres namus Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8, savukārt Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji Gulbenes novada pašvaldības kolēģus iepazīstināja ar Rūpniecības un Eksporta ielas industriālās teritorijas attīstības plānu.

Dienas otrajā pusē delegācija viesojās arī Valmieras Attīstības aģentūrā, lai uzzinātu vairāk par Valmieras uzņēmējdarbības vidi.