A A A

Aicinām apskatīt izstādes Valmieras muzejā

Valmieras muzejs aicina paceļot laikā, atklājot, kā mainījusies Valmiera dažādos gadsimtos. No 16.maija līdz 16.oktobrim (pirmdiena–sestdiena plkst.10.00–17.00), ievērojot distancēšanās noteikumus, ikviens gaidīts Hanzas namiņos pie Valmieras muzeja uzzināt par Tālavas, Livonijas, poļu, zviedru, Krievijas impērijas, Latvijas brīvvalsts, padomju okupācijas un Latvijas neatkarības atgūšanas laikiem Valmierā.

No 16.maija līdz 5.jūlijam astoņās vietās Valmieras muzeja teritorijā izvietota informācija, atklājot Valmieras pils, Vecās aptiekas, guļbaļķu klēts un maizes ceptuves, Izstāžu nama un Valtera namiņa, Maršnera ēkas, krājuma ēkas, Veļas žāvētavas un Garšaugu dārza stāstus.

Līdz 25.nmaijam Valmieras muzeja Izstāžu namā apskatāma mākslinieka Pētera Postaža darbu izstāde “Gleznošana ir mans mūžs”. Turklāt mākslinieks būs gids, ar video starpniecību aicinot ikvienu aplūkot muzejā izvietotos darbus un pastāstot, kā iedvesmu viņš rod kūpošas tējas garaiņos, koka zarā, bērna smieklos, sievietes kailajā mugurā, tautasdziesmā, plandošos brunčos, liesmā un upes olī.

Atgādinām, ka, Ministru kabinetam pagarinot ārkārtējo situāciju līdz 9.jūnijam un pieņemot lēmumu par pakāpenisku atsevišķu ierobežojumu atcelšanu vai samazināšanu, klātienē iespējams apmeklēt Valmieras Kultūras centru, Valmieras muzeju, Valmieras integrēto bibliotēku un Valmieras Tūrisma informācijas centru. Vairāk šeit.