A A A

Pedagogi apgūst spēles Eco-Buddy vadību

Pedagogi no Valmieras sākumskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras 2.vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas, privātās pamatskolas ZAĻĀ SKOLA, Limbažu 3.vidusskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas septembra beigās apguva spēles Eco-Buddy vadības un izmantošanas prasmes.

Spēle Eco-Buddy ir uzvarējusi lielākā pasaules green-tech konkursa Climate Launchpad nacionālajā finālā un ir iekļuvusi starp pasaules produktu top 100, kas risina klimata pārmaiņas. Spēle veidota, lai panāktu pozitīvas izmaiņas un veicinātu ilgtspējīgu domāšanu zemapziņas līmenī. Tā izmantojama mācību procesā dažāda vecuma bērniem. Katra skola saņēma sešu spēļu komplektu, ar kura palīdzību, strādājot mazajās grupās, vienlaikus visā klasē būs iespējama spēles spēlēšana, tādējādi nodrošinot šāda mācību instrumenta integrēšanu mācību procesā.

Katra skola saņēma sešu spēļu komplektu. Spēļu komplektu iegāde un apmācības pedagogiem no Valmieras, Cēsu un Limbažu skolām tika organizētas Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstītā projekta "Ilgtspējas prasmes nākotnes profesionāļiem" ietvaros.