A A A

Eiropas BMX čempionāta laureātu tikšanās

Ceturtdien, 18. jūlijā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks tikās ar valmieriešiem, sportistiem, kuri Valmierā notikušajā Eiropas BMX čempionātā izcīnīja godalgotas vietas. Mērs uzteica BMX braucēju neatlaidību un cīņas sparu, sakot paldies par pašaizliedzību, ar saviem sasniegumiem ļaujot Valmieras un Valmieras Bērnu sporta skolas vārdam izskanēt plašā mērogā.

Valmierieši Eiropas BMX čempionātā kopumā ieguva septiņas medaļas. Kristens Krīgers, Helvijs Babris un Filips Krists Rozītis izcīnīja 1. vietu BMX komandu sacensībās, Emīls Edvards Liberts ieguva 1. vietu B16 vecuma grupā, Kristapam Klāvam Elbretam 1. vieta B7 vecuma grupā, Edžus Treimanis izcīnīja 3. vietu M25+ grupā, savukārt Anna Pedraudze ieguma 3. vietu G8 grupā. Paldies arī sportistu treneriem – Mikum Puķītim, Olafam Lakučam, Robertam Treimanim un Ivo Lakučam!