A A A

Godināti Valmieras Jaunatnes sporta laureāti

Ceturtdien, 13.decembrī koncertzālē “Valmiera” norisinājās Jaunatnes sporta laureātu godināšanas ceremonija, sakot paldies treneriem un jaunajiem sportistiem, kuri uzrādījuši augstus rezultātus sportā 2018.gadā, pārstāvot Valmieru vietēja un starptautiska mēroga sacensībās.

Sportistus sveica Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums un domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. “Saku paldies ikvienam, kurš ar savu darbu, centību, mērķtiecību un sasniegumiem spodrina ne vien savu, bet arī Valmieras vārdu plašākā pasaulē. Jūs visi esat pelnījuši Valmieras medaļu gan par sasniegumiem sportā, gan par sevis rādīto piemēru, esot kā iedvesmas avoti saviem skolas biedriem un līdzcilvēkiem. Paldies vecākiem, kuri jūs atbalsta sportiskajās gaitās, sporta skolai un mūsu lieliskajai treneru saimei par pašaizliedzību un ziedošanos sportam, katra jaunieša izaugsmei,” atzīmē Jānis Baiks.

Kā īpašais viesis pasākumā piedalījās arī vieglatlēte, Latvijas rekordiste šķēpa mešanā Madara Palameika, pastāstot par savu ceļu līdz augstajiem panākumiem, par motivāciju, grūtībām un spēju tās pārvarēt.

Pasākumā kopumā tika sveikti 107 sportisti, tostarp 69 sportisti 1.-3.vietu ieguvēji Latvijā, 38 sportisti par sasniegumiem starptautiskā līmenī vai dalību valsts izlasē, kuri pārstāvējuši Latviju pasaules, Eiropas vai Baltijas mēroga sacensībās. Sveikti arī 28 jauno sporta talantu treneri. 

Godalgas tika pasniegtas 15 dažādos sporta veidos: airēšanas slalomā, BMX riteņbraukšanā, badmintonā, basketbolā, peldēšanā, orientēšanās, triatlonā, hokejā, svarcelšanā, futbolā, vieglatlētikā, kuģu modelismā, trases auto modelismā, kalnu slēpošanā un karatē. Apbalvoto sportistu saraksts pieejams šeit: http://vbss.valmiera.lv/index.php/aktualitates-blog/ieludzam-uz-jaunatnes-sporta-laureatu-2018

Klātesošos pasākumā ar kultūras programmu priecēja arī Lindas Mīļās deju grupa un mūziķis, ielu vingrotājs Kaspars Zlidnis.

Jāpiemin, ka Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma rakstus “Par sportiskiem sasniegumiem” izglītības iestādēs saņems vēl 249 jaunieši un viņu treneri.