A A A

Ziemeļvalstu arhitektūras izstādes "Nordic Block" atklāšana

Ceturtdien, 11.oktobrī, Valmieras Drāmas teātrī tika atklāta Ziemeļvalstu laikmetīgās arhitektūras izstāde "Nordic Block" (Ziemeļu kvartāls). Tā stāsta par kvartālu apbūves attīstību Ziemeļu un Baltijas valstīs.

Izstāde apskatāma līdz 31.oktobrim.

Tāpat Ziemeļu valstu vēstnieki preses konferencē atbildēja uz žurnālistu jautājumiem par vizītes mērķi un sadarbības iespējām.

Līdz 14.oktobrim Valmierā notiek Ziemeļvalstu dienas, kas pilsētas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem piedāvā iespēju piedalīties semināros un diskusijās, klausīties priekšlasījumus, vērot izstādes, skatīties kino un klausīties muzikālus priekšnesumus.

Ziemeļvalstu dienas atklātas 11.oktobrī, kad Dānijas vēstnieks Hanss Brasks, Norvēģijas vēstnieks Kristians Ēdegors, Somijas vēstniece Rīta Korpivāra, Zviedrijas vēstniece Annika Jagander, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktors Stēfans Ēriksons un Dānijas Kultūras institūta Baltijas valstīs direktors Simons Drevsens Holmbergs tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un Valmieras pašvaldības pārstāvjiem, pēc tam dodoties iepazīt Valmieru mēra vadītā ekskursijā.