A A A

Atklāti Valmieras daudzdzīvokļu īres nami

Ceturtdien, 6.septembrī, ar Pagalma svētkiem jauno namu iedzīvotājiem un amatpersonu diskusiju par dzīvojamā fonda attīstību un mājokļu politiku Latvijā tika atklāti Valmieras daudzdzīvokļu īres nami Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8. Būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību īstenoja SIA “MONUM”.

Slēgtajā diskusijā piedalījās ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, SIA "Valmieras Namsaimnieks" valdes priekšsēdētājs Valdis Jēgers, kā arī amatpersonas no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, AS “SEB banka”, SIA “MONUM” un SIA Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē. Diskusijas dalībnieki iepazinās ar Valmieras piemēru dzīvojamā fonda attīstīšanā pilsētā, pārrunāja projekta realizācijas gaitu un izaicinājumus, kā arī izvērtēja Valmieras pilsētas pašvaldības nākotnes ieceres attīstības veicināšanai reģionā. 

Pēc diskusijas ar Valmieras vasaras teātra festivāla izrādi "Nāc laukā" tika svinēti īres namu iedzīvotāju Pagalma svētki. Par godu svinīgajam notikumam pie namiem tika piestiprinātas arī apliecinājuma plāksnītes "Valmieras īres nams 2018".