A A A

Aktuālie satiksmes ierobežojumi

Aktualizēts 07.01.2020.

 

  • Saistībā ar tirdzniecības centra “Lidl” būvniecību no 2019.gada 5.novembra uz laiku tiks slēgta satiksme Meža ielas posmā starp Krāsotāju un Dīķa ielām. Piekļuve slēgtajā posmā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta.
  • Saistībā ar tirdzniecības centra "Lidl" būvniecību no trešdienas, 8.janvāra, uz laiku līdz 12.februārim slēgta satiksme Dīķa ielā. Piekļuve slēgtajā posmā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (586.17 KB)

 

  • No 2019.gada 1.novembra, Voldemāra Baloža un Ausekļa ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens. Izvirzot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli par galvenās nozīmes ceļu, galvenā nozīme krustojumā šobrīd ir Ausekļa ielai no Leona Paegles ielas puses un Voldemāra Baloža ielai virzienā uz Jumaras ielu. Autovadītāji ir aicināti pievērst uzmanību satiksmes organizācijai un ceļa zīmēm, jo, ielai tiekot nodotai ekspluatācijā, Rietumu industriālās maģistrāles maršruts krustojumos kļūst par galvenās nozīmes ielu.
  • 2019.gada pavasarī Valmierā tika uzsākta Kauguru ielas pārbūve. No 2019.gada 20.decembra ielas pārbūvei ir tehniskais pārtraukums. Tādēļ atjaunota iepriekšējā satiksmes organizācija: Kauguru iela ir atkal caurbraucama, Cēsu ielas posmā no šaursliežu dzelzceļa uzbēruma līdz krustojumam ar autoceļu V185 atjaunota vienvirziena satiksme. Atjaunota iepriekšējā sabiedriskā transporta kustība. Darbu turpināšana paredzēta 2020.gada maijā. Darbiem atsākoties 2020.gada pavasarī, ielai tiks ieklāta asfaltbetona virskārta, kā arī tiks pabeigti gājēju ietvju izbūves darbi. Ņemot vērā, ka ietves nav pabeigtas, ziemas periodā netiks nodrošināta ietvju tīrīšana.