A A A

Aktuālie satiksmes ierobežojumi

Aktualizēts 31.05.2019.

  • Saistībā ar asfaltbetona pēdējās kārtas ieklāšanu, otrdien, 4.jūnijā, jebkāda veida satiksmei būs slēgts Kārļa ielas posms no Rīgas līdz Lilijas ielai Valmierā.

     Kārļa ielas pārbūve tika uzsākta pagājušajā gadā, uz 2019.gadu atstājot asfaltbetona virskārtas ieklāšanu. Pēc šo darbu noslēgšanas iela tiks nodota ekspluatācijā.

    Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem ir pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”. Satiksmes ierobežojumu laikā aicinām izmantot apkārtceļus, kā arī, lai apmeklētu veikalu “VALREK”, automašīnas novietot citur. Gājēji pie objektiem varēs piekļūt, kā arī šajā ielas posmā esošajos veikalos “Magone”, “Burinieks”, “Vizuri”, frizētavā “Fantāzija” un Vidzemes rajona tiesā iespējams iekļūt arī no Garās ielas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Kārļa iela

  • Tiek turpināta Valmieras Rietumu industriālās maģistrāles izbūve, veicot ielas izbūvi Leona Paegles ielas posmā pa Putriņu mežu līdz Ausekļa ielai, kā arī Ausekļa ielas posmā no Voldemāra Baloža līdz Leona Paegles ielai. 
    • No 16.aprīļa tiek veidots Brēžas ielas pieslēgums Leona Paegles ielai. Tādēļ līdz 1.maijam Leona Paegles un Brēžas ielu krustojumā  transporta plūsma tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Brēžas iela - 16.04.2019.-28.04.2019. (1.18 MB)

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Brēžas iela - 29.04.2019.-13.05.2019. (1.18 MB)

  • No 1.maija līdz 26.jūnijam būs slēgta satiksme Voldemāra Baloža ielas posmā no Jumaras ielai līdz Voldemāra Baloža ielai 13A. Pilsētas autobuss kursēs caur slimnīcas teritoriju.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Voldemāra Baloža iela (757.41 KB)

 

  • No 7.maija Valmierā tiks uzsākta Kauguru ielas pārbūve. Komunikāciju izbūves laikā transporta satiksmei tiks slēgts Kauguru ielas posms no Cēsu ielas līdz Rūpniecības ielai. Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Rūpniecības ielu un Cēsu ielu līdz autoceļa P20 un V185 krustojumam. Cēsu iela posmā no šaursliežu dzelzceļa uzbēruma līdz krustojumam ar autoceļu V185 būs divvirzienu un braukšanas ātrums tiks ierobežots līdz 30 km/h.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Kauguru iela (1,009.54 KB)