A A A

Aktuālie satiksmes ierobežojumi

Aktualizēts 12.04.2021.

  • Saistībā ar pārbūvi posmā no Rīgas ielas līdz Somu ielai automašīnu satiksmei slēgts Alvila Freimaņa ielas posms. Tā apbraukšana tiek organizēta pa Eduarda Lācera ielu. Satiksmes organizācijas izmaiņas spēkā līdz 2021.gada 30.septembrim.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA

 

  • Saistībā ar pārbūvi slēgta automašīnu satiksme Dzelzceļa ielā Valmierā un ir mainīta piekļuve Valmieras EKO laukumam Dzelzceļa ielā 5. Slēgtā ielas posma apbraucamais ceļš un piekļuve EKO laukumam šobrīd tiek organizēta cauri bijušā Valmieras gaļas kombināta teritorijai Rūpniecības ielā 1, iebraucot pa teritorijas galvenajiem vārtiem. EKO laukuma apmeklētāji aicināti sekot līdzi izvietotajām norādēm. Atbilstoši būvdarbu norises gaitai piekļuve EKO laukumam var tikt mainīta. 

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA

PIEKĻUVES EKO LAUKUMAM SHĒMA

 

  • No 2020.gada 20.jūlija notiek Valmieras pils ZR mūru restaurācija un konservācija, kā arī jaunās Valmieras pils kultūrvides centra būvniecība un Vecās aptiekas ēku kompleksa pārbūve, Vecpilsētas teritorijā radot gājēju kustības un satiksmes ierobežojumus. Valmieras muzejs un teritorijā esošā picērija “Vīnkalni Pils Māja” darbu turpina ierastajā režīmā, aicinot apmeklēt muzeja ekspozīciju un izstādes, kā arī baudīt picērijas piedāvājumu. Ikdienā gājēju kustība netiks ierobežota, tomēr pils iekšpagalma apmeklētāji un valmierieši tiek aicināti sekot līdzi informācijai un izvietotajām norādēm, jo būvniecības gaitā iespējams, ka atsevišķu būvdarbu un procesu veikšanai tiks uz laiku slēgta Bruņinieku iela, nodrošinot apmeklētāju plūsmai vecpilsētā drošu pārvietošanos pa norādītajiem apvedceļiem.