A A A

Aktuālie satiksmes ierobežojumi

Aktualizēts 09.06.2020.

 • 8.-19.jūnijā notiks Kauguru ielas asfaltēšana. Šajā laikā Kauguru iela posmā no Cēsu ielas līdz Kauguru ielai 3, ieskaitot krustojumu ar Rūpniecības ielu, būs slēgta automašīnu satiksmei. Visiem transporta līdzekļiem, tajā skaitā sabiedriskajam transportam, apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Stacijas ielu, Meža ielu un Sila ielu. Sabiedriskā transporta pagaidu pieturas tiks organizētas Rūpniecības ielā pie Sila ielas. Piekļuve slēgtajā zonā esošajiem objektiem tiks nodrošināta.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.16 MB)

 

 • 25.maijā - 1.augustam SIA "Valmieras ūdens" Jāņparka ielas posmā no Sporta ielas līdz Ķieģeļu ielai veic ūdensvada un kanalizācijas pašteces izbūvi. Darbu laikā ielas posms slēgts transporta satiksmei. Apbraucamais ceļš organizēts pa Mujānu ielu. Gājēju kustība iespējama gar ceļa darbu zonu. Piekļuve slēgtajā zonā esošajiem objektiem tiks nodrošināta. Veicot pieslēgumu esošajām komunikācijām, īslaicīgi tiks sašaurināta brauktuve Sporta un Jāņparka ielu krustojumā. Divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (258.67 KB)

 

 • Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas pašteces vada izbūvi līdz 29.jūlijam transporta satiksmei tiek slēgta Mērnieku iela Valmierā.  Apbraukšanas maršruts tiek organizēts pa Jāņa Daliņa, Loku un Pilātu ielām. Lai veiktu pieslēgumu esošajām komunikācijām, tiks sašaurināta arī brauktuve Pilātu un Mērnieku ielu krustojumā, divvirzienu satiksmi pa vienu joslu organizējot ar ceļa zīmēm.

  Piekļuve slēgtā posma zonā esošajiem objektiem tiks nodrošināta, kā arī gājēju kustība tiks nodrošināta gar ceļa darbu zonu.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (411.40 KB)

 

 • Turpinoties pazemes komunikāciju izbūvei, līdz 18.jūnijam automašīnu satiksmei slēgts Dārza ielas posms no Jāzepa Vītola ielas līdz iebrauktuvei uz pagalmu Beātes ielā 21. Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Veides ielu, Limbažu ielu un Beātes ielu vai Kārļa ielu un Rīgas ielu. Gājēju kustība slēgtajā Dārza ielas posmā nodrošināta pa esošajām ietvēm.

  Dārza un Jāzepa Vītola ielas krustojums būs caurbraucams, taču tajā būs brauktuves sašaurinājums. Satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.42 MB)

 

 • 18.maijā uzsākta lietus kanalizācijas sakārtošana Sporta un Skolas ielās;

Būvniecība tiks organizēta piecos posmos:

1) Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Straupes līdz Dauguļu ielai. Piekļuve slēgtajā zonā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta. Apbraucamais ceļš organizēts pa Dauguļu, Ausekļa un Straupes ielām. Satiksmes ierobežojumi spēkā līdz 30.jūlijam.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (4.26 MB)

2) Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Dauguļu līdz Dikļu ielai. Piekļuve slēgtajā zonā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta. Apbraucamais ceļš organizēts pa Dauguļu, Ausekļa un Dikļu ielām. Satikmes ierobežojumi spēkā līdz 30.jūlijam.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (3.20 MB)

3) Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Dikļu līdz Mednieku ielai. Piekļuve slēgtajā zonā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta. Apbraucamais ceļš organizēts pa Dikļu, Ausekļa un Mednieku ielām. Satiksmes ierobežojumi spēkā līdz 30.jūlijam.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (4.07 MB)

4) Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Mednieku ielas līdz Nauču ielai. Piekļuve slēgtajā zonā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta. Apbraucamais ceļš organizēts pa Mednieku, Kalna un Nauču ielām. Satiksmes ierobežojumi spēkā līdz 30.jūlijam.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (2.48 MB)

5) Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Jāņparka līdz Straupes ielai un Straupes ielā. Ielas posms būs caurbraucams, samazināts atļautais automašīnu braukšanas ātrums. Satiksmes ierobežojumi spēkā līdz 30.jūlijam.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (5.06 MB)

 

 • No 18.maija līdz 8.jūnijam automašīnu satiksmei tiks slēgts Limbažu ielas posms no Ķieģeļu ielas līdz Limbažu ielai 15. Slēgtā Limbažu ielas posma apbraukšana tiks organizēta pa Beātes ielu, Dārza ielu un Veides ielu, kā arī pa Upes ielu vai Sporta ielu, Matīšu šoseju un Mālu ielu.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.70 MB)

 

 • No 18.maija uzsākta Rūpniecības ielas posma no Kauguru līdz Sila ielai Valmierā pārbūve. Ielas posms būvdarbu laikā būs slēgts automašīnu, to skaitā arī pilsētas sabiedrisko autobusu, satiksmei.

  Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Cēsu un Kauguru ielām, kā arī Stacijas, Meža un Sila ielām. Pilsētas maršruta autobusi kursēs pa Stacijas, Sila un Rūpniecības ielām. Slēgta pietura "Stacijas iela". Pietura "Kauguru iela" pārcelta pie Rūpniecības un Sila ielas krustojuma.

  Piekļuve bērnudārzam “Kārliena” sākotnēji būs iespējama pa līdzšinējo ieeju no Rūpniecības ielas puses. Taču laikā, kad būvdarbu norise ierobežos piekļuvi bērnudārzam no Rūpniecības ielas puses, tā tiks organizēta no Kauguru ielas puses. 

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.01 MB)

 

 • Saistībā ar siltumtrases būvniecību automašīnu satiksmei līdz 30.jūnijam slēgts Beātes ielas posms no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai

 

 

Garās ielas posmā no Jāzepa Vītola ielas līdz Beātes ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme līdzšinējās vienvirziena satiksmes vietā. Saistībā ar satiksmes kustības organizācijas maiņu šajā Garās ielas posmā būs jauni automašīnu apstāšanās ierobežojumi. Blakus esošajās mājās dzīvojošie automašīnu īpašnieki, kas šajā posmā mēdza novietot stāvēšanai automašīnas, lūgti siltumtrases būvniecības laikā rast iespēju automašīnas novietot citur. 

Būvdarbu laikā nebūs pieejamas Beātes ielā pie krustojuma ar Andreja Upīša ielu esošās publiskās automašīnu stāvvietas, kā arī Dārza ielā pie SEB bankas esošās automašīnu stāvvietas SEB bankas klientiem.

Apbraucamais ceļš organizēts pa Georga Apiņa, Rubenes un Beātes ielu vai Kārļa, Rīgas un Andreja Upīša ielu braukšanai pretējā virzienā. Gājēju kustība būs iespējama pa esošajām ietvēm.

Piekļūšana slēgto ielu posmos esošajiem objektiem tiks nodrošināta. Piekļuve ēkai Annas ielā 2 tiks nodrošināta no Annas ielas puses. Piekļuve ēkai Andreja Upīša ielā 9 tiks nodrošināta no Andreja Upīša ielas puses.

Būvdarbu laikā lūgums sekot līdzi informācijai un ceļa zīmēm. Valmieras pilsētas pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un pacietīgiem.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.52 MB)