A A A

Aktuālie satiksmes ierobežojumi

Aktualizēts 06.10.2020.

 

  • Pazemes komunikāciju izbūves darbu laikā no 10.augusta slēgts Beātes un Andreja Upīša ielas krustojums posmos (līdz 50 m garumā) slēgta viena virziena braukšanas josla, divvirziena satiksme organizēta ar ceļa zīmēm.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.73 MB)

 

  • Saistībā ar Mālu ielas posma no Beātes ielas līdz Matīšu šosejai pārbūvi no 26.augusta līdz 10.decembrim ielas posms automašīnu satiksmei nebūs caurbraucams

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (573.52 KB)

 

  • Sākusies grantēto Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielu pārbūve. No jūlija beigām/ augusta minētajās ielās sāksies būvdarbi, to zonā paredzot satiksmes ierobežojumus un pagaidu ceļa zīmju izvietošanu. Būvdarbu laikā tiks nodrošināta iedzīvotāju un operatīvo transportlīdzekļu piekļūšana īpašumiem. Gājēju plūsma remontdarbu zonās tiks nodrošināta. 

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (565.93 KB)

Shēmas darbības laiks: līdz 23.12.2020.

 

  • Ar 20.jūliju tika uzsākta Valmieras pils ZR mūru restaurācija un konservācija, kā arī jaunās Valmieras pils kultūrvides centra būvniecība un Vecās aptiekas ēku kompleksa pārbūve, Vecpilsētas teritorijā radot gājēju kustības un satiksmes ierobežojumus. Valmieras muzejs un teritorijā esošā picērija “Vīnkalni Pils Māja” darbu turpina ierastajā režīmā, aicinot apmeklēt muzeja ekspozīciju un izstādes, kā arī baudīt picērijas piedāvājumu. Ikdienā gājēju kustība netiks ierobežota, tomēr pils iekšpagalma apmeklētāji un valmierieši tiek aicināti sekot līdzi informācijai un izvietotajām norādēm, jo būvniecības gaitā iespējams, ka atsevišķu būvdarbu un procesu veikšanai tiks uz laiku slēgta Bruņinieku iela, nodrošinot apmeklētāju plūsmai vecpilsētā drošu pārvietošanos pa norādītajiem apvedceļiem.

 

  • 2020.gada vasarā notiek Rūpniecības ielas posma no Kauguru līdz Sila ielai Valmierā pārbūve. Ielas posms būvdarbu laikā būs slēgts automašīnu, to skaitā arī pilsētas sabiedrisko autobusu, satiksmei.

    Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Cēsu un Kauguru ielām, kā arī Stacijas, Meža un Sila ielām. Pilsētas maršruta autobusi kursēs pa Stacijas, Sila un Rūpniecības ielām. Slēgta pietura "Stacijas iela". Pietura "Kauguru iela" pārcelta pie Rūpniecības un Sila ielas krustojuma.

    Piekļuve bērnudārzam “Kārliena” sākotnēji būs iespējama pa līdzšinējo ieeju no Rūpniecības ielas puses. Taču laikā, kad būvdarbu norise ierobežos piekļuvi bērnudārzam no Rūpniecības ielas puses, tā tiks organizēta no Kauguru ielas puses. 

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.01 MB)

 

  • Saistībā ar siltumtrases būvniecību automašīnu satiksmei 2020.gada vasarā/ rudenī slēgts Beātes ielas posms no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai

Garās ielas posmā no Jāzepa Vītola ielas līdz Beātes ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme līdzšinējās vienvirziena satiksmes vietā. Saistībā ar satiksmes kustības organizācijas maiņu šajā Garās ielas posmā būs jauni automašīnu apstāšanās ierobežojumi. Blakus esošajās mājās dzīvojošie automašīnu īpašnieki, kas šajā posmā mēdza novietot stāvēšanai automašīnas, lūgti siltumtrases būvniecības laikā rast iespēju automašīnas novietot citur. 

Apbraucamais ceļš organizēts pa Georga Apiņa, Rubenes un Beātes ielu vai Kārļa, Rīgas un Andreja Upīša ielu braukšanai pretējā virzienā. Gājēju kustība būs iespējama pa esošajām ietvēm.

Piekļūšana slēgto ielu posmos esošajiem objektiem tiks nodrošināta. Piekļuve ēkai Annas ielā 2 tiks nodrošināta no Annas ielas puses. Piekļuve ēkai Andreja Upīša ielā 9 tiks nodrošināta no Andreja Upīša ielas puses.

Būvdarbu laikā lūgums sekot līdzi informācijai un ceļa zīmēm. Valmieras pilsētas pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un pacietīgiem.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.52 MB)