A A A

Aktuālie satiksmes ierobežojumi

Aktualizēts 08.11.2019.

 • Lai sagatavotos Lāčplēša dienai veltītajam lāpu gājienam, pirmdien, 11.novembrī, plkst.6.00–21.00 automašīnu satiksmei būs slēgts rātslaukuma stāvlaukums.
 • Saistībā ar kanalizācijas izbūvi piektdien, 8.novembrī, automašīnu satiksmei būs slēgts Jumaras ielas posms starp iebrauktuvi uz Vidzemes slimnīcu un daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Ja neparedzētu apstākļu dēļ plānotos darbus nebūs iespējams pabeigt, slēgta satiksme iespējama arī 9.novembrī. Piekļuve Jumaras ielā esošajiem īpašumiem iespējama slēgtajam ielas posmam no abām pusēm.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Jumaras ielā (288.99 KB)

 • Saistībā ar apakšzemes komunikāciju izbūvi no 4.novembra līdz 30.novembrim slēgta satiksme Abula ielā (no Abula ielas 1 līdz Abula ielai 6). Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Cempu ielu un Mūrmuižas ielu.
  SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Abula iela
    (261.92 KB)
 • Saistībā ar tirdzniecības centra “Lidl” būvniecību no 5.novembra uz laiku tiks slēgta satiksme Meža ielas posmā starp Krāsotāju un Dīķa ielām. Piekļuve slēgtajā posmā esošajiem īpašumiem tiks nodrošināta.
 • No piektdienas, 1.novembra, Voldemāra Baloža un Ausekļa ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens. Izvirzot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli par galvenās nozīmes ceļu, galvenā nozīme krustojumā šobrīd ir Ausekļa ielai no Leona Paegles ielas puses un Voldemāra Baloža ielai virzienā uz Jumaras ielu.
 • No 7.maija Valmierā ir uzsākta Kauguru ielas pārbūve. Komunikāciju izbūves laikā transporta satiksmei tiks slēgts Kauguru ielas posms no Cēsu ielas līdz Rūpniecības ielai. Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Rūpniecības ielu un Cēsu ielu līdz autoceļa P20 un V185 krustojumam. Cēsu iela posmā no šaursliežu dzelzceļa uzbēruma līdz krustojumam ar autoceļu V185 būs divvirzienu un braukšanas ātrums tiks ierobežots līdz 30 km/h.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA - Kauguru iela (1,009.54 KB)

 • No 3.septembra transporta satiksme slēgta Kauguru ielas posmā no krustojuma ar Rūpniecības ielu līdz īpašumam Kauguru ielā 3 (krustojumam ar Stacijas ielu). Kauguru ielas krustojumā ar Rūpniecības ielu būs sašaurināta brauktuve līdz vienai joslai, nodrošinot Kauguru ielas šķērsošanu.  Apbraucamais ceļš visiem transportlīdzekļiem tiks organizēts pa Rūpniecības ielu, Marijas ielu un Stacijas ielu.

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA (1.28 MB)