A A A

Tu jautā

Nosūtīt

Abildes uz jautājumiem

Jautājums Jautājuma tēma Datums
Labdien! Vēlos zināt, kad nokaisīs Mednieku ielu, lai nebūtu putekļi? Apkārtējās ielas nokaisītas,bet Mednieku iela vēl līdz šim nav nokaisīta.Putekļi ir neizturami.
Paldies par jautājumu! Mednieku iela ir starp tām ielām, kam šogad paredzēts ieklāt cieto virsmas segumu. Paredzams, ka šie darbi Mednieku ielā varētu notikt augustā. Sākotnēji resursu ekonomijas dēļ tika plānots ielām, kam šogad tiek klāts cietais virsmas segums, apstrādi ar putekļu absorbentu neveikt. Taču, ņemot vērā agro un sauso pavasari, 17.maijā tika pieņemts lēmums virsmas apstrādi ar putekļu absorbentu veikt arī lielākajai daļai šo ielu. Tādēļ paredzams, ka nākamās nedēļas laikā ar putekļu absorbentu tiks apstrādāta arī Mednieku iela.
Sagatavota: 18.05.2018.
Ceļu uzturēšana17.05.2018 21:50
Labdien! Nezināmu iemeslu dēļ, cilvēki piesārņo (Imantas ielas beigu daļu, kur beidzas mājas un iet ceļš uz apvadceļu) braucamo daļu un ceļa malu ar stikla pudelēm. Arī šobrīd tur ir 5 sasistas stikla pudeles ceļmalās. Lielās lauskas ir iespējams salasīt, bet ceļš ir pilns ar stikliem. Būtu ļoti jauki, ja šo nelielo ceļa posmu tīrītu biežāk, jo šī ir apkārtnes iedzīvotāju pastaigas vieta, arī suņiem un bērniem. Paldies
Atbildēts e-pastā. Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā esam saņēmuši Jūsu lūgumu sakopt Imantas ielas beigu daļu. Periodiski šī iela tiek tīrīta, izmantojot pagaidu algoto sabiedrisko darbu veicējus. Šī iela tika sakopta arī pagājušajā nedēļā.
Sagatavota: 15.05.2018
Ceļu uzturēšana06.05.2018 11:34
Rīgas iela 27,Valmiera,ar zemi un netīrumiem aizaugušas trotuāra lietus ūdens renes.
Īpašumam Rīgas ielā 27 piegulošajā teritorijā esošo lietus reņu attīrīšana ir sarežģīta, jo lietus renes ir grūti atveramas. Taču periodiski lietus renes šeit tiek tīrītas. To ir plānots darīt arī šogad.
Sagatavota: 14.05.2018.
Ceļu uzturēšana26.04.2018 12:53
Labdien. Velos sīkak zināt, kā var registret elektroniski bērnu 1.klasei? Atradu, bet nevaru aizpildit
Pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1.klasēs 2018./2019. mācību gadam pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, kas sniedz pamatizglītības programmas apgūšanas iespējas, notiek no 1.marta līdz 30.aprīlim. Pieteikumus iespējams iesniegt elektroniski vietnē www.latvija.lv (pirms tam aizpildot pieteikuma anketu, ko var atrast www.valmiera.lv), kā arī klātienē Valmieras pilsētas pašvaldībā (Lāčplēša ielā 2, 317.kab.). Instrukcija, kā iesniegt pieteikumu vietnē www.latvija.lv, atrodama infografikā šeit: https://ej.uz/ijik
Sagatavota: 24.04.2018.
Izglītība24.04.2018 15:27
Labdien!Aiz Rīgas ielas 5 daudzdzīvokļu mājām, kur ir trepes uz Gauju un garāžas, ir iecienīta jauniešu vieta, kur dzert, sist pudeles, smēķēt un risināt konfliktus. Vai tur iespējams ko risināt?Katru reizi policiju izsaukt neiespējami.
 Valmieras pilsētas pašvaldības policijas patruļa šo vietu jau šobrīd apseko laikā no plkst.10.20 līdz plkst.10.50 un no plkst. 22.15 līdz plkst. 22.45. Saņemot šo sūdzību, policijas patruļdienestam ir dots uzdevums vakaros, kad patruļa atrodas pilsētas centrā, veikt teritorijas aiz ēkas Rīgas ielā 5 papildu apsekošanu.  Situācijas, kad konstatējat sabiedriskās kārtības pārkāpumus šajā vai citās vietās pilsētā, lūdzam zvanīt pa bezmaksas atbalsta tālruni 8484 pašvaldības policijas Operatīvās informācijas centram. Pašvaldības policija sabiedrisko kārtību pilsētā uzrauga, izmantojot vienu patruļdienesta ekipāžu. Gadījumos, ja, reaģējot uz kādu citu izsaukumu, patruļdienesta ekipāža ir aizņemta, tiek iesaistīti arī Valsts policijas inspektori. Taču ziņošana pa tālruni 8484 ir ļoti būtiska, lai efektīvi nodrošinātu sabiedriskās kārtības ievērošanu Valmierā.
Sagatavota: 14.05.2018.
Citi21.04.2018 17:14
Labdien! Kad beidzot tiks ieviesta kārtība satiksmes plūsmā aplī pie "Valletas"? No rītiem valda pilnīgs haoss! Braucot no domes puses uz Pārgauju nav iespējams pārkārtoties no apļa iekšējās joslas uz ārējo, jo liela daļa autovadītāju visu apli izbrauc pa ārējo joslu!
Pagājušajā gadā, kad tika mainīta nodilusī asfaltbetona virskārta Valmieras centra rotācijas aplī, tika atkārtoti pētīts jautājums par Valmieras centra rotācijas apļa izbraukšanu. Lai atvieglotu centra apļa izbraukšanu, tika izstrādāta jauna centra apļa izbraukšanas shēma. Ieklājot atbilstošus horizontālos apzīmējumus un uzstādot ceļazīmes, tā paredzēja pa ārējo joslu braucošajam transportlīdzeklim no apļa izbraukt pirmajā izbrauktuvē. Pilsētas iedzīvotāji un satiksmes eksperti bija aicināti par satiksmes organizēšanas piedāvājumu izteikt vērtējumus un viedokli.Ņemot vērā visus iebildumus, tika nolemts centra aplī saglabāt esošo satiksmes organizēšanas kārtību. Jaunajai shēmai kā galvenais traucējošais faktors tika minēts, arī Jūsu sūdzībā minētais arguments – aplim nav divas izbrauktuves. Tādējādi, dodoties Rīgas virzienā, būtu grūtības nomainīt joslu no kreisās uz labo, jo labā josla bieži būtu aizņemta.Taču atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem centra rotācijas aplī jāievēro šādi nosacījumi: iebraucot aplī, priekšroka ir tajā jau braucošajām automašīnām; aplī drīkst iebraukt pa visām joslām, kas tam pieslēdzas; braucot apļveida kustībā, ja vadītājs vēlas pārkārtoties, viņam jādod ceļš citās joslās braucošajiem transportlīdzekļiem; izbraucot no apļa, vadītājam jāieņem labais malējais stāvoklis un obligāti jārāda labā pagrieziena signāls. Tādējādi autovadītāji, kas brauc pa apļa ārējo joslu, nepārkāpj esošos Ceļu satiksmes noteikumus, lai gan labas prakses braukšanas kultūra prasītu mainīt braukšanas joslas, ja autovadītājs nevēlas izbraukt no apļa nākamajā izbrauktuvē. Tādēļ aicinām autovadītājus būt savstarpēji pieklājīgiem, kā arī apļa izbraukšanu plānot atbilstoši esošajai situācijai. Lai uzlabotu satiksmes plūsmu centra rotācijas aplī, plānojot Valmieras Kultūras centra pārbūvi, varētu tikt izvērtēta iespēja paplašināt Rīgas ielas braucamo daļu virzienā uz Kārļa Baumaņa ielu.
Sagatavota: 16.04.2018.
Satiksme16.04.2018 09:51
Labdien. Vēlos noskaidrot, kad tiks veikti ceļa labošanas darbi Šķūņu ielā. Pašreiz posms no Namdaru ielas līdz Tērbatas ielai ir praktiski neizbraucams. Autovadītāji brauc arvien tuvāk ēkai Šķūņu 1B, jo tur ir vienīgā gludākā izbraucamā vieta. Ielu būtu nepieciešams ne vien nolīdzināt, bet arī atjaunot segumu, kas pašreiz ir dziļās bedrēs .Lūdzu sniegt atbildi, vai un kad ir plānota Šķūņu ielas seguma atjaunošana. 
Šķūņu ielai 2018.gada vasarā Šķūņu ielai paredzēts veikt divkārtu virsmas apstrādi, ielai iegūstot cieto segumu. Pirms virsmas uzklāšanas tiks veikti nepieciešamie apakšzemes komunikāciju sakārtošanas darbi. Plānots, ka cietais virsmas segums Šķūņu ielai tiks uzklāts jūlijā. 
Sagatavota: 16.04.2018.
Ceļu uzturēšana13.04.2018 10:28
Jautājums par jaunās maģistrāles ietekmi uz iedzīvotāju drošību un veselību. Vai pašvaldība ir domājusi par nekustamā īpašuma nodokļa atlaides piemērošanu maģistrālei piegulošo namu iedzīvotājiem? Vai iedzīvotājiem ar plaušu veselības traucējumiem piedāvāsiet iespējas dzīvot citā pilsētas daļā? Iedzīvotājiem būtiski pieaugs trokšņu līmenis, samazināsies gaisa kvalitāte un neērtības drošā maģistrāles šķērsošanā. Valmierā jau tagad pietrūkst drošu gājēju pāreju. Daudzi Valmieras sākumskolas un Valmieras Gaujas krasta vidusskolas bērni arī izmanto Leona Paegles ielu.
Jaunā Valmieras Rietumu industriālā maģistrāle tiek būvēta, lai Jumaras un Ausekļa ielas, uz kurām atrodas dzīvojamo māju apbūve, atslogotu no kravas automašīnu plūsmas. Tādējādi ar jaunās maģistrāles būvniecību tiek tieši plānots uzlabot ekoloģisko un dzīves kvalitāti šajās ielās dzīvojošajiem. Kravas automašīnas pilsētas Rietumu daļā pārvietojas jau šobrīd. Taču, izbūvējot Rietumu industriālo maģistrāli, šīs automašīnas tiks novirzītas braukt pa maršrutu ar iespējami mazāku dzīvojamo māju apbūvi. Līdz šim kravas automašīnu kustība bija arī gar Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupām Jumaras ielā. Taču, izbūvējot jauno industriālo maģistrāli, kravas automašīnu plūsma gar izglītības iestādēm tiks samazināta. Maģistrāle sāksies no Leona Paegles un Brēžas ielas krustojuma. Tādēļ, līdzīgi kā līdz šim, arī pēc tās izbūves, gar Leona Paegles ielā esošajām izglītības iestādēm, Valmieras sākumskolu, Valmieras Valsts ģimnāziju un Valmieras Gaujas krasta vidusskolu – attīstības centru, kravas automašīnu kustība nebūs atļauta. Paredzams, ka uz izbūvētās maģistrāles uzlabosies arī satiksmes drošība – ielas malās atradīsies droši gājēju/ velosipēdu ceļi, tādējādi skaidri nodalot gājēju un velosipēdu kustību no automašīnu plūsmas. Vairākās vietās tiks izbūvētas arī gājēju pārejas, regulējot ielas šķērsošanas vietas. Jāpiebilst, ka atbilstoši dažādiem satiksmes pētījumiem gājēju pārejas ne vienmēr ir drošākā vieta uz brauktuves, jo gājēji nereti šķērso ielu pār gājēju pāreju, nepārliecinoties, vai braucošās automašīnas paspēs nobremzēt. Gājēju pāreju ierīkošana tiek organizēta atbilstoši Latvijas valsts standartam “Gājēju pāreju projektēšanas noteikumi”. Atbilstoši tiem gājēju pārejas drīkst ierīkot tikai vietās, kur pastāvīgi ir pietiekoša liela gan satiksmes intensitāte, gan gājēju plūsma. Šādi ir tikai atsevišķi Valmieras ielu posmi – tie atrodas galvenokārt pilsētas centrā. Ārpus tiem salīdzinoši drošākas ir ielu pāriešanas vietas pie ielu krustojumiem. Gājējam, apzinoties nepieciešamību pārliecināties par braucošajām automašīnām, satiksmes negadījumi notiek salīdzinoši retāk.
Sagatavota: 16.04.2018.
Citi10.04.2018 18:58
Sniedziņi uz ielām tā kā būtu jau kādu labu laika nogriezni nokusuši...... Bet smiltis un dubļu paliekas gar brauktuves malām gan nav savāktas.....DARBAROKU IZTRŪCIENS??!!! Bet ir taču šādi tādi pagaidu bezdarbnieki un arī ilgstošāki bezdarbnieki ar divām rokām.....varētu vienas darba dienas laikā visas ielas maliņas satīrīt..... Gājēju ietves arī ir diezgan drazu pilnas (nolūzušie žagariņi + smilšu paliekas no ziemas slinkuma (sniega netīrīšana,bet tomēr jānokaisa))
Iestājoties pavasarim, Valmieras pilsētas pašvaldība katru gadu organizē ziemas laikā kā pretslīdes materiālu izmantoto smilšu savākšanu. To iespējams darīt, kad gaisa temperatūra ir virs 0 grādiem. Pretējā gadījumā smiltis ir piesalušas, tās nav iespējams savākt. Šogad smilšu savākšana tika uzsākta nākamajā nedēļā pēc Lieldienām. Plānots, ka šie darbi turpināsies vairākas nedēļas. Par gājēju ietvju tīrīšanu galvenokārt ir atbildīgi īpašnieki, kas kopj īpašumam piegulošās teritorijas. Arī šie darbi daudz kur jau tiek veikti. Taču šie darbi notiek visu pavasari atbilstoši katra īpašnieka iespējām.  Ja pilsētā pamanāt kādu īpaši nekoptu teritoriju, aicinām par to ziņot, zvanot pa tālruni 8484. Aprīlis Valmierā ir Pavasara spodrības mēnesis, kad ikviens valmierietis ir aicināts izrādīt iniciatīvu un iesaistīties pilsētas publisko teritoriju uzkopšanā.  Lai organizētu publiskas vietas sakopšanas vai labiekārtošanas darbus, aicinām Jūs sazināties ar pašvaldības nekustamā īpašuma speciālistu Dzintaru Franci (tālrunis 28314534, e-pasts dzintars.francis@valmiera.lv) un vienoties par veicamajiem darbiem, to norises vietu, laiku un nepieciešamo atbalstu.
Sagatavota: 11.04.2018.
Vides jautājumi07.04.2018 19:03
Labdien. Vai arī šogad tiks organizēta skolēnu vasaras nodarbināšana Valmieras pilsētas pašvaldības finansētajās darbavietās?
Arī šogad Valmieras pilsētas pašvaldība finansēs skolēnu vasaras nodarbinātības programmu. Tai varēs pieteikties no 7. līdz 15.maijam ne vēlāk kā 2018.gada 1.janvārī Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā deklarēti jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kuri mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādēs. 
Sagatavota: 09.04.2018.
Citi04.04.2018 09:28
Braucēju ar "nulles" biļetēm ļoti daudz. Varbūt varētu braukt uzrādot braukšanas kartīti. Domāju, ka nulles biļete ir tīrā birokrātija.
Spēkā esošie noteikumi šobrīd paredz, ka braukšanu Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā apliecina biļete vai mēnešbiļete. Taču, ja normatīvie akti to pieļaus, šajos noteikumos tiek plānots rosināt grozījumus. 
Sagatavota: 28.03.2018.
Satiksme26.03.2018 20:44
Par autobusu stāvēšanu pilsētā ir daudz jautājumu, bet atbildes pēc būtības nav. Ja brauc uz kādu māju, tad sastādām grafiku un vedam visus. Kāpēc tas nav iespējams?
Labdien!Lūgums sazināties ar SIA "VTU Valmiera", redzot, Jūsuprāt, nepiemērotā vietā novietotu autobusu, zvanot pa tālruni 64222021. Tādējādi uzņēmums varēs pārbaudīt situāciju konkrētajā brīdī un attiecīgi reaģēt.Paldies!
Sagatavota: 21.03.2018.
Satiksme07.03.2018 21:33
Labdien! Gribu jautāt, kas ir atbildīgais par ceļu kaisīšanu ziemā, kurš izvēlas kuri ceļi tiek kaisīti un kuri nē? Kuram varētu sniegt ieteikumu šajā jautājumā? Dzīvoju pie Vanšu tilta, Ūdens ielā 10, un šeit notiek ceļa kaisīšana gājēju ceļiem, kuri ved uz Vanšu tiltu un lejā uz Pauku priedēm. Gribu izteikt viedokli, ka ceļu kaisīšana šeit, manuprāt, nav nepieciešama. Šie ceļi nav mašīnu ceļi. Te cilvēki dodas pastaigās, bērnus vizina ar ragaviņām vai paši slēpo. Vai tiešām šis ir tas ceļš, kurš būtu jākaisa? 
Ielu uzturēšana ir viena no pašvaldības funkcijām. Valmieras pilsētas pašvaldība ir noslēgusi deleģēšanas līgumu, kas ielu uzturēšanu ziemas sezonā jeb ziemas dienestu uzdod nodrošināt SIA “Valmieras Namsaimnieks”. Pilsētas asfaltētajām ielām tiek nodrošināta braucamās daļas attīrīšana no irdenā sniega un slīdamības likvidēšana. Ielu brauktuvju tīrīšana un apstrādes plāns ziemā tiek organizēts saskaņā ar ielu uzturēšanas klasēm.  Ūdens iela ir B2 klases iela – ielas attīrīšana no sniega un kaisīšana ar pretslīdes materiālu tiek uzsākta divu stundu laikā pēc snigšanas beigām vai slidenuma konstatēšanas brīža. Brauktuvju kaisīšana ar pretslīdes materiālu tiek nodrošināta arī mainīgos laikapstākļos. Ūdens ielas brauktuve ir līdz Vanšu tiltam. Neskatoties uz to, ka dzīvojamo māju apbūve ir līdz īpašumam Ūdens ielā 17, iela tiek tīrīta un apstrādāta ar pretslīdes materiālu līdz Vanšu tiltam. Pašvaldība mēdz saņemt iedzīvotāju sūdzības par nenotīrītām un slidenām ietvēm un brauktuvēm. Tādēļ, lai novērstu traumas, kas radušās slidenas ietves vai brauktuves dēļ, arī Ūdens iela līdz šim ir tikusi kaisīta visā tās garumā līdz Vanšu tiltam.  Taču Jūsu ierosinājums tika pārsūtīts atbildīgajam speciālistiem Valmieras pilsētas pašvaldībā un SIA “Valmieras Namsaimnieks”, kas veiks pārrunas ar ielu apstrādes automašīnu šoferiem. Tā kā pie Vanšu tilta automašīnas pa šo ielu vairs nebrauc un biezas sniega segas laikā ielas posmu ir iecienījuši ziemas sporta un atpūtas cienītāji, iela šādos laikapstākļos tiks apstrādāta ar pretslīdes materiālu tikai līdz īpašumam Ūdens ielā 17.
Sagatavota: 27.02.2018
Ceļu uzturēšana25.02.2018 16:55
Sveiki! Vēlētos uzzināt, kam lai pajautāju vai kur lai griežos ar jautājumu par nenotīrītiem trotuāriem. 
Paldies par iesūtīto jautājumu! Ir vairākas iespējas, kā ērti nodot informāciju atbildīgajiem dienestiem par problēmām pilsētas infrastruktūrā: 1) Jūs varat zvanīt pa vienoto bezmaksas valmieriešu atbalsta tālruni 8484. 2) Par šādām problēmām iespējams informēt, arī sūtot ierosinājumu mobilajā lietotnē "Mana Valmiera". Tur iespējams pievienot arī fotogrāfijas. 3) Jautājumus var uzdot arī pašvaldības mājaslapas sadaļā "Tu jautā", kā arī ziņot par problēmu - sadaļā "E-ziņojums par problēmu infrastruktūrā". Arī šeit iespējams pievienot fotogrāfiju, kā arī atzīmēt problēmas vietu Valmieras kartē. 
Sagatavota: 08.02.2018.
Citi07.02.2018 12:05
Dārza ielas un Jāzepa Vītola ielas krustojumā jau otro dienu pēc kārtas smilšu kaste ir tukša. Lūdzu uzpildīt! Paldies!
Paldies par sniegto informāciju! Par kastes uzpildes nepieciešamību tika informēti atbildīgie dienesti. Ir apzinātas arī citas kastes, ko nepieciešams papildināt ar kaisāmo materiālu. Tas tiks izdarīts tuvākajā laikā līdz nedēļas beigām. 
Sagatavota: 08.02.2018.
Ceļu uzturēšana06.02.2018 22:52
Labdien! Gribētos zināt, vai šogad Valmiera izmestas eglītes, kas stāv pie konteineriem, savāks, vai arī tās ir jāmet atkritumu konteinerā? 
ZAAO nepiedāvā speciālu atsevišķu eglīšu savākšanu no klientiem, bet aicina ikvienu pareizi atbrīvoties no eglītes - novietojot to atkritumu konteineru laukumā vai pie privātā konteinera. Eglīti nevajadzētu ievietot pašā konteinerā, lai neaizņemtu sadzīves atkritumiem paredzēto vietu. Tās savākšana būs par maksu.Tāpat iespējams eglīti pašiem nogādāt ZAAO EKO laukumos, kur to var nodot par nelielu samaksu kā zaļos atkritumus
Sagatavota: 15.01.2018.
Vides jautājumi12.01.2018 16:56
Laba diena, Katru rītu sanāk braukt pa L.Paegles ielu un gājēju pāreja pie Gaujas Krasta skolas (tieši pretī skolas ieejas vārtiem) nav izgaismota un tumšajā laikā it īpaši, ja ārā ir nokrišņi , ir ļoooti slikti pārredzama. Lai gan tur ir ātruma slieksnis un zīme "30km stundā", tur bērni dodas uz skolu un kā jau bērni - bieži no tumsas pēkšņi iznirst uz ielas. Izgaismota pāreja noteikti atvieglotu šoferīšu dzīvi un ļautu izvairīties no potenciālām briesmām.
Paldies par jautājumu! Šī vajadzība ir tikusi apzināta. Ir izstrādāts būvprojekts stāvvietu izbūvei Leona Paegles ielā 5/7. Tajā paredzēta arī apgaismojuma izbūve. Projekta realizācijas laiks būs zināms pēc Valmieras pilsētas pašvaldības 2018. gada budžeta pieņemšanas – janvāra beigās.
Sagatavota: 15.01.2018
Ielu apgaismojums12.01.2018 15:55
Sveicināti Jaunajā gadā! Tā kā ziema daudzas nekārtības joprojām nav noslēpusi ar sniegu, "acīs krīt" vairākas vietas Valmierā, kas gaida sakopšanu. Dažas no tām droši vien ir privātīpašums, dažas - pašvaldības ziņā. - Briesmīgā būve Ziloņu ielā; - Cēsu un Meža ielas stūris (ik pa laikam vajadzētu pievērst uzmanību); - Marijas iela 9 (rudenī īpašnieks kaut kā nopļāva zāli, bet visi atkritumi stāv pie ozoliem maisos); - Trotuārs Kārļa ielā; - Aiz "Valletas" top paliela izgāztuve... 
Paldies par uzdoto jautājumu un ieinteresēto attieksmi mūsu pilsētas sakopšanā! Būve Ziloņu ielā nav pašvaldības īpašums. Taču Valmieras pilsētas pašvaldība veic sarunas par īpašuma sakārtošanu.  Valmieras pilsētas pašvaldības policija ir sazinājusies arī ar īpašniekiem, kas kopj to īpašumiem piegulošās teritorijas Cēsu un Krāsotāju ielas krustojumā, Kārļa ielā un Marijas iela 9, vienojoties par atkritumu savākšanu. Savukārt atkritumi aiz tirdzniecības centra “Valleta”, iespējams, tur nonāk no blakus esošā tirdzniecības centra atkritumu urnām. Lai novērstu turpmāku šādu situāciju atkārtošanos, tirdzniecības centram ir ieteikts ierīkot slēdzamas atkritumu urnas. Paredzēta arī blakus esošo videonovērošanas kameru savienošana ar pašvaldības policijas pārraudzīto pilsētas videonovērošanas sistēmu.   
Sagatavota: 09.01.2018.
Vides jautājumi03.01.2018 18:26
Labdien! Vēlējos pajautāt,vai arī manam bērniņam pienākas zsv paciņa,vai arī tik maziem netiek dotas? Esam deklarēti Valmieras pilsētā,dēliņam 8 mēneši.
Ziemassvētku paciņas Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošina visiem pirmsskolas vecuma bērniem, kas apmeklē kādu no pašvaldības izglītības iestādēm - bērnudārzus, bēbīšu skolu, Valmieras Jaunatnes centru "Vinda". Arī Bērnu rotaļu un attīstības centra un Valodas terapijas centra, kas atrodas bērnudārzā "Sprīdītis", tika cienāti ar Ziemassvētku saldumiem. 
Sagatavota: 29.12.2017
Citi22.12.2017 02:25
Biju palasījusi jautājumus un atbildes par daudziem jautājumiem. Tā sanāca ka sanāca īpaši palasīt par VTU autobusiem un par to stāvēšanu pilsētā. 12.12.2017 gāju mazdēlam pretī uz skolu un redzu ka autobuss KO 1499 stāv pie Semināra lielas 3 nama no vismaz 13.30 līdz vismaz 14.10. Būtu bijusi ļoti priecīga ja zinātu cikos tas autobuss brauks uz Seminara ielu no autoostas un atpakaļ. Varbūt ar to varētu aizbraukt. Tāds priekšlikums ir izskanējis vairākās mūsu pilsētas iedzīvotāju vēstulēs, ka lai šoferi brauc mājās bet lai arī aizved citus cilvēkus. Tā jau tie autobusi ne tik bieži iet. Bet atbildes kā nav tā nav. Varbūt šoreiz dome sadūšosies un paprasīs no VTU atbildi par ''papildus'' reisu iespējamību vai kapēc kāds brauc par brīvu uz mana rēķina! Kā redzams degvielas pietiek. Ļoti gaidīšu atbildi.
Labdien!Paldies par Jūsu vērību!Pašlaik SIA "VTU Valmiera" pārskata sistēmu, kā veiksmīgāk novērst līdzīgus gadījumus. Tomēr jāpiemin, ka, gaidot nākamo reisu, autobusa vadītājs var autobusu pieturēt pie mājas, ēdināšanas iestādes u.c., ja vien tas ir maršruta ietvaros. Tāpat starplaikos starp reisiem autobusu var novietot 1500m rādiusā ap autoostu, ja tur nav brīvu autobusam paredzēto stāvvietu un to atļauj Ceļu satiksmes noteikumi.Lūgums nākamreiz, ja novērojat līdzīgu gadījumu, uzreiz zvanīt pa "VTU Valmiera" informatīvo tālruni 64222021, lai uzņēmums uzreiz var reaģēt un pārbaudīt situāciju.Paldies par iesaistīšanos! Lai jauki svētki!
Sagatavota: 29.12.2017.
Satiksme15.12.2017 00:35