A A A

Tu jautā

Nosūtīt

Abildes uz jautājumiem

Jautājums Jautājuma tēma Datums
Sveiki! Vēlētos uzzināt, kam lai pajautāju vai kur lai griežos ar jautājumu par nenotīrītiem trotuāriem. 
Paldies par iesūtīto jautājumu! Ir vairākas iespējas, kā ērti nodot informāciju atbildīgajiem dienestiem par problēmām pilsētas infrastruktūrā: 1) Jūs varat zvanīt pa vienoto bezmaksas valmieriešu atbalsta tālruni 8484. 2) Par šādām problēmām iespējams informēt, arī sūtot ierosinājumu mobilajā lietotnē "Mana Valmiera". Tur iespējams pievienot arī fotogrāfijas. 3) Jautājumus var uzdot arī pašvaldības mājaslapas sadaļā "Tu jautā", kā arī ziņot par problēmu - sadaļā "E-ziņojums par problēmu infrastruktūrā". Arī šeit iespējams pievienot fotogrāfiju, kā arī atzīmēt problēmas vietu Valmieras kartē. 
Sagatavota: 08.02.2018.
Citi07.02.2018 12:05
Dārza ielas un Jāzepa Vītola ielas krustojumā jau otro dienu pēc kārtas smilšu kaste ir tukša. Lūdzu uzpildīt! Paldies!
Paldies par sniegto informāciju! Par kastes uzpildes nepieciešamību tika informēti atbildīgie dienesti. Ir apzinātas arī citas kastes, ko nepieciešams papildināt ar kaisāmo materiālu. Tas tiks izdarīts tuvākajā laikā līdz nedēļas beigām. 
Sagatavota: 08.02.2018.
Ceļu uzturēšana06.02.2018 22:52
Labdien! Gribētos zināt, vai šogad Valmiera izmestas eglītes, kas stāv pie konteineriem, savāks, vai arī tās ir jāmet atkritumu konteinerā? 
ZAAO nepiedāvā speciālu atsevišķu eglīšu savākšanu no klientiem, bet aicina ikvienu pareizi atbrīvoties no eglītes - novietojot to atkritumu konteineru laukumā vai pie privātā konteinera. Eglīti nevajadzētu ievietot pašā konteinerā, lai neaizņemtu sadzīves atkritumiem paredzēto vietu. Tās savākšana būs par maksu.Tāpat iespējams eglīti pašiem nogādāt ZAAO EKO laukumos, kur to var nodot par nelielu samaksu kā zaļos atkritumus
Sagatavota: 15.01.2018.
Vides jautājumi12.01.2018 16:56
Laba diena, Katru rītu sanāk braukt pa L.Paegles ielu un gājēju pāreja pie Gaujas Krasta skolas (tieši pretī skolas ieejas vārtiem) nav izgaismota un tumšajā laikā it īpaši, ja ārā ir nokrišņi , ir ļoooti slikti pārredzama. Lai gan tur ir ātruma slieksnis un zīme "30km stundā", tur bērni dodas uz skolu un kā jau bērni - bieži no tumsas pēkšņi iznirst uz ielas. Izgaismota pāreja noteikti atvieglotu šoferīšu dzīvi un ļautu izvairīties no potenciālām briesmām.
Paldies par jautājumu! Šī vajadzība ir tikusi apzināta. Ir izstrādāts būvprojekts stāvvietu izbūvei Leona Paegles ielā 5/7. Tajā paredzēta arī apgaismojuma izbūve. Projekta realizācijas laiks būs zināms pēc Valmieras pilsētas pašvaldības 2018. gada budžeta pieņemšanas – janvāra beigās.
Sagatavota: 15.01.2018
Ielu apgaismojums12.01.2018 15:55
Sveicināti Jaunajā gadā! Tā kā ziema daudzas nekārtības joprojām nav noslēpusi ar sniegu, "acīs krīt" vairākas vietas Valmierā, kas gaida sakopšanu. Dažas no tām droši vien ir privātīpašums, dažas - pašvaldības ziņā. - Briesmīgā būve Ziloņu ielā; - Cēsu un Meža ielas stūris (ik pa laikam vajadzētu pievērst uzmanību); - Marijas iela 9 (rudenī īpašnieks kaut kā nopļāva zāli, bet visi atkritumi stāv pie ozoliem maisos); - Trotuārs Kārļa ielā; - Aiz "Valletas" top paliela izgāztuve... 
Paldies par uzdoto jautājumu un ieinteresēto attieksmi mūsu pilsētas sakopšanā! Būve Ziloņu ielā nav pašvaldības īpašums. Taču Valmieras pilsētas pašvaldība veic sarunas par īpašuma sakārtošanu.  Valmieras pilsētas pašvaldības policija ir sazinājusies arī ar īpašniekiem, kas kopj to īpašumiem piegulošās teritorijas Cēsu un Krāsotāju ielas krustojumā, Kārļa ielā un Marijas iela 9, vienojoties par atkritumu savākšanu. Savukārt atkritumi aiz tirdzniecības centra “Valleta”, iespējams, tur nonāk no blakus esošā tirdzniecības centra atkritumu urnām. Lai novērstu turpmāku šādu situāciju atkārtošanos, tirdzniecības centram ir ieteikts ierīkot slēdzamas atkritumu urnas. Paredzēta arī blakus esošo videonovērošanas kameru savienošana ar pašvaldības policijas pārraudzīto pilsētas videonovērošanas sistēmu.   
Sagatavota: 09.01.2018.
Vides jautājumi03.01.2018 18:26
Labdien! Vēlējos pajautāt,vai arī manam bērniņam pienākas zsv paciņa,vai arī tik maziem netiek dotas? Esam deklarēti Valmieras pilsētā,dēliņam 8 mēneši.
Ziemassvētku paciņas Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošina visiem pirmsskolas vecuma bērniem, kas apmeklē kādu no pašvaldības izglītības iestādēm - bērnudārzus, bēbīšu skolu, Valmieras Jaunatnes centru "Vinda". Arī Bērnu rotaļu un attīstības centra un Valodas terapijas centra, kas atrodas bērnudārzā "Sprīdītis", tika cienāti ar Ziemassvētku saldumiem. 
Sagatavota: 29.12.2017
Citi22.12.2017 02:25
Biju palasījusi jautājumus un atbildes par daudziem jautājumiem. Tā sanāca ka sanāca īpaši palasīt par VTU autobusiem un par to stāvēšanu pilsētā. 12.12.2017 gāju mazdēlam pretī uz skolu un redzu ka autobuss KO 1499 stāv pie Semināra lielas 3 nama no vismaz 13.30 līdz vismaz 14.10. Būtu bijusi ļoti priecīga ja zinātu cikos tas autobuss brauks uz Seminara ielu no autoostas un atpakaļ. Varbūt ar to varētu aizbraukt. Tāds priekšlikums ir izskanējis vairākās mūsu pilsētas iedzīvotāju vēstulēs, ka lai šoferi brauc mājās bet lai arī aizved citus cilvēkus. Tā jau tie autobusi ne tik bieži iet. Bet atbildes kā nav tā nav. Varbūt šoreiz dome sadūšosies un paprasīs no VTU atbildi par ''papildus'' reisu iespējamību vai kapēc kāds brauc par brīvu uz mana rēķina! Kā redzams degvielas pietiek. Ļoti gaidīšu atbildi.
Labdien!Paldies par Jūsu vērību!Pašlaik SIA "VTU Valmiera" pārskata sistēmu, kā veiksmīgāk novērst līdzīgus gadījumus. Tomēr jāpiemin, ka, gaidot nākamo reisu, autobusa vadītājs var autobusu pieturēt pie mājas, ēdināšanas iestādes u.c., ja vien tas ir maršruta ietvaros. Tāpat starplaikos starp reisiem autobusu var novietot 1500m rādiusā ap autoostu, ja tur nav brīvu autobusam paredzēto stāvvietu un to atļauj Ceļu satiksmes noteikumi.Lūgums nākamreiz, ja novērojat līdzīgu gadījumu, uzreiz zvanīt pa "VTU Valmiera" informatīvo tālruni 64222021, lai uzņēmums uzreiz var reaģēt un pārbaudīt situāciju.Paldies par iesaistīšanos! Lai jauki svētki!
Sagatavota: 29.12.2017.
Satiksme15.12.2017 00:35
Labrīt, es jau no decembra sākuma www.valmiera.lv neredzu pilsētas pasākumus decembra mēnesī, vairs kultūras sadaļā nebūs tādas sadaļas mēneša pasākumi?
Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā "Kultūra" - "Mēneša pasākumi" ik mēnesi tiek publicēta izdevuma "Drīzumā" elektroniskā versija. Tas tiks darīts arī turpmāk, taču var gadīties, ka kādu mēnesi bukleta ievietošana cilvēciska faktora dēļ ir mazliet aizkavējusies. Atvainojamies par radītajām neērtībām!Bukleta "Drīzumā" elektroniskā versija tiek publicēta arī Valmieras Tūrisma informācijas centra mājaslapas www.visit.valmiera.lv sadaļā "Pasākumi". Buklets drukātā formātā ir pieejams dažādās sabiedriskās vietās pilsētā, piemēram, Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Valmieras Kultūras centra kasē, Valmieras pilsētas pašvaldībā, kafejnīcās. Aktuālā informācija par pilsētā plānotajiem pasākumiem regulāri tiek papildināta un ir apskatāma arī pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļas "Pasākumi" kalendārā. Informācija par Valmierā notiekošajiem pasākumiem pieejama arī mobilajā lietotnē "Mana Valmiera".  
Sagatavota: 29.12.2017.
Citi13.12.2017 08:33
Labdien! Vēlos paziņot, ka ir ļoti tumš gan rītos, gan vakaros ejot no Mūrmuižas ielas 18 pa Krautuves ielu uz dzelzceļa staciju.
Joprojām ir dažas vietas pilsētā, kur apgaismojums vēl nav ierīkots. Starp tām ir arī neapbūvētā Krautuves iela. Taču  nākamajā gadā plānots ierīkot apgaismojumu Gaides ielas posmā no dzelzceļa līdz Mūrmuižas ielai. Ceram uz Jūsu sapratni!
Sagatavota: 29.12.2017.
Ielu apgaismojums08.12.2017 09:02
Sakopta Valmiera, skaisti. Paejot tālāk no centra- Beātes un Apiņa ielas krustojums, kauns Valmieras Namsaimniekam. Jau vairākas nedēļas ši vieta nav slotu redzējusi. Kauna traips sakoptai Valmierai.
Paldies par jautājumu, vērību un ieinteresētību pilsētas sakoptībā! Jūsu minētā teritorija ir tirdzniecības centram "Maxima" piegulošā teritorija. Šodien tika saņemts apstiprinājums no veikala vadības, ka teritorija tuvākajā laikā tiks sakopta. 
Sagatavota: 27.11.2017.
Ceļu uzturēšana27.11.2017 10:00
Labdien! Novēroju nepatīkamu situāciju Valmieras veselības centrā Bastions. Ir sācies rudens, lapas krīt un visapkārt Bastiona ēkai ir zemie jumti zem kuriem pārvietojas cilvēki. Tie jumti ir sabiruši pilni ar lapām un netiek tīrīti, kā arī nav patīkami, ka izmeklējumu laikā šīs lapas ar vēja plūsmu no jumtiem tiek iepūstas pa logu ārstu kabinetos. Tāpat lapu pūšanas procesā tiek bojāts vispārējais skats un ēkas stāvoklis. Arī citās vietās ir novērots, ka jumti sabiedriskajās vietās netiek tīrīti un var apdraudēt iedzīvotājus. Ceru uz Jūsu atsaucību. Ar cieņu, Viktorija.
Paldies! Informācija ir nodota atbildīgajiem dienestiem. 
Sagatavota: 21.11.2017
Citi10.11.2017 09:23
Kāpēc netiek greiderēta Annas iela posmā no Rubenes ielas uz Senču ielu? Greiders brauc pa visām apkārtējām ielām, bet šo posmu ignorē.Vai nav kaut kas izdomāts, kā novērst bedrīšu veidošanos ,tur kur beidzas asfalts, piem.no A Upīša ielas pagriežoties uz Senču ielu?Ļoti sliktā stāvoklī ir A. Upīša ielas posms no Rubenes ielas uz pilsētas pusi. Vai šoruden vēl greiderēs ielas?
Tā kā vasara bija ļoti lietaina, arī grantēto ielu kvalitatīva uzturēšana šoruden ir apgrūtināta. Pastiprināti bedres veidojas arī vietās, kur grantētais ielas posms savienojas ar asfaltēto. Labvēlīgos, sausos laikapstākļos pilsētas ielas tiek greiderētas visu rudeni. Prioritārā secībā pirmās tiek greiderētas intensīvāk izmantotās grantētās ielas ar dzīvojamo māju apbūvi. Vietās, kur veidojas īpaši lielas bedres, ir iespējams tās aizbērt un izlīdzināt, pieberot papildu granti. Lai novērstu bļodveida virsmas veidošanos uz brauktuves, nereti nepieciešams nolīdzināt paaugstināto ielas apmali, tādējādi novēršot pastiprinātu ūdens uzkrāšanos uz brauktuves. Taču arī šos pasākumus iespējams veikt, sausā laikā, kad uz ielas brauktuves nav uzkrājies mitrums. Annas ielas posms no Rubenes ielas uz Senču ielu tika greiderēts 28.11.2017. 
Sagatavota: 29.11.2017.
Ceļu uzturēšana06.11.2017 11:06
Jautājums par gājēju celiņa uzturēšanu ziemā. Līdz šim nav novērots, ka gājēju ceļš, kas apzīmēts ar zīmi vecā dzelzceļa posmā no bijušā Maizes kombināta līdz Cēsu ielai nevienu gadu nav tīrīts. Varbūt LŪDZU pašvaldība varētu sākt tīrīt sniegu arī šajā gājēju ceļa posmā, jo diezgan daudzi gājēji un arī velo braucēji to izmanto arī ziemas sezonā. Nemaz nav jēga runāt par visai nabadzīgo apgaismojumu šajā ceļa posmā, kur izgaismots laukums ir tikai pie laternas, bet starp tām ir visai liela tumsa. Bet derētu salabot nedegošo apgaismojumu pie vecā dzelzceļa tilta Pārgaujas pusē.
Paldies par jautājumu! Informācija par nedegošo apgaismojumu ir nodota atbildīgajiem dienestiem, kas tuvākajā laikā nedegošo apgaismojumu salabos. Arī gājēju ceļš šogad ir iekļauts regulāri tīrāmo gājēju ietvju sarakstā. 
Sagatavota: 27.10.2017.
Ceļu uzturēšana26.10.2017 09:58
Labdien! Es vēlējos pajautāt (iespējams, varat palīdzēt) - ja ņem bezalgas atvaļinājumu grūtniecības laikā, cik lielā mērā tas ietekmē bērna kopšanas pabalstu un bērna kopšanas pabalstu apmēru izmaksas. Lielumlielais paldies, Maija
Slimības naudas un bērna kopšanas atvaļinājumu aprēķina, vadoties no pēdējo mēnešu ienākumiem. Tādēļ bezalgas atvaļinājums, iespējams, ietekmēs turpmākā pabalsta apmēru. Lai iegūtu detalizētu informāciju, lūdzu, sazinieties ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) klientu apkalpošanas speciālistiem.  VSAA Valmieras reģionālā nodaļa atrodas Meža ielā 7. Apmeklētāji tiek pieņemti pirmdien plkst.8.30-19.00, otrdien-ceturtdien plkst.8.30-17.00 un piektdien plkst.8.30-15.00. Iespējams arī iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, zvanot pa tālruni 64207343, vai rakstot e-pastu valmiera@vsaa.lv. 
Sagatavota: 23.10.2017.   
Sociālie jautājumi22.10.2017 22:31
Labdien. Dzīvoju uz Brīvības un Loku ielas. Kolektīvo vēstuli , kur paudām neapmierinātību par Loku ielas seguma stāvokli un noslogotību šīs ielas iedzīvotāji ir rakstījuši vairākkārt. Kaut Loku ielā diezgan bieži tiek greiderēts, divas dienas pēc tā- ielas stāvoklis atgriežas iepriekšējā stāvoklī un šobrīd tas ir katastrofāls. Pabraukt pa grantēto ielas daļu nav iespējams. Lietus ūdens novadīšana nav atrisināta. Ūdens plūst māju pagrabos. Iedzīvotāju pacietība ir vienkārši apbrīnojama. Lūdzu norādiet konkrētu laiku, kad ir paredzēta Loku ielas grantētā seguma nomaiņa un atrisināta lietus ūdens novadīšana.
Lai novērstu bedru veidošanos un lietus ūdens uzkrāšanos uz grantētā Loku ielas seguma, ir nepieciešama Loku ielas asfaltēšana. Plānotās ielu apstrādes un pārbūves apstiprina Valmieras pilsētas pašvaldības dome, lemjot par pašvaldības budžeta izlietojumu katram gadam. Šobrīd notiek kompleksa visu Valmieras grantēto ielu tehniskā stāvokļa izvērtēšana, katrai ielai izvērtējot piemērotākās remonta metodes, nosakot nepieciešamos darbus ielas stāvokļa uzlabošanai, aprēķinot nepieciešamās izmaksas remontu veikšanai. Ielas, tai skaitā arī grantētās ielas, kurām 2018.gadā plānoti remontdarbi, būs zināmas pēc 2018.gada budžeta apstiprināšanas.  2017.gadā tika pārbūvēts grantētās Smiltenes ielas posms no Stacijas ielas līdz Gaides ielai, ieklājot asfaltbetona virsmas segumu 235m garumā. Savukārt divkāršā virsmas apstrāde ar šķembām un bitumena emulsiju tika veikta Austrumu un Beverīnas ielu posmiem Burkānciemā. Cietais virsmas segums tika uzlikts grantētajos posmos 261m garumā Austrumu ielā un 384m garumā Beverīnas ielā.
Sagatavota: 27.10.2017.
Ceļu uzturēšana16.10.2017 13:33
Sveicināti, nu jau kārtējo rudeni līdz ar ilgstošām lietavām Valmierā, Sēļu ielā starp 19 un 21 mājām izveidojas milzīga peļķe visa ceļa platumā, kura neizžust bet paliek tik lielāka. vai ir iespējams rast risinājumu šai problēmai?
Paldies par iesūtīto informāciju! Vietā, kur veidojas lielā peļķe Sēļu ielā, Starp namiem Sēļu ielā 19 un 21, tika atvesta papildu grants, izlīdzinot ielas virskārtu. 
Sagatavota: 25.10.2017.
Ceļu uzturēšana15.10.2017 11:33
Labdien! Vēlos rīkot publisku pasākumu par veselīgu dzīvesveidu, bet nevaru atrast nevienu afišas stendu, kur varētu uzlīmēt savu afišu un informēt cilvēkus par pasākumu. Vai Jūs nevarētu atbildēt par iespējām informēt cilvēkus, lūdzu? Paldies!
Lai informētu sabiedrību par publisku pasākumu, aicinām sūtīt Worda formātā sagatavotu informāciju, kā arī klāt pievienotu fotogrāfiju vai afišu uz e-pastu info@valmiera.lv. Informāciju par bezmaksas pasākumiem varēsim ievietot Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā "Jaunumi" un "Pasākumi". Laicīgi atsūtot, par pasākumu var tikt informēti mediji, kas informāciju par aktuālajiem nedēļas pasākumiem saņem reizi nedēļā, pirmdienās līdz plkst.12.00. Informāciju par Valmierā notiekošajiem pasākumiem varat ievietot arī pašvaldības mobilajā lietotnē "Mana Valmiera". Informāciju lietotnē ievieto Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieki. Lai ievietotu informāciju par pasākumu aplikācijā "Mana Valmiera", būs nepieciešams īss pasākuma apraksts, kā arī kvalitatīva, pasākumu ilustrējoša fotogrāfija. Ja tas ir maksas pasākums, papildu pozitīvai pasākuma publicitātei varat piedāvāt lietotnes lietotājiem īpašas atlaides, kas Valmierā deklarētajiem iedzīvotājiem būtu lielākas. Ja vēlaties informēt lietotnes lietotājus par Jūsu organizētajiem pasākumiem, kā arī piedāvāt atlaides maksas pasākumu apmeklēšanai, Jums nepieciešams reģistrēties. Lai to izdarītu, lūdzu, sūtiet reģistrācijas e-pastu ar informāciju par sevi (uzņēmuma/biedrības nosaukums; kontaktpersonas vārds, uzvārds; e-pasta adrese; tālruņa numurs) uz adresi manapilseta@valmiera.lv.Informāciju par Valmierā notiekošajiem pasākumiem varat izvietot arī pašvaldības elektroniskajā informācijas stendā, kas izvietots Cēsu ielā pie Valmieras integrētās bibliotēkas ēkas. Informācijas izvietošana šajā stendā ir bez maksas. Informāciju šajā stendā var ievietot atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības domes noteikumiem "Par informācijas izvietošanu digitālajā informatīvajā stendā". Ar noteikumiem varat iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā "Pakalpojumi" - "Publiskie pasākumi"  - "Informācijas ievietošana digitālajā informatīvajā stendā". Ja pasākumu plānojat rīkot ārpus telpām, iespējams, pasākuma norisi nepieciešams saskaņot ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Vairāk informācijas par šo, lūdzu, lasiet Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā "Pakalpojumi" - "Publiskie pasākumi" - "Publisku pasākumu saskaņošana". 
Sagatavota: 23.10.2017.
Citi13.10.2017 20:26
Kāpēc Smiltenes un Ūdens ielas krustojumā, braucot no Stacijas ielas, ir uzstādīta 298.1 ceļazīme "Vienvirziena ceļš", ja ceļš nav paredzēts, tas ir, nav pareizs ceļa apzīmējums, tiek lietota nepareiza ceļazīme, lai norādītu to, ka beidzas šis "vienvirziena ceļš", braukšanai vienā virzienā? Lūdzu, izlabot šo praktiski un faktiski nepareizo ceļu, jo tas viegli var radīt negadījuma situacijas. Ar cieņu, Braucējs
Smiltenes iela pēc pārbūves būs iela, kur braukšana tiks organizēta vienā virzienā. Uz tās esošās zīmes ir izvietotas pareizi. 
Sagatavota: 09.10.2017
Satiksme07.10.2017 15:29
Labdien! Jau 5 gadus dzīvojam Valmierā, bet dažādu apsvērumu dēļ neesam deklarējušies šeit (pārsvarā tāpēc, ka īres dzīvokļa īpašnieki tam nepiekrīt). Mūsu ģimenē septembrī piedzima bērniņš. Plānojam, ka bērns apmeklēs bērnu dārzu Valmierā. Jautājums, kādas ir bērnudārza iespējas bērniem, kuri nav deklārēti Valmierā, bet dzīvo šeit? Ar cieņu Elīna Smilga
Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi, kas nosaka bērnu reģistrēšanas kārtību, uzņemšanai Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs, un vietu nodrošināšanas kārtību, nosaka, ka prioritāri ar vietu dārziņā tiek nodrošināti bērni, kuri paši un vismaz viens no vecākiem ir deklarēti Valmierā. Nodrošinot vietas dārziņos Valmierā deklarētajiem bērniem, rindas kārtībā vietas tiek piešķirtas arī citās pašvaldībās deklarētajiem bērniem. Līdz ar to deklarētajai adresei ir būtiska nozīme. Taču rindā uz dārziņu tiek iekļauti visi bērni, neatkarīgi no faktiskās/deklarētās dzīvesvietas. Līdz ar to, aicinām Jūs Valmieras pilsētas pašvaldībā iesniegt pieteikumu par bērna reģistrāciju pirmsskolas izglītības iestādē. Precīzāk par iesnieguma iesniegšanu un cita ar šo saistīta informācija aplūkojama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā "Izglītībba" - "Pirmsskolas izglītība" - "Bērnu uzņemšana PII" - "Iesniedzamie/ uzrādāmie dokumenti" 
Sagatavota: 05.10.2017.
Izglītība03.10.2017 15:26
Labdien! Lūdzu rast risinājumu ielas seguma sakārtošanai Mednieku un Sloku ielas krustojumā, kur patvaļīgi ūdens novadīšanai no savas privātteritorijas dažādos veidos, rokot grāvjus pāri ielas segumam, kraujot akmeņus un kokus, tādējādi bojājot grantētās ielas segumu, bojā ielas iedzīvotāji.
Paldies par iesūtīto jautājumu! Ielas segums Mednieku un Sloku ielas krustojumā ir ticis salabots un tiek uzraudzīts. Ar Mednieku ielas iedzīvotājiem ir veiktas arī preventīvas pārrunas, piedāvājot risinājumus, lai novērstu ūdens krāšanos īpašumā un nepieciešamību lieko ūdeni novadīt uz ielas brauktuves. 
Sagatavota: 25.10.2017.
Ceļu uzturēšana30.09.2017 19:58