A A A

Finanšu dienesta kontakti

Vārds, uzvārds Ieņemamais amats Kabinets Tālruņa nr.

Inta Štefenberga  

E-pasts: inta.stefenberga@valmiera.lv

Finanšu direktore Lāčplēša iela 2, 211.kab. 64207130

Gunita Jansone    

E-pasts: gunita.jansone@valmiera.lv

Finanšu direktores vietniece Lāčplēša iela 2, 213.kab. 64207854

Rūta Zaļaiskalna  

E-pasts: ruta.zalaiskalna@valmiera.lv

Galvenā grāmatvede Rīgas iela 25C, 5.kab.  64207131

Ina Briksne  

E-pasts: ina.briksne@valmiera.lv

Grāmatvede darbam ar banku norēķinu kontiem Rīgas iela 25C, 1.kab.  64207166

Rita Pole  

E-pasts: rita.pole@valmiera.lv

Galvenās grāmatvedes vietniece Rīgas iela 25C, 1.kab.  64207166

Zinta Karele    

E-pasts: zinta.karele@valmiera.lv

Norēķinu grāmatvede Rīgas iela 25C, 6.kab. 64207127

Jureta Riba    

E-pasts: jureta.riba@valmiera.lv

Grāmatvede darbam ar debitoru analītisko uzskaiti Rīgas iela 25C, 7.kab. 64207857

Ina Matvejeva    

E-pasts: ina.matvejeva@valmiera.lv

Grāmatvede darbam ar piegādātājiem Rīgas iela 25C, 2.kab. 64207126

Tija Frīdenberga  

E-pasts: tija.fridenberga@valmiera.lv

Materiālu uzskaites grāmatvede Rīgas iela 25C, 2.kab.  64207126

Aija Sūce

E-pasts: aija.suce@valmiera.lv

Materiālu uzskaites grāmatvede Rīgas iela 25C, 4.kab. 64207129

Anita Jansone    

E-pasts: anita.jansone@valmiera.lv

Analītiskās uzskaites grāmatvede Rīgas iela 25C, 4.kab. 64225916

Dace Kairova

E-pasts: dace.kairova@valmiera.lv

Grāmatvede darbam ar piegādātājiem Rīgas iela 25C, 4.kab. 64207129

Gunita Gertnere    

E-pasts: gunita.gertnere@valmiera.lv

Algu grāmatvede Rīgas iela 25C, 3.kab. 64207859

Aina Ābola  

E-pasts: aina.abola@valmiera.lv

Algu grāmatvede  Rīgas iela 25C, 3.kab. 64207134

Gunita Muceniece

E-pasts: gunita muceniece@valmiera.lv

Grāmatvede Rīgas iela 25 C, 6.kab. 64210696

Līga Šmukste

E-pasts: liga.smukste@valmiera.lv

Budžeta ekonomiste Lāčplēša iela 2, 213.kab. 64224561

Inga Markava    

E-pasts: inga.markava@valmiera.lv

Nodokļu (nodevu) administratore Lāčplēša iela 2, 212.kab. 64207856

Aelita Zunda

E-pasts: aelita.zunda@valmiera.lv

Budžeta ekonomiste Lāčplēša iela 2, 213.kab. 64207630

Ilze Ķirse

E-pasts: ilze.kirse@valmiera.lv

Finanšu dienesta nodokļu (nodevu) ekonomiste Lāčplēša iela 2, 212.kab. 64207128