A A A

Valmieras 2.vidusskola aicina darbā angļu valodas skolotāju uz noteiktu laiku (19.10.)

Drukāt
11.10.2018

Pievienojies mūsu komandai!

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai!

Projekta “ Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” Nr.  8.3.4.0/16/I/001  “PuMPuRS” ietvaros Valmieras 2.vidusskola aicina darbā  angļu valodas skolotāju uz noteiktu laiku.

Darba apraksts:

  • sniegt individuālu atbalstu skolēniem  no 5.  līdz  12.klasei;
  • realizēt skolēna individuālo  atbalsta plānu;
  • kārtot dokumentāciju atbilstoši prasībām .

Prasības kandidātiem:

  • izglītība saskaņā ar MK 11.09.2018. noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Piedāvājam:

  • darba līgumu uz noteiktu laiku projekta “PuMpuRs” ietvaros;
  • nepilnu slodzi;
  • izaicinājumu strādāt dinamiskā, multikulturālā profesionālā vidē;
  • darba alga – 710 EUR mēnesī par vienu likmi;

Vakancēm pieteikties līdz 2018.gada 19. oktobrim, sūtot savu CV uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv.