A A A

Aicina darbā interešu izglītības skolotāju robotronikā (20.10.)

Drukāt
11.10.2017

Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā interešu izglītības skolotāju robotronikā (6 kontaktstundas).

Galvenie darba pienākumi:

  • īstenot interešu izglītības programmu robotronikā (3.-6.klasēm) atbilstoši Izglītības likumam;
  • sekmēt un veicināt izglītojamo dalību olimpiādēs, konkursos, projektos;
  • sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas, inženierzinātnes un IT jomas attīstībā un pielietot interešu izglītības programmā.

Prasības kandidātam:

  • izglītība saskaņā ar MK noteikumiem Nr.662 “ Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, labas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • izglītības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana;
  • vēlme nepārtraukti izglītoties atbilstoši jaunākajām pedagoģijas, psiholoģijas, inženierzinātnes un  IT jomas aktualitātēm vienotajā Eiropas izglītības telpā;
  • E-klases sistēmas pārzināšana;
  • pārzin Lego Mindstorms programmu un blokshēmas programmēšanu;
  • prasmes strādāt komandā, atbildība un iniciatīva;
  • teicamas komunikācijas prasmes un elastība.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi.

CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt vai iesūtīt pa pastu uz adresi: Leona Paegles iela 40A, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Robotronikas interešu izglītības skolotāja amatam”  līdz 2017. gada 20.oktobra plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737, 29191344.