A A A

Aicina darbā speciālās izglītības skolotāju (18.10.)

Drukāt
11.10.2017

Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā speciālās izglītības skolotāju.

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt valsts izglītības standarta, skolas licencēto un akreditēto izglītības programmu  kvalitatīvu īstenošanu, izmantojot informāciju tehnoloģijas;
  • nodrošināt izglītojamajiem atbalsta pasākumus skolas izglītības programmu apguvei;
  • sadarboties  ar skolas atbalsta personāla komandu un kolēģiem, administrāciju un vecākiem mācību un audzināšanas jomās, izglītojamo attīstības dinamikas analīzei;
  • turpināt profesionāli mūsdienīgi izglītoties specialitātē.

Prasības kandidātam:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītības pedagoģijā un speciālās izglītības skolotāja vai speciālā pedagoga kvalifikācija;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta kvalifikācija “Sākumskolas vai pamatskolas skolotājs ar tiesībām mācīt matemātiku “ vai cita ekvivalenta izglītība šajā jomā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • vēlme nepārtraukti izglītoties atbilstoši jaunākajām pedagoģijas, IT jomas aktualitātēm vienotajā Eiropas izglītības telpā;
  • teicamas Biroja programmatūras MS Office pārzināšana;
  • zināšanas un prasmes darbam E-klasē;
  • par priekšrocību tiks uzskatīts programmas ActivInspire pārzināšana un pielietojums mācību darbā;
  • prasmes strādāt komandā, atbildība un iniciatīva;
  • teicamas komunikācijas prasmes un elastība.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi.

CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt vai iesūtīt pa pastu uz adresi: Leona Paegles iela 40A, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Speciālās izglītības pedagoga amatam”  līdz 2017. gada 18.oktobra plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737, 29191344