A A A

Aicina darbā informātikas un programmēšanas pamatu skolotāju, direktora vietnieku informātikas jomā (31.07.)

Drukāt
14.07.2017

Valmieras Viestura vidusskola aicina darbā informātikas un programmēšanas pamatu skolotāju, direktora vietnieku informātikas jomā (31.07.).

DARBA PIENĀKUMI:

  • pildīt skolotāja pienākumus, vadot informātikas un programmēšanas pamatu stundas;
  • interešu izglītības pulciņa ROBOTIKA vadīšana;
  • veikt individuālo darbu ar skolēniem;
  • sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem;
  • direktora vietnieku informātikas jomā pienākumi 0,5 likmes.

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

  • informātikas skolotāja pedagoģiskā izglītība vai 2. pakāpes augstākā izglītība datorzinību jomā, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.662;
  • prasmes vai vēlme apgūt darbošanos ar LEGO Mindstorm un līdzīgiem konstruktoriem;
  • prasmes vai vēlme apgūt darbošanos ar Arduino un RaspberryPI kontrolieriem;
  • gatavība aktīvi iesaistīties skolas ārpusklases aktivitātēs un skolas pasākumu organizēšanā;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • precizitāte un atbildība darbā.

 PIEDĀVĀJAM:

  • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā;
  • stabilu, sakārtotu darba vidi;
  • pilnu darba slodzi;
  • sociālās garantijas.

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Informātikas skolotāja vakancei” līdz 2017.gada 31. jūlijam (ieskaitot):

  • uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv;
  • vai pa pastu Valmieras Viestura vidusskolai, Viestura alejā 3, Valmiera, LV 4201;
  • vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā.

Tālrunis informācijai: 64231186 (darba dienā no plkst. 9.00 līdz 13.00).