A A A

Pasākumi

 

Jaunnedēļ Valmierā sāksies starptautisks elites turnīrs florbolā “Latvian Open 2018”

  22. augustā (2018) 
No 22. līdz 26. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 12. reizi norisināsies starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open", kas šoreiz pulcēs 37 komandas no astoņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas un Šveices. ...

No 22. līdz 26. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 12. reizi norisināsies starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open", kas šoreiz pulcēs 37 komandas no astoņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas un Šveices.

Valmierieši turnīrā startēs ar divām komandām – “FBK Valmiera’’ ir uzaicināto komandu vidū un cīnīsies vīriešu TOP A grupā, savukārt “FBK Valmiera-1” startēs vīriešu C grupā. Pirmā spēle valmieriešiem notiks trešdien, 22.augustā plkst.20:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā,  “FBK Valmiera’’ pret “Florbal Usti” (Čehija).

Arī šogad turnīra uzaicināto komandu grupā startēs pārstāvji no pasaules vadošajām florbola nācijām - iepriekšējo triju sezonu Somijas čempioni "SC Classic", viņu tautieši "Esport Oilers", Šveices NLA komandas "UHC Uster" un "Kloten Dietlikon Jets", kuru vada Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris Arto Rīhimeki, Čehiju pārstāvēs "FbS Bohemians" un "Florbal Usti". Ar spēcīgajiem ārzemniekiem pacīnīties centīsies arī divas mājinieku vienības - ELVI florbola līgas vicečempioni "FBK Valmiera" un pērnās sezonas Latvijas ceturtā spēcīgākā komanda Kocēnu "Rubene".

Vīriešu "Elite" grupā dalību pieteikušas piecas komandas - "Lekrings", "Ogre", "Skala" (Ukraina) un divi Latvijas U19 izlases kandidātu sastāvi, kam tas būs kārtējais sagatavošanās posms pasaules junioru čempionātam, kas nākamā gada pavasarī norisināsies Kanādā.

Sieviešu "Elite" grupā sacentīsies deviņas vienības - "FK Ķekava", "FK NND", "Rubene",  "Rubene -1", "Rēzeknes BJSS", "Nauka-SAFU" (Krievija), "Siyanie" (Krievija), "Saint Petersburg United" (Krievija) un Igaunijas izlase.

Vīriešu "Open" grupā startēs piecpadsmit komandas, kas sadalītas trijās apakšgrupās. A grupā iekļautas "Rēzeknes BJSS", "FC Uragan" (Krievija), "JeNo", "Irlava/Avant" un "Tērvete", B grupā iedalītas "FBC Legion" (Baltkrievija), "Einšteins", "FBC Spartak Moscow" (Krievija), "Vārme" un "Rubene -1", bet C grupu veidos "Saint Petersburg United" (Krievija), "FBK Valmiera -1", "Saulkalne", "Kuldīga" un "BRGD".

Visās apakšgrupās tiks izspēlēts viena apļa turnīrs, bet godalgoto vietu ieguvēji noskaidrosies izslēgšanas spēlēs.

Plašāka informācija par turnīra norisi, spēļu grafikiem un rezultātiem pieejama http://www.latvianopen.com/2018/.

Ieejas maksa uz vienas dienas spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā ir 3 eiro. Bērniem un jauniešiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu ieeja bez maksas. Spēles Kocēnu sporta namā visiem interesentiem būs iespējams vērot bez maksas.

"Latvian Open 2018" ir iekļauts Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) vasaras elites turnīru sarakstā. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz turnīra spēles notiks uz trim laukumiem, kas aprīkoti ar "Gerflor" grīdas segumu.

Turnīru organizē biedrība "Latvijas Florbola savienība" un biedrība "Florbola centrs" sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Kocēnu novada pašvaldību un Vidzemes Olimpisko centru.

Skatīt vairāk
 

Notiks starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open"

  22. augustā (2018) 
No 22. līdz 26.augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un Kocēnu sporta namā 12.reizi norisināsies starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open", kas šoreiz pulcēs 37 komandas no astoņām valstīm: Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas un Šveices. ...

No 22. līdz 26.augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un Kocēnu sporta namā 12.reizi norisināsies starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open", kas šoreiz pulcēs 37 komandas no astoņām valstīm: Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas un Šveices.

Arī šogad turnīra uzaicināto komandu grupā startēs pārstāvji no pasaules vadošajām florbola nācijām - iepriekšējo trīs sezonu Somijas čempioni "SC Classic", viņu tautieši "Esport Oilers", Šveices NLA komandas "UHC Uster" un "Kloten Dietlikon Jets", kuru vada Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris Arto Rīhimeki, Čehiju pārstāvēs "FbS Bohemians" un "Florbal Usti". Ar spēcīgajiem ārzemniekiem pacīnīties centīsies arī divas mājinieku vienības - ELVI florbola līgas vicečempioni "FBK Valmiera" un pērnās sezonas Latvijas ceturtā spēcīgākā komanda Kocēnu "Rubene".

Vīriešu "Elite" grupā dalību pieteikušas piecas komandas: "Lekrings", "Ogre", "Skala" (Ukraina) un divi Latvijas U19 izlases kandidātu sastāvi, kam tas būs kārtējais sagatavošanās posms pasaules junioru čempionātam, kas nākamā gada pavasarī norisināsies Kanādā.

Sieviešu "Elite" grupā sacentīsies deviņas vienības: "FK Ķekava", "FK NND", "Rubene",  "Rubene -1", "Rēzeknes BJSS", "Nauka-SAFU" (Krievija), "Siyanie" (Krievija), "Saint Petersburg United" (Krievija) un Igaunijas izlase.

Vīriešu "Open" grupā startēs piecpadsmit komandas, kas sadalītas trijās apakšgrupās. A grupā iekļautas "Rēzeknes BJSS", "FC Uragan" (Krievija), "JeNo", "Irlava/Avant" un "Tērvete", B grupā iedalītas "FBC Legion" (Baltkrievija), "Einšteins", "FBC Spartak Moscow" (Krievija), "Vārme" un "Rubene -1", bet C grupu veidos "Saint Petersburg United" (Krievija), "FBK Valmiera -1", "Saulkalne", "Kuldīga" un "BRGD".

Visās apakšgrupās tiks izspēlēts viena apļa turnīrs, bet godalgoto vietu ieguvēji noskaidrosies izslēgšanas spēlēs.

Spēļu kalendāram, protokoliem un statistikai būs iespējams sekot turnīra oficiālajā mājaslapā www.latvianopen.com. Dažādas aktualitātes tiks publicētas arī turnīra Twitter, Facebook un Instagram profilos.

Ieejas maksa uz vienas dienas spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā ir 3 EUR. Bērniem un jauniešiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, ieeja bez maksas. Spēles Kocēnu sporta namā visiem interesentiem būs iespējams vērot bez maksas.

"Latvian Open 2018" ir iekļauts Starptautiskās Florbola federācijas (IFF) vasaras elites turnīru sarakstā. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz turnīra spēles notiks uz trim laukumiem, kas aprīkoti ar "Gerflor" grīdas segumu.

Turnīru organizē biedrība "Latvijas Florbola savienība" un biedrība "Florbola centrs" sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Kocēnu novada pašvaldību un Vidzemes Olimpisko centru.

Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēde 23.augustā

  23. augustā (2018) 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks domes kārtējo sēdi sasaucis ceturtdien, 2018. gada 23.augustā, plkst. 14.00, Lāčplēša ielā 2 (1.stāva zālē).

 

 

 

Darba kārtība:

 

Valsts policijas mācībās “Nemieri 2018” Valmierā un Jēkabpilī trenēs reaģēšanas spēju valsts apdraudējuma gadījumā

  24. augustā (2018) 
Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem 24.augustā Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs reaģēšanas spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru likvidēšanā. Vēršam uzmanību, ka Valsts policijas rīkotās...

Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem 24.augustā Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs reaģēšanas spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru likvidēšanā. Vēršam uzmanību, ka Valsts policijas rīkotās mācības “Nemieri 2018” būtiski neietekmēs iedzīvotāju ikdienas gaitas nedz Jēkabpilī, nedz Valmierā - abās pilsētās tās norisināsies iepriekš noteiktā, norobežotā teritorijā. Sagaidāms, ka šajā dienā būs dzirdami trokšņi – mācību laikā var tikt pielietota mācību munīcija vai citi speclīdzekļi situācijas atrisināšanai.

Šādu mācību mērķis ir pārbaudīt Valsts policijas reaģēšanas spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp izspēlējot mācību scenāriju, kad nepieciešams savaldīt masu nemierus. Mācību laikā tiks pārbaudītas reaģēšanas spējas un savstarpējā sadarbība. Šādās mācībās tiek trenētas Valsts policijas struktūrvienību spējas vadīt resursus krīzes situācijās un organizēt starpinstitucionālo sadarbību, kā arī tiek trenēti specvienību taktiskie risinājumi efektīvai krīzes situācijas atrisināšanai.

Vēršam uzmanību, ka mācības norisināsies nostāk no pilsētvides un būtiski netraucēs iedzīvotāju ikdienas gaitām. Tās norisināsies iepriekš noteiktā, norobežotā teritorijā, kas ir pašvaldībai piederoša zeme abās pilsētās. Dalību tajās ņems visas Iekšlietu ministrijas padotībā esošās iestādes kopā ar Nacionālo bruņoto spēku struktūrvienībām un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Iespējams, ka iedzīvotāji manīs pastiprinātu dienestu klātbūtni uz koplietošanas ceļiem, tostarp speciālās tehnikas pārvietošanu vai citas aktīvas dienestu darbības atsevišķās vietās. Tāpat mācību laikā vietām iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Valsts policija aicina iedzīvotājus izturēties saprotoši pret mācībām un nesatraukties, gadījumā, ja tiks manīta paaugstināta Valsts policijas vai citu dienestu klātbūtne šajās pilsētās mācību laikā. Gadījumā, ja tomēr, manītā situācija rada šaubas, lai gūtu pārliecību, ka tā ir mācību sastāvdaļa, iedzīvotāji var sazināties ar policiju.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Jurēvica
Valsts policijas                                                                        
Sabiedrisko attiecību nodaļas                                                   
Vadītāja vietniece                                                                    
Tālr.  67075095                                                                       
Mob. tālr. 29465246
ilze.jurevica@vp.gov.lv
Skatīt vairāk
 

Mācībās Valmierā un Jēkabpilī Valsts policija trenēs reaģēšanas un starpinstitucionālās sadarbības spējas valsts apdraudējuma gadījumā

  24. augustā (2018) 
Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem šo piektdien, 24.augustā, Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs un trenēs reaģēšanas un starpinstitucionālās sadarbības spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru...

Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem šo piektdien, 24.augustā, Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs un trenēs reaģēšanas un starpinstitucionālās sadarbības spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru likvidēšanā. Vēršam uzmanību, ka Valsts policijas rīkotās mācības “Nemieri 2018” būtiski neietekmēs iedzīvotāju ikdienas gaitas nedz Jēkabpilī, nedz Valmierā - abās pilsētās tās norisināsies iepriekš noteiktā, norobežotā teritorijā. Sagaidāms, ka šajā dienā būs dzirdami trokšņi – mācību laikā var tikt pielietota mācību munīcija vai citi speclīdzekļi situācijas atrisināšanai. “Nemieri 2018” būs līdz šim lielākās Valsts policijas rīkotās mācības.

Šādu mācību mērķis ir pārbaudīt Valsts policijas un sadarbības partneru reaģēšanas spējas valsts apdraudējuma gadījumā, izspēlējot mācību scenāriju, kad izmantojot pulcēšanās brīvību, bruņotas cilvēku grupas musina un izraisa nemierus ar mērķi pārņemt varu. Lai reaģētu uz radušos situāciju Valsts policija iedarbinās reaģēšanas mehānismus un plānus ar mērķi normalizēt situāciju, kā arī nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību. Mācību laikā tiks pārbaudītas Valsts policijas reaģēšanas spējas, savstarpējā sadarbība un starpinstitucionālā sadarbība.

Šādās mācībās tiek trenētas Valsts policijas struktūrvienību spējas vadīt resursus krīzes situācijās un organizēt visaptverošu starpinstitucionālo sadarbību, kā arī tiek trenēti specvienību taktiskie risinājumi efektīvai krīzes situācijas atrisināšanai.

Vēršam uzmanību, ka mācības norisināsies nostāk no pilsētvides un būtiski netraucēs iedzīvotāju ikdienas gaitām. Tās norisināsies iepriekš noteiktā, norobežotā teritorijā, kas ir pašvaldībai piederoša zeme abās pilsētās. Dalību tajās ņems visas Iekšlietu ministrijas padotībā esošās iestādes kopā ar Nacionālo bruņoto spēku struktūrvienībām un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. “Nemieri 2018” būs līdz šim lielākās Valsts policijas rīkotās mācības.

Iespējams, ka iedzīvotāji manīs pastiprinātu dienestu klātbūtni uz koplietošanas ceļiem, tostarp speciālās tehnikas pārvietošanu vai citas aktīvas dienestu darbības atsevišķās vietās. Tāpat mācību laikā vietām iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Valsts policija aicina iedzīvotājus izturēties saprotoši pret mācībām un nesatraukties, gadījumā, ja tiks manīta paaugstināta Valsts policijas vai citu dienestu klātbūtne šajās pilsētās mācību laikā. Gadījumā, ja tomēr, manītā situācija rada šaubas, lai gūtu pārliecību, ka tā ir mācību sastāvdaļa, iedzīvotāji aicināti sazināties ar policiju, zvanot 110.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Jurēvica
Valsts policijas                                                                        
Sabiedrisko attiecību nodaļas                                                   
Vadītāja vietniece                                                                    
Tālr.  67075095                                                                       
Mob. tālr. 29465246
ilze.jurevica@vp.gov.lv
Skatīt vairāk
 

1. septembrī Valmierā notiks Gacho koncerts #PirmaisValmierā

  1. septembrī (2018) 
1.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Gacho koncerts #PirmaisValmierā. Gacho ir viens no Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves skaļākajiem vārdiem. Gacho izpildītās mūzikas žanru caurstrāvo hip hopa, elektroniskās mūzikas un pankroka elementu sakausējums, kas kopā ar izpildītāja...

1.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Gacho koncerts #PirmaisValmierā. Gacho ir viens no Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves skaļākajiem vārdiem. Gacho izpildītās mūzikas žanru caurstrāvo hip hopa, elektroniskās mūzikas un pankroka elementu sakausējums, kas kopā ar izpildītāja harizmu viņa koncertiem piešķir milzu enerģijas lādiņu, kas uzlādē katru apmeklētāju.1.septembrī Gacho ar savu komandu kāps uz Valmieras Kultūras centra skatuves ar saviem populārākajiem un arī jaunajiem hitiem.

Ieejas maksa EUR 12-15. Pirmās 100 stāvvietas par īpašu cenu: 10 EUR! Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzē” un www.bilesuparadize.lv. Lietotnes „Mana Valmiera” lietotāji biļetes var iegādāties ar 10% atlaidi, pērkot biļetes „Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

 

Skatīt vairāk
 

22.Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

  5. septembrī (2018) - 7. septembrī (2018) 
No 5. līdz 9. septembrim jau 22.reizi norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (Baltic Sea Docs), kas skatītājiem piedāvās filmu programmu “Atmiņas par nākotni”. Foruma filmu seansi vienlaikus notiks gan Rīgā, gan piecās Latvijas reģionu pilsētās,...

No 5. līdz 9. septembrim jau 22.reizi norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (Baltic Sea Docs), kas skatītājiem piedāvās filmu programmu “Atmiņas par nākotni”. Foruma filmu seansi vienlaikus notiks gan Rīgā, gan piecās Latvijas reģionu pilsētās, tajā skaitā arī Valmierā.

Foruma programmā Valmierā šādas filmas: “Projekts Vecmāmiņas!”, “Kolima:Pa kaulu ceļu” un “Kādas sēklas stāsts”.

5.septembrī plkst.18.00 tiks demonstrēta 2017.gada filma “Projekts Vecmāmiņas!” (Ungārija/Lielbritānija), režisors Bālints Rēvēss (Bálint Révész). Filmā stāstīts par to, kā trīs jauni puiši apņemas tuvāk iepazīt savas vecmāmiņas – vienam tā ir holokaustā izdzīvojusi ungāru komuniste, otram bijusī angļu spiedze, trešajam – dejotāja, kas uzaugusi nacistiskās Vācijas laikā. Kopā ar mazdēliem vecmāmiņas dodas netipiskā pagātnes ceļojumā un atkal iejūtas savās jaunības dienās. Filmas pamatā ir atklāts un dzirkstošs paaudžu dialogs, kas jauneklīgā, rotaļīgā valodā uzsver vecvecāku un mazbērnu attiecību vērtību.

6.septembrī plkst.18.00 būs skatāma 2017.gada filma “Kolima: Pa kaulu ceļu” (Vācija/Krievija) režisors  Staņislavs Muha (Stanisław Mucha). “Gulašu?” pārvaicā jauna sieviete, pabāzusi galvu no hotdogu kioska ledainā Kolimas ceļmalā. Režisora Staņislava Muhas jautājums tomēr bija par gulagu, un viņu pārsteidz fakts, ka vietā, kur gadiem ilgi pletušās padomju ieslodzījuma un darba nometnes, šis vārds kādam varētu būt nezināms. Filmas veidotāji dodas īpatnējā ceļojumā pa Krievijas Tālajiem Austrumiem no ostas pilsētas Magadanas, sauktas par elles vārtiem, līdz pat Jakutskai, pasaulē aukstākajai pilsētai. Ar ironisku skatu uz absurdām situācijām filmā notverts šī reģiona mūsdienu portrets – allaž gan šķietami mūžam sasalušās pagātnes ēnā.

7.septembrī plkst.18.00 interesenti aicināti skatīties 2016.gada filmu  “Kādas sēklas stāsts!” (ASV), režisors Tagarts Sīgels, Džons Becs (Taggart Siegel, Jon Betz). Brīnumainas un dzīvības pilnas – sēklas ir pielūgtas un lolotas jau kopš cilvēces pirmsākumiem. Tomēr daudzas no sēklu šķirnēm pagājušā gadsimta laikā ir izzudušas, piemēram, ASV vairs nav atrodami 94% kādreiz audzēto dārzeņu sēklu. Filma seko entuziastiem, kas cenšas saglabāt mūsu 12 000 gadu seno mantojumu. Laikā, kad lielās biotehnoloģiju kompānijas peļņas nolūkos izplata hibrīdus un ģenētiski modificētas sēklas, zemnieki, zinātnieki un veco šķirņu sēklu glabātāji iesaistās Dāvida un Goliāta cienīgā cīņā par pārtikas nākotni. Gruzdošs un iedvesmojošs stāsts, kas mudina novērtēt sēklu fantastisko daudzveidību.

Filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā.

Biļetes cena 2 EUR. Skolēni, studenti un pensionāri filmas var noskatīties bez maksas, pirms seansa izņemot brīvbiļetes kino “Gaisma” / 3D Cinema kasē (tālruņa numurs 64222641).

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ir ilggadējs starptautisks kino pasākums kino profesionāļiem un skatītājiem. Foruma filmu programmā “Atmiņas par nākotni” apkopotas skatītāju un kritiķu atzinību guvušas dokumentālās filmas, kas raksturo pašreizējo laikmetu un tā izaicinājumus, rosina patiesu un dzirkstošu paaudžu dialogu, kā arī mudina domāt par mantojumu, ko glabājam un nododam nākotnes paaudzēm.

Skatīt vairāk
 

Jaunās koncertsezonas atklāšana! Maestro Raimonds Pauls, Kristīne Prauliņa un Mārtiņš Ruskis

  14. septembrī (2018) 
14.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centra jauno koncertsezonu atklās Maestro Raimonds Pauls, solisti Kristīne Prauliņa, Mārtiņš Ruskis un pavadošais sastāvs Raimonda Macata vadībā. Koncertā dziedātāja Kristīne Prauliņa ar pavadošo sastāvu Raimonda Macata vadībā izpildīs...

14.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centra jauno koncertsezonu atklās Maestro Raimonds Pauls, solisti Kristīne Prauliņa, Mārtiņš Ruskis un pavadošais sastāvs Raimonda Macata vadībā. Koncertā dziedātāja Kristīne Prauliņa ar pavadošo sastāvu Raimonda Macata vadībā izpildīs jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem no koncertprogrammas „Kontrasti”, kā arī skanēs jau populāras Raimonda Paula dziesmas Mārtiņa Ruska izpildījumā.

Koncertprogrammā "Kontrasti" iekļautas dziesmas no tāda paša nosaukuma albuma, kas izdots šā gada maijā.  Albuma džeziski melodiskā noskaņa aizraus ne vien rūdītus melomānus, bet būs baudījums ikvienam mūzikas cienītājam. Daudzas no dziesmām jau šobrīd skan Latvijas radio programmās.

Kristīne Prauliņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. Kristīne ir Starptautiskā mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2014” Grand Prix ieguvēja, pašlaik arī Rīgas Gospeļkora vadītāja.

Mārtiņš Ruskis ir mūziķis, dziesmu autors un Radio Capital FM ētera cilvēks. Mārtiņš ir LNT TV šova „OKartes skatuve" otrās sezonas uzvarētājs, kā arī ir daudzu Latvijas vokālistu konkursu laureāts. 2013. gada augustā Mārtiņš piedalījās starptautiskā vokālistu konkursā Krievijā "Pirogovsky Rassvet" un iekļuva labāko dziedātāju TOP 5. 2010. gadā tika izdots albums "Rasas lāsē mīlestību lieku" ar komponista Māra Lasmaņa dziesmām. 2015. gadā izdots pirmais solo albums "Pieskāriens", tā tapšanā piedalījušies tādi mūziķi, tekstu autori un mākslinieki kā Pēteris Upelnieks, Ivars Makstnieks, Andris Lazdāns, Normunds Rutulis, Kristaps Pujāts, Valters Pūce u.c.

Biļetes cena: EUR 12-28. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv . Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas. Lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem EUR 1,- atlaide no biļetes cenas, iegādājoties biļetes „Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā. Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Iegādāties biļetes

Skatīt vairāk
 

SPORTLAT Valmieras maratons 2018

  16. septembrī (2018) 
16.septembrī jau 12. reizi pēc kārtas Valmierā notika viens no lielākajiem sporta pasākumiem reģionā – SPORTLAT Valmieras maratons - tradīcijām bagāts un īpašs posms Bigbank Skrien Latvija kalendārā. Piesakoties Valmieras Maratonam, ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci - 6,2...

16.septembrī jau 12. reizi pēc kārtas Valmierā notika viens no lielākajiem sporta pasākumiem reģionā – SPORTLAT Valmieras maratons - tradīcijām bagāts un īpašs posms Bigbank Skrien Latvija kalendārā.

Piesakoties Valmieras Maratonam, ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci - 6,2 km skrējiens, 10,55 km skrējiens, pusmaratons - 21,0975 km un nūjošana -  7,5km -, bet izturīgākie var sacensties maratona -  42,195 km distancē.

Pieteikties maratonam iespējams ŠEIT.

Skatīt vairāk
 

Teātris sezonu atklās ar Reja Bredberija pirmiestudējumu “Fantočini noslēpums”

  27. septembrī (2018) 
Izcilā amerikāņu rakstnieka Reja Bredberija zinātniskās fantastikas īsprozas darbs “Elektriskā vecmāmiņa” uz Latvijas skatuves tiek iestudēts pirmo reizi. Tā pirmiestudējumu uz Valmieras teātra Lielās zāles skatuves ar nosaukumu “Fantočini noslēpums” veido viesrežisore Jekaterina...

Izcilā amerikāņu rakstnieka Reja Bredberija zinātniskās fantastikas īsprozas darbs “Elektriskā vecmāmiņa” uz Latvijas skatuves tiek iestudēts pirmo reizi. Tā pirmiestudējumu uz Valmieras teātra Lielās zāles skatuves ar nosaukumu “Fantočini noslēpums” veido viesrežisore Jekaterina Polovceva no Maskavas ar aktrisi Elīnu Vāni galvenajā lomā.

Jauniestudējuma pirmizrāde paredzēta 27.septembrī. Izrādes radošajā komandā starptautiski atpazīstami mākslinieki: scenogrāfs Emīls Kapeļušs (Sanktpēterburga), kostīmu māksliniece Agnese Kaupere, kā arī iluzionisti Dace un Enriko Pecoli. Pārējās lomās: Dace Everss, Rihards Jakovels, Ingus Kniploks, Tālivaldis Lasmanis un Rihards Rudāks.

Par topošo jauniestudējumu režisore Jekaterina Polovceva saka: “Šis stāsts ir par mīlestību, uzticēšanos, zaudējuma sāpēm un to pārvarēšanu. Par to, kā otrs tevi saprot un pieņem līdz galam. Izrāde padara iespējamu to, kas reālajā dzīvē ir utopisks sapnis – absolūtas mīlestības un nemirstības sasniegšana.”

Izrādē pirmo reizi skanēs arī amerikāņu dzejnieka Volta Vitmena līdz šim latviski netulkotie dzejoļi.

Režisore Jekaterina Polovceva (1983) ir beigusi S.Ženovača režijas meistardarbnīcu Maskavā (GITIS), Teātra un Kino aktieru institūtu Jekaterinburgā, Tomskas drāmas režisoru skolu. Šobrīd strādā Maskavas teātrī “Sovremeņņik”, Puškina teātrī, kā pedagoģe darbojas S.Ženovača meistardarbnīcā režijas katedrā, kā arī Maskavas Kinoskolā. Ir 2010.gada “Zelta Maskas” prēmijas laureāte par teātra projektu “Jaunie režisori bērniem”, kā arī prēmijas “Zelta saraksts” laureāte par izrādi “Ļevs Tolstojs. Ainas” un Otrā studentu darbu konkursa laureāte par labāko aktieru ansambli.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Puķīte

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā notiks grupas "Bermudu divstūris" lielkoncerts "Ballplēsis"

  5. oktobrī (2018) 
Gaidītākais notikums Latvijas šovbiznesā ir klāt! Grupa “BERMUDU DIVSTŪRIS” pēc vairāku gadu darba studijā izdod spēcīgāko ballīšu CD – BALLPLĒSIS, un piedāvā savus pirmos lielkoncertus! 1. septembris Rīga – Ķīpsalas izstāžu centrs 28. septembris Ventspils –...

Gaidītākais notikums Latvijas šovbiznesā ir klāt! Grupa “BERMUDU DIVSTŪRIS” pēc vairāku gadu darba studijā izdod spēcīgāko ballīšu CD – BALLPLĒSIS, un piedāvā savus pirmos lielkoncertus!

1. septembris Rīga – Ķīpsalas izstāžu centrs

28. septembris Ventspils – T/N Jūras Vārti

5. oktobris Valmiera – Kultūras Centrs

Bērniem, no 5 gadu vecuma ir nepieciešama ieejas biļete.
Līdz 5 gadu vecumam, ieeja ir bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Vecāki uzņemtas atbildību par savu bērnu!
Pasākuma teritorijā aizliegts ievest bērnu ratus.

Kad stāvbiļetes esošajā cenu kategorijā tiks izpārdotas, cena mainīsies.
Biļetes - ekase.lv https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/ballplesis

Skatīt vairāk
 

Pasaulē vienīgais Kuklačova Maskavas Kaķu teātris Valmierā!

  11. oktobrī (2018) 
Jaunā izrāde „Klauns un kaķi” - piedalās divi pūdeļi un četrdesmit pūkaini mākslinieki! Galvenajā lomā nopelniem bagātais Krievijas cirka mākslinieks Dmitrijs Kuklačovs! 11.oktobris plkst. 18.00 Valmierā, Valmieras Kultūras centrā. Izrāde „KLAUNS UN KAĶI” veltīta pasaules klaunādes...

Jaunā izrāde „Klauns un kaķi” - piedalās divi pūdeļi un četrdesmit pūkaini mākslinieki! Galvenajā lomā nopelniem bagātais Krievijas cirka mākslinieks Dmitrijs Kuklačovs! 11.oktobris plkst. 18.00 Valmierā, Valmieras Kultūras centrā.

Izrāde „KLAUNS UN KAĶI” veltīta pasaules klaunādes zvaigznēm: klaunam ar skatuves pseidonīmu Groks, Leonīdam Jengibarovam un Čārlijam Čaplinam. Nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks ir īstenojis savu sen loloto sapni un radījis izrādi, kas veltīta viņa jaunības elkiem. Izrāde „KLAUNS UN KAĶI” ir skats uz slaveniem vārdiem caur mūsdienām un, protams, caur Kaķu teātra prizmu. Iemiesojoties tēlā un izpildot slaveno klaunu reprīzes, Dmitrijs Kuklačovs sarežģī numurus, papildinot tos ar kaķu trikiem. Ļoti prasmīgi iejūtoties Čaplina tēlā, Dmitrijs liek skatītājiem noticēt, ka uz skatuves ir tieši šis slavenais klauns. Kuklačovs-Čaplins viegli balansē ar kārti, kuras augšgalā nesatricināmi sēž kaķis. Izpildot mūzikas ekscentriķa Groka reprīzi, mākslinieks muzicē ar zāģi, liekot šim nemuzikālajam instrumentam izdvest satriecoši skaistas skaņas. Leonīda Jengibarova tēlā Dmitrijs izpilda ļoti sarežģītu reprīzi: viņš secīgi iekaro vienu, trīs un pat piecus cilindrus! Sarežģītos numurus Dmitrijs Kuklačos izpilda viegli, pateicoties savai augstajai profesionāļa meistarībai, bet kaķi un divi apburoši pūdeļi rada apbrīnojamu skatuves valdzinājumu! Viss ir spilgti, skaisti, smieklīgi un jautri! Kaķi dara brīnumus!

 

Izrādes ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

 

Biļetes "Biļešu Paradīze" kasēs, kā arī  www.bilesuparadize.lv 

Valmieras Kultūras centra kase, tālr. 64207207.

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā notiks leļļu izrāde bērniem „Labākais draugs”

  18. oktobrī (2018) 
18. oktobrī plkst.10.00 Valmieras Kultūras centrā notiks leļļu izrāde bērniem „Labākais draugs". Radošās apvienības „Teātris un ES” leļļu izrādei „Labākais draugs" lelles veidojuši slavenās animācijas studijas „Avārijas Brigāde” mākslinieki.https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/66249 ...

18. oktobrī plkst.10.00 Valmieras Kultūras centrā notiks leļļu izrāde bērniem „Labākais draugs". Radošās apvienības „Teātris un ES” leļļu izrādei „Labākais draugs" lelles veidojuši slavenās animācijas studijas „Avārijas Brigāde” mākslinieki.https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/66249

Izrāde „Labākais draugs” ir mūsdienīga izrāde bērniem par šodien tik aktuālo tēmu - tehnoloģijas un aizraušanās ar tām. Izrādē bērni kopā ar Zaķi, Vāveri, Zilonēnu, Vilcēnu un Pūci mācīsies saprast, kas ir draudzība. Kādam ir jābūt labam draugam? Un kas ir svarīgākais -jaunākās tehnoloģijas vai īsta draudzība? Kādu dienu Zaķis sastrīdējās ar saviem draugiem un nolēma atrast sev jaunu labāko draugu - Robotu, kurš turpmāk visu darītu viņa vietā. Kas notika tālāk, aicinām skatīties izrādē „Labākais draugs"!

Lomās: Zaķis – Armands Ekštets, Zilonēns, Vāvere – Gerda Dinsberga, Robots, Vilcēns, Pūce – Gatis Cīrulis / Jana Kolbina. Lugas režisors un autors ir Armands Ekštets, kurš ilgu laiku ir strādājis dažādos Latvijas leļļu teātra projektos - Māra Putniņa un Jāņa Cimermaņa izrādēs„ Uguns dvēselīte”, „Zaķu kāposti”, LTV1 bērnu raidījumu ciklā „Leļļu Namiņš” u.c

Izrādes ilgums: 50 minūtes. Izrāde paredzēta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem

Biļetes cena: EUR 3. Pedagogiem, kuri pavada bērnu grupu (no 10 personām), ieeja bez maksas. Grupām lūgums biļetes rezervēt iepriekš, zvanot uz Valmieras Kultūras centra kasi, tālrunis: 64207207.

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Iegādāties biļetes

Skatīt vairāk
 

Starptautiskais akordeonu trio „Balcardions” priecēs klausītājus Valmierā

  19. oktobrī (2018) 
Trīs akordeona virtuozi – Moriss Balaskā, Radovans Popovs un Evita Dūra-Andersone – aicina patiesus mūzikas baudītājus uz neaizmirstamu ceļojumu laikā un telpā akordeona skaņu pavadījumā 19.oktobrī plkst.19:00 Valmieras Kultūras centrā. Trio ''Balcardions” programmā...

Trīs akordeona virtuozi – Moriss Balaskā, Radovans Popovs un Evita Dūra-Andersone – aicina patiesus mūzikas baudītājus uz neaizmirstamu ceļojumu laikā un telpā akordeona skaņu pavadījumā 19.oktobrī plkst.19:00 Valmieras Kultūras centrā.

Trio ''Balcardions” programmā iekļauti daudz un dažādi mūzikas stili un novirzieni: franču komponistu klasiskie skaņdarbi akordeonam, ugunīgie balkānu tautu ritmi, kā arī franču estrādes dziesmas virtuozās apdarēs, mūsdienu populārās un rokmūzikas skaņdarbi no ABBA, QUEEN, Maikla Džeksona,AC/DC ,TAKE THAT u.c. grupu un izpildītāju repertuāra.

Akordeonista no Serbijas pilsētas Suboticas Radovana Popova radošajā krātuvē ir gan solo programmas, gan ilgtermiņa sadarbības ar horeogrāfiskajiem ansambļiem, gan arī personīgā orķestra pārvaldīšanas pieredze. Maestro var saukt par „dzimtmuzikantu’’ jo viņš ir dzimis un audzis muzikālā ģimenē, kurā mīlestība pret mūziku rūpīgi tiek parmantota no paaudzes paaudzē. Viņa repertuārā Balkānu tautu (serbu, horvātu, maķedoniešu, ungāru, grieķu, rumāņu, bulgāru) mūzika, kas izpelnījusies publisku atpazīstamību Gorana Bregoviča koncertos un Emira Kusturicas filmās, mijas ar citu Eiropas tautu mūziku. Īpaša vietu viņa repertuārā aizņem dzimtenes melodijas, kurās var saklausīt maigumu, uguni, temperamentu, jutīgumu, kas aizskar jebkura cilvēka dvēseles stīgas. Šīs mūzikas noslēpums – neparastais ritms. Kas reiz to ir dzirdējis, vairs nevar to aizmirst, tas sagrābj un nelaiž vaļā. 

Starptautisku konkursu un festivālu laureāts Moriss Balaskā – latviešu izcelsmes Kanādas pilsonis, kas dažkārt tiek dēvēts par “cilvēku-orķestri” – ir apvienojis  tradicionālā akordeona spēli ar zināšanām skaņu režijā, elektronikā un kompjūtermūzikā, radot unikālu elektroniskā akordeona sistēmu. Uzstājies Japānā, Polijā, Vācijā, Dānijā, šveicē, Holandē, Somijā, Kanādā, Krievijā, Igaunijā, Lietuvā un, protams Latvijā. Morisa moto: akordeons nav tikai šlāgermūzikas piedeva, ar to var radīt arī mūsdienīgu mūziku. Morisa publiskā uzstāšanās ietver arī vokālu, dažādas izklaides, horeogrāfiju un šova elementus. 

Vairāku starptautisko konkursu laureāte  Evita Dūra – ar izcilību absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistratūru pie Jurija Rižova un papildinājusi zināšanas Gdaņskas Mūzikas akadēmijā pie pazīstamā komponista un akordeonista Kšištofa Olčaka – aktīvi piedalās Latvijas kultūras dzīvē, uzstājoties gan kā soliste, gan dažādu ansambļu sastāvā lielākajās Latvijas un kaimiņvalstu koncertzālēs, Latvijas Nacionālajā operā, pilīs, teātros, vēstniecībās u.c. Koncertos atskaņo gan akadēmisko, gan populāro mūziku, īpašu atzinību guvusi atskaņojot franču estrādes dziesmas virtuozās apdarēs un franču komponistu skaņdarbus akordeonam, koncertējusi kopā ar Raimondu Paulu, Mariju Naumovu u.c. pazīstamiem māksliniekiem.

 

Trio ''Balcardions” – baudpilns un reibinošs kā Bakardi ruma koteilis! Nāciet un nenožēlosiet! Biļetes uz trio „Balcardions” koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

 

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā notiks Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerts

  20. oktobrī (2018) 
20. oktobrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā koncertēs Intars Busulis un Abonementa orķestris. 2018.gads Intara Busuļa kolektīvam ir dažādu svinību gads, un svinēt dzīvi tiem patīk. Intars priecājas, ka gadu no gada klausītāji to dara kopā ar mums. Nākamajā gadā teju pusei no kolektīva svinam 40...

20. oktobrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā koncertēs Intars Busulis un Abonementa orķestris. 2018.gads Intara Busuļa kolektīvam ir dažādu svinību gads, un svinēt dzīvi tiem patīk. Intars priecājas, ka gadu no gada klausītāji to dara kopā ar mums. Nākamajā gadā teju pusei no kolektīva svinam 40 gadu jubilejas. Kārlis Lācis aprēķināja, ka pirmais mūsu kopdarbs - albums “KINO”, iznācis tieši pirms 10 gadiem.

Ieejas maksa: EUR 20-30. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē".

 

Iegādāties biļetes

Skatīt vairāk
 

Valmierā notiks Artūra Duboka (“A-Europa”) koncerts “Tuvumā, tālumā…”

  26. oktobrī (2018) 
Dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar jaunu pavadošo sastāvu sagatavojis koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā...”, kurā skanēs Artūra visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas dziesmas. Koncerti notiks Valmieras Kultūras centrā 26. oktobrī un...

Dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar jaunu pavadošo sastāvu sagatavojis koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā...”, kurā skanēs Artūra visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas dziesmas. Koncerti notiks Valmieras Kultūras centrā 26. oktobrī un Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē 27. oktobrī.

 

Plašāku atpazīstamību Latvijā Artūrs Duboks ieguva 1990. gadā, kad ar grupu “Austrumeiropa” debitēja LTV raidījumā “1. prognoze” un nedaudz vēlāk “Mikrofona” aptaujā ar dziesmām “Tev” un “Hei, mazā!”.

2001. gadā grupa, jau ar nosaukumu “A-Europa”, uzsāka aktīvu koncertdarbību. Tika izdots klausītāju iemīļots un veiksmīgs albums “Tuvumā tālumā” ar Artūra dziesmām (“Jūrmala”, “Tuvumā tālumā”, “Baltās Rozes”, “Meitenes Rīgā”, “Zini... debesis rokām neaizsniegt” u.c.). Pēc diviem gadiem sekoja albums “Tici sapnim”. Par abiem albumiem tika saņemti Platīna diski.

Artūra Duboka dziesmas izpildījuši Līga Robežniece, Ainars Virga, Ļena Terentjeva, Sergejs Zverevs, Kaspars Markševics u.c.

Artūrs darbojies arī kā producents un autors videoklipiem, par kuriem ieguvis balvas un atzinības. 2007. gadā uz ekrāniem nonāk A. Duboka mazbudžeta filma “Tur, kur beidzas jūra”. Vēlāk veidojis muzikālus realitātes šovus “Hello, Jūrmala!” un “Hello, Daugavpils!”.

Šobrīd Artūrs ar deju mūzikas sastāvu koncertē Latvijas klubos, publiskos un korporatīvos pasākumos, arī Lielbritānijā, Īrijā u.c.

Uz tikšanos mūzikā Artūrs Duboks aicina gan tos fanus, kas šobrīd pie viņa melodijām aizrautīgi dejo klubos, gan tos, kas gadsimta mijā “lauza” durvis koncertzālēs, priecājās un dziedāja līdzi estrādēs un stadionos.

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā skanēs grupas „DAGAMBA” koncerts #LudwigVanRammstein

  27. oktobrī (2018) 
27.oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas „DAGAMBA” koncerts #LudwigVanRammstein. Klasiskās mūzikas huligānu – grupas “DAGAMBA” – jaunās koncertprogrammas #LudwigVanRammstein iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko...

27.oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas „DAGAMBA” koncerts #LudwigVanRammstein. Klasiskās mūzikas huligānu – grupas “DAGAMBA” – jaunās koncertprogrammas #LudwigVanRammstein iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko pārstāvju – klasiskās mūzikas komponista Ludviga Van Bēthovena un grupas "Rammstein" daiļradē.

"DAGAMBA" koncertprogrammā Bēthovena mūzika kļūst par rokmūziku, bet "Rammstein" melodijas iegūst akadēmisku skanējumu. "Šķietami tik atšķirīgi dažādu gadsimtu mūziķi, bet ar tik daudz ko kopīgu – viena valsts, viena valoda un mūzika, kas pārsteidz un lauž stereotipus. Interesanti ir mainīt lomas, kad Bēthovens sāk skanēt kā klasisks roka gabals, bet "Rammstein" pārtop akadēmiskā simfonijā. Mēs, savienojot dažādus mūzikas žanrus un laikmetus, nojaucam starp tiem robežas," atzīst grupas līderis Valters Pūce.

 

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

 

Biļetes cena EUR 15-25. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzē”. Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas. Lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem 10% atlaide no biļetes cenas, pērkot biļetes „Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā.

Iegādāties biļetes

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā koncertēs Aija Vītoliņa un Mārcis Auziņš

  1. novembrī (2018) 
1.novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā ar koncertprogrammu „Krustojumi” viesosies dziedātāja Aija Vītoliņa un ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš. Koncertprogramma „Krustojumi” būs muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu un žanru pasaulē, ietērpts Mārča Auziņa aranžijās...

1.novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā ar koncertprogrammu „Krustojumi” viesosies dziedātāja Aija Vītoliņa un ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš. Koncertprogramma „Krustojumi” būs muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu un žanru pasaulē, ietērpts Mārča Auziņa aranžijās un Aijas Vītoliņas brīnišķīgajā balsī.

Dziedātāja Aija Vītoliņa savu muzikālo darbību sākusi 2001. gadā kā fona vokāliste, bet solo darbību uzsāka 2003. gadā. Aija Vītoliņa ir Eirovīzijas Nacionālās dziesmu atlases finālu dalībniece, piedalās Cabaret uzvedumos un dažādās teātra izrādēs. Dziedātāja ar panākumiem piedalījusies populārajā TV šovā „Izklausies redzēts”. „Es ticu, ka mūzika maina un izmaina. Man patīk tā visaptverošā skaņa un sajūta – kad dziedu vai klausos, kad rodas mūzika kopā ar draugiem. Tad es jūtos neaprakstāmi labi, pat laimīgi. Tad tā notiek. Mūzika,” tā par mūziku izteikusies Aija Vītoliņa.

 

Ģitārists Mārcis Auziņš absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļu, un ir viens no pieprasītākajiem ģitāristiem Latvijā. Regulāri sadarbojas ar tādiem izpildītājiem kā Jāni Stībeli, Laimu Vaikuli, Donu, Intaru Busuli u.c. „Komponēšana ir neatņemama manas mūzikas un ģitārspēles dzīves sastāvdaļa - veids kā notīs izstāstīt stāstus un emocijas. Neviens cits jau nevar sakomponēt manus skaņdarbus,” saka Mārcis Auziņš.

 

Biļetes cena EUR 7-12. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzē”. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas. Lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem 10% atlaide no biļetes cenas, pērkot biļetes „Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā.

 

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs. Papildu informācija www.vkc.lv .

Skatīt vairāk
 

Koncertprogramma “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” izskanēs visā Latvijā

  30. novembrī (2018) 
Pēc daudzu mūzikas mīļotāju pieprasījuma pirms nedēļas klajā nākušais veltījumu albums “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” tiks prezentēts ar emocionāliem un krāsainiem koncertiem šoruden visā Latvijā. Iepriekš jau izziņoto brīvdabas koncertu vasaras noslēgumā Dzintaru...
Pēc daudzu mūzikas mīļotāju pieprasījuma pirms nedēļas klajā nākušais veltījumu albums “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” tiks prezentēts ar emocionāliem un krāsainiem koncertiem šoruden visā Latvijā. Iepriekš jau izziņoto brīvdabas koncertu vasaras noslēgumā Dzintaru koncertzālē papildina koncerttūre visā Latvijā. Albuma prezentācijas koncerti solās būs koši, draudzīgi dziedāšanas svētki un emociju virpuļi ikvienam Mārtiņa mūzikas cienītājam. Koncertos gan ar albumā ieskaņotajām dziesmām, gan negaidītiem pārsteigumiem uzstāsies Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Līvi, Refleksija, Kārlis Būmeisters, Z-Scars, Olga Rajecka, Katrīna Bindere, Madara Grēgere, Maija Kalniņa un citi mūziķi. Mākslinieku sastāvs katrā koncertā atšķirsies.

Jaunā koncertprogramma viesosies Valmierā, Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā un Tukumā. Plašāka programma visas dienas garumā tiek plānota mākslinieka dzimtajā pilsētā Aizputē viņa vārda dienā 10.novembrī. Savukārt īpaši vērienīgs tiek plānots noslēguma koncerts Ķīpsalas hallē, kur savulaik grupas “Tumsa” koncerti un Mārtiņa mūzika bija neatņemama un neaizmirstama sastāvdaļa.

Koncerttūres producente Elita Mīlgrāve stāsta: “Atmiņas par draugiem ir dzīvas tad, ja mēs tās kopīgi pārskatām. Gatavojoties koncerttūrei, mēs šajās atmiņās ieskatāmies īpaši aktīvi un dungojam Mārtiņa dziesmas ļoti bieži – arī jaunās, varbūt vēl ne tik pierastās versijas. Domāju, ka ikviens koncerts būs īpašs un unikāls gan atšķirīgā mākslinieku sastāva dēļ, gan katra apmeklētāja emociju un līdzdalības dēļ. Aizkustinoši, ka Mārtiņa mūzika joprojām interesē viņa laikabiedrus un arī jauno paaudzi visā Latvijā. Ar lielāko prieku dosimies ciemos, lai katru no viņiem sastaptu personīgi.”

Koncerttūre “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” izskanēs:

28.augustā 19:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
22.septembrī 19:00 “Lielais Dzintars”, Liepāja
12.oktobrī 19:00 Tukuma pilsētas Kultūras nams
3.novembrī 16:00 Jelgavas Kultūras nams
10.novembrī 19:00 Aizputes novada sporta centrs “Lejaskurzeme”
30.novembrī 19:00 Valmieras Kultūras centrs
8.decembrī 19:00 Latgales vēstniecība “Gors”, Rēzekne
11.decembrī 19:30 Ķīpsalas halle, Rīga

Biļetes jau pieejamas Biļešu servisa kasēs

Mans draugs Mārtiņš Freimanis: https://youtu.be/KQkrFZK2SQY
Līdz šim publicētie singli no albuma: https://www.youtube.com/watch?v=a38I_peQ-tc&list=PLjk1HNdfAQsDFvWzBjlx4E...

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Pleša, Micrec PM

Skatīt vairāk