A A A

Pasākumi

 

Ceļotāju stāstu vakars “Sniegotā Valmiera fotoobjektīvā”

  28. februārī (2017) 
Jauno gadu iesākot, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina apmeklēt šī gada pirmo stāstu vakaru un iepazīt sniegotās Valmieras noslēpumus caur fotoobjektīva aci vēsturiskās un maz zināmās fotogrāfijās. Tikšanās notiks 28.februārī pulksten 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centra...

Jauno gadu iesākot, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina apmeklēt šī gada pirmo stāstu vakaru un iepazīt sniegotās Valmieras noslēpumus caur fotoobjektīva aci vēsturiskās un maz zināmās fotogrāfijās. Tikšanās notiks 28.februārī pulksten 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centra telpās (Rīgas ielā 10). Aizraujošus stāstus par Valmieru caur melnbaltajām fotogrāfijām atklās Valmieras muzeja vēsturniece Ingrīda Zīriņa.

Stāstu vakarā būs iespēja ieraudzīt Valmieru dažādos laika griežos un notikumos, aptverot Valmieras vēsturi 100 gados. Klātesošajiem būs iespēja aizceļot laikā uz 1911.gadu, kad tikusi būvēta šaursliežu dzelzceļa līnija. Ne mazums liecību ir par Dzirnavu ezeriņa slidotavu, kas 1900.gadu sākumā bijusi iecienīta satikšanās vieta, un slidošanas sezonas atklāšana bijusi otrs nozīmīgākais un gaidītākais pasākums pēc Simjūda tirgus. Fotogrāfijās būs iespēja redzēt, cik grezna izskatījusies Rīgas iela Valmierā, svinot Romanovu dinastijas 300 gadu jubileju. Tāpat vēsturiskajos kadros iemūžināts arī latviešu strēlnieku bataljons un pilsētas kapličas.

Dalība Ceļotāju stāstu vakarā ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties savlaicīgi, rakstot e-pastu uz tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 64207177.

Informāciju par turpmāko Ceļotāju stāstu vakaru tēmām meklējiet visit.valmiera.lv.

Skatīt vairāk
 

BBL ceturtdaļfinālā “Valmiera/ORDO” tiksies ar Valeikas un Čižauska pārstāvēto Prieņu “Vytautas”

  28. februārī (2017) 
"Triobet” Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālā "Valmiera/ORDO” pretiniece būs lietuviešu Prieņu "Vytautas”, kura savā astotdaļfinālā divu spēļu summā pārliecinoši pārspēja Pērnavas komandu "Port of Parnu” (100:55 un 89:54). Ceturtdaļfināla pirmā spēle norisināsies...

"Triobet” Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālā "Valmiera/ORDO” pretiniece būs lietuviešu Prieņu "Vytautas”, kura savā astotdaļfinālā divu spēļu summā pārliecinoši pārspēja Pērnavas komandu "Port of Parnu” (100:55 un 89:54). Ceturtdaļfināla pirmā spēle norisināsies 28. februārī Prieņos, bet atbildes spēle Valmierā notiks 8.martā. 

Prieņu basketbola klubs dibināts 1994.gadā. Ar dažādiem nosaukumiem tas kopš 1994./1995. gada startē Lietuvas augstākajā līgā. Divas reizes (2010./2011. un 2011./2012.) Prieņu komanda izcīnījusi bronzas medaļas Lietuvas čempionātā, kā arī divas reizes uzvarējusi Lietuvas kausa izcīņā (2012./2013. un 2013./2014.). Baltijas Basketbola līgā Prieņu klubs startē kopš 2009./2010. gada sezonas, divas reizes (2012./2013. un 2013./2014.) izcīnot sudraba medaļas.

"Vytautas” komanda, kuras sastāvā šosezon ir pulcēti vairāki skaļi pašmāju basketbolisti, spēcīgajā Lietuvas Basketbola līgas turnīra tabulā šobrīd dala piekto/sesto vietu ar Klaipēdas „Neptunas”. Vietējā čempionātā „Vytautas” izcīnījusi 12 uzvaras 23 spēlēs, pēdējā no tām ar rezultātu 69:63 pārspējot lieliski nokomplektēto ULEB Eirokausā startējošo Paņeževas „Lietkabelis”. Lietuvas kausa izcīņā, kas norisinājās aizvadītajā nedēļas nogalē, komanda aizcīnījās līdz pat pusfinālam, kurā ar rezultātu 55:76 atzina Eirolīgas kluba Kauņas "Žalgiris” pārākumu. ”Triobet” BBL turnīram "Vytautas” pievienojās izslēgšanas turnīrā pēc tam, kad neizdevās kvalificēties FIBA Eirokausa play-off spēlēm. Regulārās sezonas pirmajā stadijā FIBA Eirokausā Prieņu "Vytautas” ar bilanci 3-1 uzvarēja savā apakšgrupā, bet nākamajā kārtā līdz pat pēdējai spēlei (izšķirošajā cīņā zaudējums Ojāra Siliņa pārstāvētajai Bonnas "Telekom Basket”) saglabāja izredzes iekļūt FIBA Eirokausa play-off spēlēs.

Pazīstamā lietuviešu speciālista Virgīnija Seškus vadītajā komandā šosezon ir pulcēti vairāki pazīstami lietuviešu basketbolisti ar lielu pieredzi Eirolīgā un Lietuvas nacionālajā izlasē. Aizsargs Tomass Delininkaitis Lietuvas izlases sastāvā piedalījies trīs Eiropas čempionātos un divos Pasaules čempionātos, tās sastāvā kļūstot par Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēju 2010.gadā Turcijā, bet 2013.gada Eiropas čempionātā Slovēnijā Delininkaitis kļuva par Eiropas vicečempionu. Delininkaitis "Lietuvas Rytas” un "Žalgiris” sastāvā aizvadījis vairāk nekā 50 spēles Eirolīgā, kurās vidēji spēlē izcēlies 6.3 punktiem. Cits 2010. gada Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Lietuvas izlases sastāvā  Tads Klimāvičs Eiropas stiprākajā klubu turnīrā Kauņas "Žalgiris” sastāvā aizvadījis vairāk nekā 80 spēles, no kurām veiksmīgāko sezonu aizvadīja 2009./2010. gadā, kad, būdams viens no komandas līderiem, vidēji spēlē izcēlās ar 7.7 punktiem un 4.1 atlēkušajām bumbām. Kopumā Prieņu "Vytautas” sastāvā ir pieci spēlētāji, kuri Eirolīgā aizvadījuši vairāk nekā 10 spēles (vēl Dimša, Lipkēvičs un Čižausks). Lietuviešu komandas sastāvā ir arī divi bijušie Valmieras basketbola kluba spēlētāji - Artūrs Valeika un Vītenis Čižausks. Valeika valmieriešu krāsas pārstāvēja 2009./2010 gada sezonas pirmajā pusē un 2011./2012. gada sezonā, bet Čižausks valmieriešus pārstāvēja 2014./2015.gada sezonā un iepriekšējās, 2015./2016.gada, sezonas sākumā līdz pārcēlās uz Vācijas bundeslīgas klubu Craiselmas "Merlins”.

Foto: Edgars Vaivads

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska,

"Basketbola kluba Valmiera"

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Skatīt vairāk
 

Valmieras teātrī pirmizrāde Rūdolfa Blaumaņa lugai “Pazudušais dēls”

  3. martā (2017) 
3.martā Valmieras teātra Apaļās zāles priekškars vērsies Rūdolfa Blaumaņa drāmai “Pazudušais dēls”, ko iestudē Reinis Suhanovs.  Iestudējuma radošajā komandā komponisti Kristaps Pētersons un Jēkabs Nīmanis, gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis, telpu iekārto mākslinieks...

3.martā Valmieras teātra Apaļās zāles priekškars vērsies Rūdolfa Blaumaņa drāmai “Pazudušais dēls”, ko iestudē Reinis Suhanovs. 

Iestudējuma radošajā komandā komponisti Kristaps Pētersons un Jēkabs Nīmanis, gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis, telpu iekārto mākslinieks Andris Eglītis, kostīmus veido Anna Heinrihsone. Skatītājiem izrādē paredzētas īpašas sēdvietas.

Režisors Reinis Suhanovs par topošo iestudējumu: “Viss stāsts ir par galēju vientulību, kuru izraisa nesaprašanās un neieklausīšanās otrā cilvēkā. Krustiņam ir ārprātīgi grūti izdzīvot savu vecāku Roplaiņu pasaulē, kurā viņam nemitīgi norāda, ka viņš “dzīvo nepareizi”. Viņš burtiski smok savu vecāku radītajā tumsas sprostā, kaut gan viņiem šķiet, ka tie savam dēlam dara tikai labu. Kā jaunam cilvēkam atrast vietu pasaulē, kurā ir tik daudz citu radītu dīvainu un apšaubāmu noteikumu? Bieži vien, domājot par sevi, savām problēmām, neesam spējīgi sev blakus redzēt cilvēku, kurš iet bojā. Vai arī pamanām, kad jau ir par vēlu.”

Izrādē piedalās: Tālivaldis Lasmanis, Rihards Jakovels, Mārtiņš Meiers, Rihards Rudāks, Kārlis Neimanis, Imants Strads, Dace Everss, Rūta Dišlere, Ieva Puķe un LKA 4.kursa studenti: Anna Nele Āboliņa, Elīna Dambe, Alise Danovska, Pauls Iklāvs un Toms Veličko.

Izrāde “Pazudušais dēls” arī 4., 5., 22. un 23.martā.

Skatīt vairāk
 

Dzejnieces Māras Zālītes jubilejas gadā top jauns teātra dziesmu koncerts “Sapnis un mīlestība”

  4. martā (2017) 
Pēc šogad veiksmīgi uzsāktās teātra dziesmu gadatirgus idejas, kad, skatītāju mīlestības un atsaucības pavadīts, Latviju apceļoja teatrāls koncertuzvedums „Spraud man puķi” , veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem, ir nolemts arī nākamgad, turpinot tradīciju,...

Pēc šogad veiksmīgi uzsāktās teātra dziesmu gadatirgus idejas, kad, skatītāju mīlestības un atsaucības pavadīts, Latviju apceļoja teatrāls koncertuzvedums „Spraud man puķi” , veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem, ir nolemts arī nākamgad, turpinot tradīciju, veidot jaunu koncertuzvedumu – šoreiz  - dzejnieces Māras Zālītes zīmē.

2017.gada 18.februārī Mārai Zālītei apritēs 65 gadi, no kuriem pēdējie 30 aizvadīti, daudz rakstot ne vien libretus, bet arī dziesmu tekstus muzikālām izrādēm, mūzikliem un operām. Koncertuzvedums „SAPNIS UN MĪLESTĪBA” tiks veidots no 20 izrāžu dziesmām ar Māras Zālītes dzeju.

„Meža gulbji”, „Tobago”, „Sfinksa”, „Kaupēn, mans mīļais”, „Lāčplēsis”, Hotel Kristina”, „Indriķa hronika”, „Priekules Ikars”, „Neglītais pīlēns”, „Momo”, „Putnu opera”, „Meierovics”, „Mistērija par sapni un mīlestību”, „Še tev, Žūpu Bērtulis”, „Eža kažociņš”, „Suns un kaķe” – lūk, izrādes, kas savulaik pulcējušas pilnas skatītāju zāles teātros.

Mārai Zālītei, rakstot dziesmu vārdus teātrim, bijusi ražīga sadarbība gan ar Jāni Lūsēnu, Raimondu Paulu, Uldi Marhilēviču, Zigmāru Liepiņu, Mārtiņu Braunu, Uldi Stabulnieku, Juri Vaivodu, kuru teātra mūzika apvienojumā ar Māras Zālītes dzeju aizraus mūs visus neparastā piedzīvojumā.

Koncertuzvedumā satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru ādā caur dziesmām iejutīsies Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary,  Oranžo meiteņu trio – Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Gudovska un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā. Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere. Organizē „Izklaides producentu grupa 7”.

Māras Zālītes teātra dziesmu koncerts Valmieras Kultūras centrā notiks 4.martā 19:00. Biļetes  - Biļešu Paradīze kasēs un internetā. Aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi, jo, koncertam tuvojoties, tās var kļūt dārgākas.

 

 

Skatīt vairāk
 

"Vidzemes fitnesa diena 2017" norisināsies Valmierā

  4. martā (2017) 
4.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks lielākais fitnesa pasākums Vidzemē - "Vidzemes fitnesa diena 2017", kuras norisē aicināti piedalīties gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju...

4.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks lielākais fitnesa pasākums Vidzemē - "Vidzemes fitnesa diena 2017", kuras norisē aicināti piedalīties gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju un uzsāktu darboties, jo pavasaris vairs nav aiz kalniem.

"Vidzemes fitnesa dienā 2017" organizatori aicina piedalīties fitnesa un sportiska dzīves stila piekritējus, iesācējus, kā arī tos, kuri vēl domā uzsākt nodarboties ar kādu no fitnesa aktivitātēm, jo pasākuma programmā paredzētas dažāda veida fitnesa nodarbības un paraugdemonstrējumi pieredzējušu Latvijā un ārzemēs pazīstamu treneru vadībā gan sievietēm, gan vīriešiem un bērniem.

Programmā paredzētas ne tikai aktivitātes, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem, bet arī meistarklase treneriem, kurā būs iespējams iepazīties ar vairākiem jaunumiem fitnesa pasaulē.

Pašiem mazākajiem vingrotājiem būs pieejams piepūšamo atrakciju  un rotaļu stūris, kur izpausties dažādās sportiskās aktivitātēs. Dalībniekiem un skatītājiem, piedaloties konkursos, būs iespēja tikt pie atbalstītāju sarūpētām pārsteiguma balvām.

Mix zonā būs pieejami atbalstītāju stendi, kuros varēs iepazīties ar dažādām sporta precēm un sporta uztura produktiem, kas palīdzēs ikdienas treniņos un fitnesa aktivitātēs. Tāpat "Vidzemes fitnesa dienas" laikā būs iespēja satikt fizioterapeitus un saņemt ieteikumus un padomus par treniņu procesu, kā arī savas veselības uzlabošanai.

"Vidzemes fitnesa dienā" organizatori aicina  piedalīties arī birojā strādājošos, kā arī studentus, skolēnus un jauniešus, jo pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīves stilu Vidzemes reģionā, kā arī popularizēt dažāda veida fizikās un fitnesa aktivitātes Valmieras un Vidzemes iedzīvotāju.

Biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī pasākuma norisē uz vietas. Biļetes cena 10 eiro. Studentiem, skolēniem un bērniem - 5 EUR. "Vidzemes fitnesa dienu" organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar sporta preču veikalu "Sportlands". Plašāka informācija sekos www.voc.lv.

Skatīt vairāk
 

Zināma “Vidzemes Fitnesa diena 2017” programma

  4. martā (2017) 
4.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies “Vidzemes Fitnesa diena 2017”. Uz lielāko fitnesa pasākumu Vidzemē tiek aicināti gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju...

4.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies “Vidzemes Fitnesa diena 2017”. Uz lielāko fitnesa pasākumu Vidzemē tiek aicināti gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju un uzsāktu darboties. Biļetes, sākot ar 17.februāri, ir iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs, kā arī Vidzemes Olimpiskā centrā Rīgas ielā 91 Valmierā.

“Vidzemes fitnesa dienas 2017“ programmā paredzētas dažādas fitnesa meistarklases, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem, un tā veidota sadarbībā ar Latvijas bodyART skolu, Latvijas Veselības un Fitnesa asociāciju, N +TC un Vidzemes reģiona treneriem.

Programma:

 • 13:00 – 13:20 START UP MOBILITY (Daniela Kupriša, Valmiera)
 • 13:20 – 13:50 N +TC (Kristaps Strods, Rīga)
 • 13:50 – 14:30 BODY ART (Zigmunds Āboliņš, Rīga)
 • 14:40 – 15:10 ZUMBA (Liene Ozoliņa, Sigulda)
 • 15:20 – 15:50 N +TC STRENGHT (Ance Auziņa, Rīga)
 • 16:00 – 16:40 STRETCH RELAX (Zigmunds Āboliņš, Rīga)

MIX zonā būs pieejami TRX stendi, BODY BIKE, CROSFIT zona, kā arī speciāla fitnesa zona bērniem KIDS FITNESS. Mix zona darbosies un izmēģināt jebkuru no piedāvātajām aktivitātēm būs iespējams visas “Vidzemes fitnesa dienas” laikā. Tāpat pasākuma ietvaros būs iespēja satikt fizioterapeitus un saņemt ieteikumus un padomus treniņu procesa, kā arī savas veselības uzlabošanai.

“Vidzemes fitnesa dienā” organizatori aicina  piedalīties arī birojā strādājošos, kā arī studentus, skolēnus un jauniešus, jo pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīves stilu Vidzemes reģionā, kā arī popularizēt dažāda veida fizikās un fitnesa aktivitātes Valmieras un Vidzemes iedzīvotāju ikdienā.

Biļetes ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pasākuma norisē uz vietas. Biļetes cena 10EUR, pērkot vismaz 10 biļetes vienā reizē, vienas cena 8EUR.   Bērniem, skolēniem, studentiem, uzrādot apliecību, biļetes cena 5 EUR. Pasākuma norises laiks 13:00 – 17:00. “Vidzemes fitnesa dienu” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar sporta preču veikalu SPORTLAND.

Plašāka informācija: www.voc.lv

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Olimpiskais centrs

""

Skatīt vairāk
 

Ar stāvizrādi "NēNuJā” Valmiermuižā uzstāsies komiķis Rūdolfs Kugrēns

  4. martā (2017) 
Jau 4.martā plkst.20.00 Valmiermuižas alus darītavu pāršalks smieklu vētra, jo uzstāsies komiķis Rūdolfs Kugrēns ar stāvkomēdijas soloizrādi "NēNuJā”. Izrāde ir par mums pašiem – latviešiem. Komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvkomēdijas soloizrāde "NēNuJā” pievēršas...

Jau 4.martā plkst.20.00 Valmiermuižas alus darītavu pāršalks smieklu vētra, jo uzstāsies komiķis Rūdolfs Kugrēns ar stāvkomēdijas soloizrādi "NēNuJā”. Izrāde ir par mums pašiem – latviešiem.

Komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvkomēdijas soloizrāde "NēNuJā” pievēršas Latvijai un latviešiem, ar smaidu aicinot palūkoties gan uz mūsu personīgajām, gan valstiskajām veiksmēm un neveiksmēm, raksturīgākajām īpašībām, tikumiem un netikumiem. ""Nē, nu jā” ir viens no populārākajiem teicieniem, ko lietojam ikdienā, lai darītu zināmu savu viedokli par jebko. Tas nav ne melns, ne balts, ne pa labi, ne pa kreisi. Tieši tā, manuprāt, ir viena no latvieša pamanāmākajām īpašībām – palikt pelēkajā vidusceļā. Savā izrādē uz šo neizlēmību gribas paskatīties ar ironiju un varbūt pat mazliet sapurināt to vidējo latvieti. Vismaz liekot pasmieties,” par izrādes nosaukumu stāsta izrādes autors un izpildītājs Rūdolfs Kugrēns.

Ielūgumi: 4 EUR

Ielūgumus var iegādāties: Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža), Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā (A.Briāna iela 9a, Rīga) un "Biļešu Paradīze” kasēs.

Rīko: Valmiermuižas kultūras biedrība. Atbalsta: Valmiermuižas alus darītava.                                                                           

Informāciju sagatavoja:

Valmiermuižas kultūras biedrība

Skatīt vairāk
 

Koncertzālē "Valmiera" notiks gospeļa kora "GG Choir" koncerts

  4. martā (2017) 
4.martā plkst.17:00 koncertzālē "Valmiera" notiks gospeļa kora "GG Choir" koncerts. Biļetes iespējams iegādāties koncertzāles "Valmiera" restorānā "Vecpuisis", kā arī bilesuparadize.lv. Kori 2004.gada 3.oktobrī dibināja mūziķis Gunārs Kalniņš, un kopš tā laika "GG Choir" uzstājies neskaitāmi...

4.martā plkst.17:00 koncertzālē "Valmiera" notiks gospeļa kora "GG Choir" koncerts. Biļetes iespējams iegādāties koncertzāles "Valmiera" restorānā "Vecpuisis", kā arī bilesuparadize.lv.

Kori 2004.gada 3.oktobrī dibināja mūziķis Gunārs Kalniņš, un kopš tā laika "GG Choir" uzstājies neskaitāmi daudz un dažādos koncertos, dziedot gan plašākām, gan mazākām publikām dažādās pilsētās, kā arī koris ir redzams TV ekrānos.

Gadu gaitā "GG Choir" bijis prieks un gods sadarboties ar tādiem Latvijā iecienītiem mūziķiem kā "Prāta Vētra", Tumsa, Jānis Stībelis, Marija Naumova un Zigmars Liepiņš. Koris ir apmeklējis arī vairākus gospeļmūzikas festivālus, kā arī šogad izcīnījis uzvaru Pasaules koru olimpiādes gospeļu kategorijas atvērtajā konkursā.

Skatīt vairāk
 

Valmierā ar humoristisku šova programmu uzstāsies brāļi Ponomarenko

  10. martā (2017) 
Brāļu Ponomarenko koncerti – tie ir asprātīgi priekšnesumi ar dzirkstošu humoru, kas nav vulgārs un banāls, bet viegls, smalks un patiesi labvēlīgs. Tā nav vienkārši parodiju zvaigzne, bet divkārša zvaigzne! Valmierā mākslinieki uzstāsies 10.martā plkst. 19.00 Valmieras...

Brāļu Ponomarenko koncerti – tie ir asprātīgi priekšnesumi ar dzirkstošu humoru, kas nav vulgārs un banāls, bet viegls, smalks un patiesi labvēlīgs. Tā nav vienkārši parodiju zvaigzne, bet divkārša zvaigzne! Valmierā mākslinieki uzstāsies 10.martā plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā.

Dvīņubrāļi Ponomarenko nav tikai radošas personības, bet arī īsti profesionāļi. Valērijs Ponomarenko – drāmas teātra aktieris, Aleksandrs Ponomarenko – profesionāls muzikants. Humoristu karjera sākās Jevgēņija Petrosjana televīzijas raidījumā : Greizais spogulis”. Pēc tam mākslinieki kļuva par programmas "Rīta pasts”, ko translē telekanāls "Rossija”, vadītājiem.

Mākslinieki pastāvīgi atrodas radošos meklējumos. Darbs uz skatuves viņiem ir dvēseles stāvoklis, kas sagādā prieku. Katru savu koncertu viņi cenšas padarīt par atšķirīgu, tādu, kas nelīdzinās citiem, izrāda savu fantāziju un atjautību, jo bez improvizācijas humors kļūst bāls. Valērijs un Aleksandrs dara visu, lai viņu vakars skatītājiem ilgi paliktu atmiņā.

Brāļu Ponomarenko aicinājums – dāvāt cilvēkiem prieku, uzlabot viņu garastāvokli, likt no sirds smieties. Un šajā jomā viņi ir kļuvuši par īstiem meistariem. Viņi nekad neapstājas pie sasniegtā, pilnveido savus priekšnesumus, izdomā jaunus jokus un parodijas. Viņu koncertos valda vienkārši neiedomājama smieklu un jautrības atmosfēra.

Nāciet uz koncertu un saņemiet laba garastāvokļa lādiņu! 

Informāciju sagatavoja:

Uzveduma organizatori SIA "Maketika"

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā notiks Pavasara balle kopā ar grupu „Lauku muzikanti”

  11. martā (2017) 
11. martā no plkst.21.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Pavasara balle. Par lustīgu noskaņojumu ballē rūpēsies grupa „Lauku muzikanti”. Grupas „Lauku muzikanti” sastāvā ir Normunds Ķietis (vokāls, ģitāra), Inita Āboliņa (akordeons, taustiņinstrumenti), Uģis Zvejnieks (bass),...

11. martā no plkst.21.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Pavasara balle. Par lustīgu noskaņojumu ballē rūpēsies grupa „Lauku muzikanti”.

Grupas „Lauku muzikanti” sastāvā ir Normunds Ķietis (vokāls, ģitāra), Inita Āboliņa (akordeons, taustiņinstrumenti), Uģis Zvejnieks (bass), Artis Dauksts (ģitāra, vokāls) un Valters Līcis (sitamie instrumenti, vokāls). Grupa spēlējusi koncertos, ballēs un festivālos Latvijā, kā arī koncertējusi Vācijā, Holandē, Polijā, Igaunijā, Krievijā, Kanādā, ASV un Somijā. Populārākās dziesmas grupas izpildījumā ir „To jau nezin neviens”, „Es tevi atradu sniegā”, „Meitene ar zilām acīm”, „Laika jautājums” un daudzas citas. „Lauku muzikanti” grupas pastāvēšanas laikā izdevuši deviņus mūzikas albumus ar vairāk nekā 200 dziesmām.

Ieejas biļete uz balli: EUR 5,-, savukārt pie galdiņa: EUR 10,-. Lūdzam rezervēt vietas pie galdiņiem ne vēlāk kā līdz 9. martam. Aicinām līdzi ņemt groziņu! Vietu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis: 64207207.

Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra mājas lapā: www.vkc.lv .

Skatīt vairāk
 

Valmierā notiks Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās un Latvijas Kausa izcīņas posms

  11. martā (2017) 
11.martā no plkst.10.00 Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās un Latvijas Kausa izcīņas posms. Tās šogad būs vienas no nozīmīgākajām un lielākajām sporta deju sacensībām, kuras klātienē vērot aicināts ikviens interesents. Dalībniekiem sacenšoties...

11.martā no plkst.10.00 Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās un Latvijas Kausa izcīņas posms. Tās šogad būs vienas no nozīmīgākajām un lielākajām sporta deju sacensībām, kuras klātienē vērot aicināts ikviens interesents.

Dalībniekiem sacenšoties dažādās grupās, Valmierā noskaidros Latvijas čempionus Latīņamerikas dejās gan bērnu, gan pieaugušo, gan senioru konkurencē. Čempionātā notiks arī iesācēju, Latvijas Kausa un "Rising Stars" grupu sacensības.

Kulminācija gaidāma vakara seansā no plkst.18.00, kad deju grīdu finālsacensībās “ieņems” un spēkiem mērosies vecāko un meistarīgāko grupu pārstāvji: juniori, jaunieši un pieaugušie. Turklāt noskaņu vēl vairāk “sakarsēs” karstasinīgo "Fire Spirit" uguns šovs.

Čempionāta apmeklētāji, iegādājoties ieejas biļeti, aicināti apmeklēt visus seansus vai arī izvēlēties sev saistošākos.

Ieejas maksa – 6 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un čempionāta dienā Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās Valmierā norisināsies jau ceturto reizi.

Papildu informācija: Rihards Bergs, sacensību organizators, 26647052.

Skatīt vairāk
 

Aicina pieteikties mazo vokālistu konkursam "Cālis 2017”

  12. martā (2017) 
12. martā plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies mazo vokālistu konkurss "Cālis 2017”. Lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību, Valmieras Kultūras centrs jau vairākus gadus organizē šādu konkursu, aicinot piedalīties Valmieras pilsētas un apkārtējo...

12. martā plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies mazo vokālistu konkurss "Cālis 2017”. Lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību, Valmieras Kultūras centrs jau vairākus gadus organizē šādu konkursu, aicinot piedalīties Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu mazos vokālistus līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot).

Konkursa dalībniekiem repertuārā jāiekļauj viena dziesma pēc brīvas izvēles, to izvēloties atbilstoši izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursanti sagatavoto dziesmu varēs izpildīt a capella, mūzikas instrumentu vai fonogrammas pavadījumā.

Dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, pievēršot uzmanību izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpei, mākslinieciskajai kvalitātei un dalībnieku vizuālajam tēlam. Veiksmīgākais vokālists iegūs galveno balvu "Cālis 2017”, savukārt piemiņas balvas saņems ikviens konkursa dalībnieks.

Vecāki un pedagogi dalībniekus konkursam aicināti pieteikt līdz 6. martam, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu: rita.dembovska@valmiera.lv. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 64210873 vai 20019806 (Rita).

Jāpiemin, ka pagājušajā gadā konkursā "Cālis 2016” piedalījās 25 dalībnieki. Par Valmieras "Cāli 2016” kļuva skanīgās balss īpašnieks Džulians Lapovics.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa elektroniski pieejami Valmieras Kultūras centra mājas lapā www.vkc.lv

Skatīt vairāk
 

VIBJO skolēnu pavasara brīvlaikā piedāvā "izlaušanās istabu" bērniem un jauniešiem

  13. martā (2017) 
VIBJO (Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija) "Sudraba ZIRG's" skolēnu pavasara brīvlaikā, 13. un 14.martā, no plkst. 11.00 līdz 17.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā piedāvā iespēju skolēnu grupiņām (2-4 cilvēki) izmēģināt spēli - izlaušanos no istabas. ...

VIBJO (Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija) "Sudraba ZIRG's" skolēnu pavasara brīvlaikā, 13. un 14.martā, no plkst. 11.00 līdz 17.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā piedāvā iespēju skolēnu grupiņām (2-4 cilvēki) izmēģināt spēli - izlaušanos no istabas.

Albano Džovanni (Albano Giovanni) ir laupītājs ar itāļu saknēm. Izkļūsti no istabas, pirms viņš Tevi ir ieslodzījis uz mūžīgiem laikiem!

Pieteikšanās un plašāka informācija "Sudraba ZIRG's" mājaslapā.

Skatīt vairāk
 

Pēc dokumentālās filmas “Vienu biļeti, lūdzu!” seansa tikšanās ar režisoru un Ņujorkas teātru leģendu Nikiju Kokrenu (ASV)

  14. martā (2017) 
14.martā plkst.18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē tiks demonstrēta Matīsa Kažas dokumentālā filma “Vienu biļeti, lūdzu!”. Pēc filmas seansa plānota tikšanās ar režisoru Matīsu Kažu un filmas galveno varoni, aktīvāko teātra apmeklētāju Nikiju Kokrenu. Biļetes uz kino seansu var...

14.martā plkst.18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē tiks demonstrēta Matīsa Kažas dokumentālā filma “Vienu biļeti, lūdzu!”. Pēc filmas seansa plānota tikšanās ar režisoru Matīsu Kažu un filmas galveno varoni, aktīvāko teātra apmeklētāju Nikiju Kokrenu. Biļetes uz kino seansu var iegādāties Valmieras teātra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesparadize.lv

Filma stāsta par Nikiju Kokrenu – pasaulē kaislīgāko teātru apmeklētāju. Šī indiešu izcelsmes kundze, kurai ir jau 78 gadu, katru dienu pēdējos 25 gadus noskatās vismaz vienu Ņujorkas teātra izrādi. Tomēr ne visi ir sajūsmā par viņas kaislību – Brodvejas teātru darbiniekiem viņa ir īsts bieds. Pazīstama kā nekārtību cēlāja un blēde, Nikija visiem līdzekļiem cenšas iegūt pēc iespējas vairāk brīvbiļešu, bet, iekļuvusi teātrī, mēģina ieņemt vislabākās vietas un dažkārt teātros ietur pat maltītes. Viņa sevi uzskata par īstenu teātra mākslas mīļotāju, kuras ikdienā materiālām lietām nav nozīmes. Taču kur beidzas aizrautīga kaislība un kur sākas atkarība?

Filmas pasaules pirmizrāde notika 2017.gada 30.janvārī Gēteborgas Starptautiskajā kino festivālā. Festivāla kuratore Maja Kekoniusa to norādījusi kā vienu no piecām kino debijām, kuras obligāti jāredz festivāla ietvaros. Filma uzņemta arī Stokholmas dokumentālo filmu festivāla “Tempo” konkursa programmā “New Doc”, kur tā startēs 2017.gada martā.

Filmas operatori: Aleksandrs Grebņevs, Noass Vaisfogels (Noah Weisfogel), mākslinieki: Toms Kalninskis, Marija Luīze Meļķe, Luīze Lote Nežberte, montāžas režisore: Gunta Ikere, komponists: Mārtiņš Brauns, skaņu režisors: Aleksandrs Vaicahovskis, producenti: Una Celma, Rīds Hannafords (Reid Hannaford), Matīss Kaža, Deivids Šerkers (David Scherker). 

Filmas treileris šeit.

Foto: Deep Sea Studios

Informāciju sagatavoja:

Zane Ceriņa,

Valmieras Drāmas teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas vadītāja
 

Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes komiteju sēdes

  16. martā (2017) 
Ceturtdien, 16.martā, notiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes komiteju sēdes Lāčplēša ielā 2, Valmierā, 1.stāva zālē.     Darba kārtība: Plkst.11.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja; Plkst.13.00 Saimniecisko un transporta lietu komiteja; Plkst.13.45 Attīstības...

Ceturtdien, 16.martā, notiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes komiteju sēdes Lāčplēša ielā 2, Valmierā, 1.stāva zālē.

 

 

Darba kārtība:
 • Plkst.11.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja;
 • Plkst.13.00 Saimniecisko un transporta lietu komiteja;
 • Plkst.13.45 Attīstības un uzņēmējdarbības lietu komiteja;
 • Plkst.14.30 Sociālo un veselības lietu komiteja;
 • Plkst.15.00 Finanšu komiteja.
Skatīt vairāk
 

Valmieras kultūras kartes īpašniekus aicina uz tikšanos ar profesoru Anatoliju Danilānu un Pēteri Strubergu

  21. martā (2017) 
21. martā plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies tikšanās ar gastroenterologu, profesoru Anatoliju Danilānu un grāmatas „Anatolijs Danilāns. Dakteris ar atvērtu sirdi” autoru Pēteri Strubergu. Profesors Anatolijs Danilāns pazīstams kā sabiedrībā mīlēts veselīga dzīvesveida...

21. martā plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies tikšanās ar gastroenterologu, profesoru Anatoliju Danilānu un grāmatas „Anatolijs Danilāns. Dakteris ar atvērtu sirdi” autoru Pēteri Strubergu.

Profesors Anatolijs Danilāns pazīstams kā sabiedrībā mīlēts veselīga dzīvesveida popularizētājs, kurš, daloties ar savu personīgo pieredzi, vienkāršā un saprotamā valodā stāsta par to, kas nepieciešams, lai cilvēki dzīvotu ilgi, laimīgi un veseli. Viņš uzskata, ka profesionālajā jomā svarīgākais ir tas, lai ikviens cilvēks sajustu, ka ārsts no sirds vēlas viņam palīdzēt. Šī pārliecība profesoram ir palīdzējusi sasniegt to, ar ko viņš, būdams izcils speciālists gastroenteroloģijā, šobrīd var lepoties. Anatolijs Danilāns ir arī vairāku grāmatu autors. Savukārt pagājušā gada nogalē apgāds „Jumava” izdeva Pētera Struberga grāmatu „Anatolijs Danilāns. Dakteris ar atvērtu sirdi”, kas veidota, balstoties uz profesora, viņa ģimenes locekļu, radu, draugu, kolēģu, studentu un pacientu atmiņām. Tikšanās laikā klātesošie varēs dzirdēt gan profesora Anatolija Danilāna un Pētera Struberga stāstījumu, gan arī uzdot jautājumus abiem viesiem.

Pasākuma apmeklējums, uzrādot Valmieras kultūras karti, ir bez ieejas maksas. Ar vienu karti pasākumu var apmeklēt 2 personas. Lūdzam dalību pasākumā pieteikt līdz 14. martam, zvanot pa tālruni 28382051 (Līga) vai sūtot e-pastu: liga.tarbuna@valmiera.lv.
 
Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, bet kuriem vēl nav Valmieras kultūras kartes, ieejas maksa ir EUR 3,-.  Biļetes var iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē.

Jau ziņots, ka, lai veicinātu kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm 2012.gadā izveidoja unikālu kultūras produktu „Valmieras kultūras karte”. Kultūras kartes īpašnieku priekšrocība ir gan iespēja iegādāties biļetes uz pasākumiem izdevīgāk, gan arī apmeklēt īpašos pasākumus – tikšanās ar radošām personībām. Līdz šim izsniegtas vairāk nekā 680 personalizētas Valmieras kultūras kartes. Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no desmit kultūras iestādēm. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā, īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no desmit zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10) var apmainīt zīmogu kartiņu pret personalizētu Valmieras kultūras karti. Plašāka informācija: http://www.valmiera.lv/lv/kultura/valmieras_kulturas_karte/ .

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā skanēs maestro Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” koncerts

  24. martā (2017) 
24. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izcilā pianista un komponista Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” koncerts “Amber jazz”. Koncertprogrammā skanēs Raimonda Paula agrīnās daiļrades kompozīcijas vokālās grupas ‘Framest” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ķirša aranžijās.  ...

24. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izcilā pianista un komponista Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” koncerts “Amber jazz”. Koncertprogrammā skanēs Raimonda Paula agrīnās daiļrades kompozīcijas vokālās grupas ‘Framest” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ķirša aranžijās. 

Koncerta pirmajā daļā maestro Raimonda Paula komponētās dziesmas skanēs a capella vokālās grupas “Framest” izpildījumā, bet otrajā daļā “Framest” sniegumu bagātinās maestro Raimonds Pauls pie koncertflīģeļa, kā arī mūziķi Dāvis Jurka (saksofons), Ivars Arutjunjans (bungas), Edvīns Ozols (bass). Koncertā piedalīsies arī jaunais dziedātājs The Ludvig. Programmā “Amber jazz” izskanēs tādas Raimonda Paula dziesmas kā “Rudens ogle”, “Zilie lini”, “Lai tik līst”, “Sens tik sens”, “Mēs tikāmies martā” un daudzas citas.

Vokālās grupas “Framest” muzikālais ceļš sākās, kad pieci dziedošie jaunieši, vairums no kuriem bija Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, vienojās kopīgā priekšnesumā labdarības koncertā. Pēc spilgtās piedalīšanās vairākās muzikālās izrādēs “Framest” jau 2007. gadā apliecināja savu džeza interpretu meistarību sadarbībā ar pianistu un komponistu Hariju Bašu turnejā Latvijā. Šie arī bija pirmie nozīmīgākie ansambļa koncerti kopā ar džeza profesionāļiem, drīz sekoja nākamie, ar programmām Džeza zelta melodijas, Svētki ledus pilī u.c. Savos koncertos “Framest” atskaņoja ne tikai klasiskus džeza standartus, bet arī pārsteidzošas variācijas par latviešu komponistu, tostarp Raimonda Paula hitiem oriģinālos aranžējumos. 2015. gadā vokālā grupa “Framest” ar maestro Raimondu Paulu ierakstīja mūzikas albumu “Amber jazz”.

Biļetes cena: EUR 10-25. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv. Valmieras kultūras kartes īpašniekiem 15% atlaide no biļetes cenas.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs, informatīvi atbalsta portāls “Valmieras ziņas” un reklāmas laikraksts Vidzemē “Tava izvēle”.

Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra mājas lapā www.vkc.lv.

Skatīt vairāk
 

Valmierā ar izrādi “Bļitka” viesosies Goda teātris

  24. martā (2017) 
24.martā plkst.19:00 koncertzālē "Valmiera” viesosies neatkarīgais Goda teātris no Liepājas, lai skatītājiem piedāvātu savu jaunāko iestudējumu "Bļitka”. Izrādi 2016.gada rudenī iestudēja režisors Dž.Dž.Džilindžers, un tā guvusi milzīgu skatītāju atsaucību un vērā ņemamu kritiķu...

24.martā plkst.19:00 koncertzālē "Valmiera” viesosies neatkarīgais Goda teātris no Liepājas, lai skatītājiem piedāvātu savu jaunāko iestudējumu "Bļitka”. Izrādi 2016.gada rudenī iestudēja režisors Dž.Dž.Džilindžers, un tā guvusi milzīgu skatītāju atsaucību un vērā ņemamu kritiķu vērtējumu. Galvenajās un vienīgajās lomās – Goda teātra dibinātājs Kaspars Gods un "Spēlmaņu nakts” labākā aktiera balvas ieguvējs Egons Dombrovskis. Iestudējums veidots pēc dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces lugas, tam tapt palīdzējis arī mākslinieks Varis Siliņš.

Goda teātris izrādi piedāvājis noskatīties arī ārpus savas pilsētas robežām – jau nospēlētas vairākas izrādes Bauskā, Blīdenē, Salaspilī, Salacgrīvā un citās pilsētās. Ieplānotas izrādes arī Skrundā, Rīgā un Madonā.

Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kura nevarēja nenotikt, lai arī sākās šķietami nespeciāli. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla – viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis sev kārtīgu bļitkotāja telti, otrs – dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts “Fonteinā”. Viens ir pārguris no ģimenes dzīves pienākumiem un atbildības uzņemšanās pārējo priekšā, otrs cenšas aizmukt no lēmumu pieņemšanas, ka nu taču beidzot tā kā būtu jāsāk dzīvot pieauguša vīrieša dzīve – ar bildinājumu un bērniem. Rezultātā – pārliecinot viens otru par to, kā tad labāk būtu rīkoties, viņi atbild tieši uz sev būtiskajiem jautājumiem par to, kā būt.

Teātra kritiķe Līvija Dūmiņa savā recenzijā laikrakstā “Neatkarīgā Rīta Avīze” par iestudējumu rakstījusi: “Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi. Bļitka ir izrāde tautai labākajā šī vārdu savienojuma nozīmē. Laba izklaide, un to caurvijušais jēgas slānis ir pietiekami biezs, lai uz tā varētu bļitkot - noķert kādu domu, kurā pakavēties.”

“Veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals,” tā recenzijā izrādi raksturojis teātra kritiķis Atis Rozentāls.

Biļetes uz izrādi iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā, kā arī elektroniski: www.bilesuparadize.lv. Izrādes tapšanu atbalstījis VKKF fonds.

Skatīt vairāk
 

Valmierā notiks sporta deju sacensības "Dīvas kauss 2017"

  25. martā (2017) 
2017.gada 25.martā Valmieras Kultūras centrā visas dienas garumā notiks sporta deju sacensības "Dīvas kauss 2017", kas pulcēs dažāda vecuma un kvalifikācijas klašu dejotājus no visas Latvijas. Sacensību ietvaros norisināsies Latvijas kausa izcīņas posms Bērni II E4 klases dejotājiem. Sacensības...

2017.gada 25.martā Valmieras Kultūras centrā visas dienas garumā notiks sporta deju sacensības "Dīvas kauss 2017", kas pulcēs dažāda vecuma un kvalifikācijas klašu dejotājus no visas Latvijas. Sacensību ietvaros norisināsies Latvijas kausa izcīņas posms Bērni II E4 klases dejotājiem. Sacensības rīko sporta deju studija "Dīva" sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju.

Biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma dienā. Pasākumu atbalsta - Hotel "Wolmar", AVON, Stefan Jugel, SIA "Latnature", Oriflame (Valmieras filiāle), ADB "Gjensidige", t/c "Valleta" u.c.

Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēde 30.03.2017.

  30. martā (2017) 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks domes kārtējo sēdi sasaucis ceturtdien, 2017.gada 30.martā, plkst.14.00, Lāčplēša ielā 2 (1.stāva zālē).

 

 

 

 

Darba kārtība:

 

Valmierā un Madonā notiks semināri par izmaiņām Publisko iepirkumu likumā

  30. martā (2017) 
Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju aicina apmeklēt bezmaksas informatīvos seminārus par jaunā Publisko iepirkumu likuma piemērošanu.  Semināri tiks organizēti Valmierā un Madonā. Seminārs Valmierā notiks 2017.gada 30.martā (Vidzemes Augstskolā, Tērbatas...

Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju aicina apmeklēt bezmaksas informatīvos seminārus par jaunā Publisko iepirkumu likuma piemērošanu. 

Semināri tiks organizēti Valmierā un Madonā. Seminārs Valmierā notiks 2017.gada 30.martā (Vidzemes Augstskolā, Tērbatas ielā 10), savukārt Madonā – 2017.gada 6.aprīlī (Madonas novada domes ēkā, Saieta laukumā 1, 2.stāva zālē).

Pasākuma dienaskārtībā paredzēti jautājumi par likumā noteiktajām prasībām iepirkumu plānošanā un sagatavošanā, informācija par izmaiņām iepirkumu procedūru  organizēšanā, t.sk. izmaiņas sarunu procedūru organizēšanā. Semināra laikā tiks sniegta informācija par to, kas mainījies  tehnisko specifikāciju sagatavošanas prasībās, kādas izmaiņas veiktas saimnieciski visizdevīgākā piedāvājuma vērtēšanas procesā. Tāpat tiks sniegta arī informācija par papildinātajiem iepirkuma līguma grozīšanas noteikumiem.

Uzmanību! Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus laicīgi pieteikt dalību semināros Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā.

Valmieras semināra dienaskārtība pieejama šeit, reģistrēšanās atvērta līdz 28.martam plkst.10.00. Reģistrēties dalībai pasākumā iespējams šeit.
Madonas semināra dienaskārtība pieejama šeit, reģistrēšanās atvērta līdz 4.aprīlim plkst.10.00. Reģistrēties dalībai pasākumā iespējams šeit.

Atgādinām, ka Vidzemes Uzņēmējdarbības centra rīkotie pasākumi ir bezmaksas!

 

Papildu informācija:
Ina Miķelsone
Vidzemes Uzņēmējdarbības centra vadītāja
Tālr. +371 29289487
E-pasts: ina.mikelsone@vidzeme.lv

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā notiks koncertizrāde bērniem "Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi"

  8. aprīlī (2017) 
8. aprīlī plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncertizrāde bērniem „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”. Koncertizrādē piedalīsies Sergejs Jēgers (kontrtenors), Agnese Egliņa (klavieres), Guna Šnē (čells), Elīna Endzele (sitaminstrumenti), Vadims Lukjančuks (cirka mākslinieks),...


8. aprīlī plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncertizrāde bērniem „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”. Koncertizrādē piedalīsies Sergejs Jēgers (kontrtenors), Agnese Egliņa (klavieres), Guna Šnē (čells), Elīna Endzele (sitaminstrumenti), Vadims Lukjančuks (cirka mākslinieks), kā arī Rīgas Doma kora skolas, Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēkņi. Koncertizrādi vadīs Karina Bērziņa.

 

Par koncertizrādi:

Mazais un drosmīgais Sīpoliņš grib atbrīvot no cietuma visus netaisnīgi ieslodzītos. Bet, lai to izdarītu, viņam būs jāsadraudzējas ar Ķirsēnu, Zemenīti un labo Kurmieni. Viņš satiks arī Ķirbīti, Mellenīti, raudulīgo Hercogu Mandarīnu, dusmīgo Bruņinieku Tomātu, nejaukās grāfienes Ķirses un neizlēmīgo Advokātu Zirni. Kā viss risināsies, uzzināsiet, noklausoties koncertuzvedumu „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”, kurā izskanēs gan skaistā un aizrautīgā itāļu mūzika, gan pa kādam tango, tarantellai un pat ļoti populārai latviešu dziesmai.

Pasākums norisināsies „Mākslas mēnesis 2017” ietvaros. To organizē Valmieras Kultūras centrs un Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar VSIA „Latvijas Koncerti”.

 Ieejas maksa: EUR 4-8. Biļetes iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv . Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas.

 

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centrā notiks grupas „DAGAMBA” koncerts „Vivaldi Rocks”

  8. aprīlī (2017) 
8. aprīlī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas „DAGAMBA” koncerts „Vivaldi Rocks”. Klasiskās mūzikas huligāni – grupa „DAGAMBA" - aicina uz elpu aizraujošu un netradicionālu muzikālo priekšnesumu, kurā piedāvās pasaulē iemīļotā itāļu komponista...

8. aprīlī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas „DAGAMBA” koncerts „Vivaldi Rocks”. Klasiskās mūzikas huligāni – grupa „DAGAMBA" - aicina uz elpu aizraujošu un netradicionālu muzikālo priekšnesumu, kurā piedāvās pasaulē iemīļotā itāļu komponista Antonio Vivaldi koncertu ciklu „Gadalaiki", kas izskanēs jaunā un nebijušā sniegumā. „Mums milzīgs prieks beidzot uzstāties Valmierā, jo vēl nekad neesam šajā pilsētā uzstājušies ar savu solokoncertu", atzīst Valters Pūce, grupas „DAGAMBA” līderis.

„Gadalaiki" ir zināmākais Vivaldi darbs. Mēs to izpildām tā, kā tas nekad agrāk nav skanējis. Tas nav vienkārši, jo oriģinālā „Gadalaiki" komponēti vijolei,” uzsver grupas solists, čellists Valters Pūce, kuram Vivaldi „Gadalaiki" patikuši jau bērnībā. Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt arī tādu izcilu komponistu kā Johana Sebastiana Baha, Georga Frīdriha Hendeļa, Fredija Merkūrija, Sergeja Prokofjeva, Ludviga van Bēthovena un citu pasaulslavenu komponistu skaņdarbus jaunās interpretācijās.

Grupas „DAGAMBA” mūzikā tiek apvienotas Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, kā arī radīts jauns, aizraujošs un spēcīgs skanējums, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piešķir grupas muzikālajam izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti. 2011. gadā starptautisko mūzikas grupu „DAGAMBA” izveidoja latviešu čellists Valters Pūce, kuram pievienojās viņa bērnības draugs Antons Trocjuks (čells), sākotnēji esot grupai divu mūziķu sastāvā. „DAGAMBA” kaislīgā mīlestība pret mūziku piesaistīja irāņu perkusionistu Hamidreza Rahbaralam un lietuviešu pianistu Daini Teni, kā arī grupas jauno dalībnieku  - bundzinieku Artūru Jermaku. Šobrīd grupas sastāvs ir internacionāls, apvienojot piecus dažādu nāciju mūziķus. „DAGAMBA”  aizraujošie muzikālie eksperimenti un radošie risinājumi, sākot ar Bēthovenu un beidzot ar U2, apvieno mūziku no visas pasaules – roks, pops un  klasiskā mūzika. 

Koncerta ieejas maksa: EUR 7-15. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs, informatīvi atbalsta portāls „Valmieras Ziņas” un reklāmas laikraksts Vidzemē „Tava izvēle”.

Skatīt vairāk