A A A

Pasākumi

 

Valmierā notiks “Latvijas veselības nedēļa 2017”

  29. maijā (2017) - 4. jūnijā (2017) 
No 29.maija līdz 4.jūnijam Valmierā notiks “Latvijas veselības nedēļas 2017” aktivitātes, kuru galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu.  “Latvijas veselības nedēļas” pasākumi, kuros aicināts iesaistīties ikviens interesents: 29.maijā no plkst.11.00 līdz...

No 29.maija līdz 4.jūnijam Valmierā notiks “Latvijas veselības nedēļas 2017” aktivitātes, kuru galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu.

 “Latvijas veselības nedēļas” pasākumi, kuros aicināts iesaistīties ikviens interesents:

29.maijā no plkst.11.00 līdz 12.00 deju un fitnesa centrā “Kustību bāzē” norisināsies MomyFit nodarbības jaunajām māmiņām. Tajās māmiņas varēs vingrot kopā ar mazuļiem, tādā veidā iepazīstot sev vispiemērotākos vingrinājumus muskulatūras nostiprināšanai, izturības attīstīšanai un veselības uzlabošanai.

Savukārt JVClubs Valmiera 29.maijā no plkst.17.00 līdz 18.15 (jauniešiem no 12 gadu vecuma) un 30.maijā no plkst.17.00 līdz 18.00 (bērniem no 6 līdz 11 gadiem) deju un fitnesa centra “Kustību bāze” telpās piedāvās iespēju ielūkoties hip hop deju treniņā. Tāpat 30.maijā “Kustību bāzē” no plkst.16.00 līdz 17.00 bērniem būs iespējams piedalīties zumbas nodarbībā. Tajā bērni skolotājas pavadībā izdejos vairākas dejas, kā arī būs tematiskas spēles un rotaļas. Zumba bērniem attīsta koordināciju, ritma izjūtu un atmiņu, kā arī iemāca domāt radoši.

31.maijā no plkst. 16.00 līdz 19.00 un 1.jūnijā no plkst.15.00 līdz 18.00 Dzirnavu ezeriņā airēšanas profesionāļu uzraudzībā un ar atbilstošu drošības ekipējumu bērniem tiks dota iespēja iepazīties ar airēšanas slalomu un izmēģināt airēšanu ar smailīti. Jāpiemin, ka arī 31.maijā “Kustību bāzē” no plkst.20.00 līdz 21.00 norisināsies zumbas nodarbība pieaugušajiem – fitnesa programma Latīņamerikas un mūsdienas mūzikas ritmu pavadījumā.

1.jūnijā no plkst.17.00 līdz 20.00 Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē ikvienam tiks dota iespēja pārbaudīt savas prasmes badmintonā. Nodarbībā tiks nodrošinātas badmintona raketes, bet ir iespējams ņemt līdzi arī pašiem savas.

Veselības nedēļā aicinām piedalīties visus iedzīvotājus neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības! Dalība aktivitātēs ir bez maksas.

Skolu līdzdalība “Latvijas veselības nedēļā”

“Latvijas veselības nedēļā” piedalīsies Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola – attīstības centrs, 29.maijā plkst.10.00 skolas sporta laukumā organizējot starpklašu volejbola turnīru, savukārt 30.maijā no plkst.10.00 līdz 13.00 norisināsies Tūrisma diena, viesojoties aktīvā tūrisma centra “Eži” šķūnī.

“Latvijas veselības nedēļā” iesaistās arī Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis”, 31.maijā no plkst.15.00 līdz 18.30 sniedzot iespēju audzēkņiem un viņu vecākiem pavadīt laiku kopā, aktīvi kustoties un piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs.

“Latvijas veselības nedēļu” koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija, iesaistot sporta klubus, pašvaldības, skolas, interešu klubus, sporta entuziastus un nevalstiskās organizācijas.

“Latvijas veselības nedēļa” tiek rīkota starptautiska mēroga projekta “Now We MOVE” ietvaros. Projekta mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju fiziskās aktivitātēs.

 

Skatīt vairāk
 

29.maijā VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

  29. maijā (2017) 
Pirmdien, 29.maijā, no plkst. 14.00 līdz 14.15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu...

Pirmdien, 29.maijā, no plkst. 14.00 līdz 14.15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un nekāda turpmākā rīcība nav nepieciešama, jo tā ir tikai kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude. VUGD aicina viesnīcu administrāciju informēt savus ārvalstu klientus par gaidāmo trauksmes sirēnu pārbaudi, lai nerastos panika. Gadījumā, ja pirmdien trauksmes sirēnu pārbaudes laikā tās nedzirdat, nesatraucieties, jo ārkārtas situācijās tiks izmantoti arī citi apziņošanas veidi, piemēram, informācijas nodošana pa skaļruņiem.

Latvijā ir uzstādītas 164 trauksmes sirēnas, kuras ir izvietotas tā, lai  raidītais skaņas signāls būtu dzirdams apmēram 1,5 kilometru rādiusā (atkarībā no sirēnas izvietojuma augstuma, teritoriālās apbūves īpatnībām, pilsētas ikdienas trokšņiem, gaisa mitruma un vēja stipruma). Trauksmes sirēnas ir paredzētas iedzīvotāju ātrai brīdināšanai gadījumos, kad notikusi dabas vai tehnogēna katastrofa, vai arī pastāv to draudi. VUGD atgādina, ka gadījumos, ja iedzīvotāji iepriekš nav brīdināti par sirēnu pārbaudi, tās izdzirdot, jāieslēdz radio vai televizors, kur tiks pārraidīta informācija par iespējamo apdraudējumu un rekomendācijas par aizsardzības pasākumiem un turpmāko rīcību.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2007.gada 7.augusta noteikumiem Nr.530 “Civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas izveidošanas, izmantošanas un finansēšanas kārtība”, trauksmes sirēnu pārbaude notiek divas reizes gadā.

 

Plašākai informācijai:
Inta Šaboha
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa
Tel. 67075871, 27098250 prese@vugd.gov.lv

 

Skatīt vairāk
 

Sacensības J.Daliņa stadionā

  3. jūnijā (2017) - 4. jūnijā (2017) 
3.-4. jūnijā Latvijas labākie daudzcīņnieki cīnīsies par čempiona medaļām  pieaugušo, U-20, U-18 un U-16 vecuma grupās. Startēs arī vairāki Valmieras BSS un Valmieras Vieglatlētikas kluba sportisti. Īpaši sacensības nozīmīgas mūsu daudzcīņniecēm Jolantai Kaupei un Kristīnei Derumai,...

3.-4. jūnijā Latvijas labākie daudzcīņnieki cīnīsies par čempiona medaļām  pieaugušo, U-20, U-18 un U-16 vecuma grupās. Startēs arī vairāki Valmieras BSS un Valmieras Vieglatlētikas kluba sportisti. Īpaši sacensības nozīmīgas mūsu daudzcīņniecēm Jolantai Kaupei un Kristīnei Derumai, kurām jāmēģina izpildīt Eiropas čempionāta normatīvi U-23 un U-20 grupās. Vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu daudzcīņās risināsies arī Valmieras atklātais čempionāts vieglatlētikā, kurā tiks sadalīts 31 medaļu komplekts. Sacensību sākums 3.jūnijā plkst.13:30 un 4.jūnijā plkst.11:00.

Skatīt vairāk
 

Velosipēdistu vasaras otrā ekskursija

  3. jūnijā (2017) 
Sestdien, 3.jūnijā, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties veloekskursijā gida pavadībā. Aizraujoši stāsti, dabas baudīšana un velobraukšanas prieks, turpinoties ekskursiju ciklam "Velosipēdistu vasara Valmierā”. Ekskursijas sākums 3.jūnijā plkst.11.00 pie Valmieras...

Sestdien, 3.jūnijā, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties veloekskursijā gida pavadībā. Aizraujoši stāsti, dabas baudīšana un velobraukšanas prieks, turpinoties ekskursiju ciklam "Velosipēdistu vasara Valmierā”.

Ekskursijas sākums 3.jūnijā plkst.11.00 pie Valmieras Tūrisma informācijas centra (TIC) Rīgas ielā 10. Apmēram 45 kilometru garā maršrutā, ko plānots veikt 5-6 stundās, vedīs un interesantus stāstus atklās veloentuziasts, Valmieras pilsētas sertificēts tūristu gids Toms Treimanis.

Viens pieturas punkts būs Iršu dārzs, kam piestāv medību stāsti un noslēpumainu ceļu atklāšana. Mujānu pils drupas rosinās iztēloties, kā teritorija izskatījās 14.gadsimtā, kad pirmo reizi rakstos pils minēta kā Rīgas arhibīskapa vasaļa Johana fon Rozena muiža. Rubenē dalībnieki apskatīs trasi, kur pirms 2016.gada vasaras olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro trenējās arī divkārtējais olimpisko spēļu čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs. Savukārt gleznainā Vaidavas ezera krastā ekskursanti baudīs pusdienas un uzkrās spēkus mājupceļam. Pēc tam maršruts vedīs gar Zviedru priedi – valsts nozīmes aizsargājamais dabas piemineklis. Koku ar saknēm uz augšu esot iestādījis Zviedrijas karalis. Turpat netālu esošais Vaidavas pilskalns aicinās atkal uzdot līdz pat šai dienai neatbildēto jautājumu – varbūt tieši tur ir senā Beverīnas pilsvieta? Baudot dabas skaistumu Gaujas Nacionālajā parkā, dalībnieki atgriezīsies Valmierā.

Velo braukšana notiks pa asfalta, smilts un grants ceļiem. Savai drošībai brauciena laikā iesakām lietot velobraucēju ķiveres un cimdus. Spēku atjaunošanai līdzi jāņem dzeramais ūdens un uzkodas.

Dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc interesentus aicinām pieteikties iepriekš, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 64207177 un 26332213. Velo ekskursijas cena vienai personai – 4,00 EUR, apmaksu veicot Valmieras TIC līdz ekskursijas sākumam – 3.jūnijā plkst.11.00.

Skatīt vairāk
 

Jūnijā Valmierā notiks Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā

  6. jūnijā (2017) - 7. jūnijā (2017) 
6. un 7.jūnijā Jāņa Daliņa stadionā  norisināsies Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalīsies spēcīgākās ugunsdzēsības sporta komandas no visas Latvijas. Aicinām ikvienu interesentu atbalstīt sportistus klātienē. Ieeja ir bez maksas. Latvijas čempionāta ugunsdzēsības sportā...

6. un 7.jūnijā Jāņa Daliņa stadionā  norisināsies Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalīsies spēcīgākās ugunsdzēsības sporta komandas no visas Latvijas. Aicinām ikvienu interesentu atbalstīt sportistus klātienē. Ieeja ir bez maksas.

Latvijas čempionāta ugunsdzēsības sportā ietvaros 6.jūnijā pieaugušo konkurencē par čempiona titulu cīnīsies 12 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes, Latgales, Zemgales, Vidzemes reģiona brigādes un Rīgas reģiona pārvaldes, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komandas, bet 7.jūnijā spēkiem mērosies 13 jauniešu komandas no Rīgas, Alsungas, Kuldīgas, Alojas, Vērgales, Grobiņas.

Visu pieaugušo komandu dalībnieki ir VUGD amatpersonas vai darbinieki, kas ikdienā strādā par ugunsdzēsējiem glābējiem, inspektoriem, dispečerēm u.c. 2016.gadā vīriešu komandu konkurencē godpilno pirmo vietu ieguva VUGD Kurzemes reģiona brigādes komanda.

Latvijas čempionātā medaļas tiks izcīnītas četrās ugunsdzēsības sporta disciplīnās – 100m šķēršļu joslas pārvarēšana, uzkāpšana ar āķkāpnēm mācību tornī, 4x100m ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa. Ugunsdzēsības sports apvieno vieglatlētikas un ugunsdzēsības elementus.

Pirmās oficiālās sacensības ugunsdzēsības sportā Latvijā notika jau 1937.gadā, bet Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā Valmierā notiek jau kopš 2000.gada un tajā ik gadu starp VUGD struktūrvienībām norisinās sīva cīņa par medaļām. VUGD īpašu paldies par atbalstu Latvijas čempionāta ugunsdzēsības sportā organizēšanā saka Valmieras pilsētas pašvaldībai, Latvijas gāzei, SIA “Valpro”  un FN Serviss.

Plašākai informācijai:
Inta Šaboha
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa
Tel. 67075871, 27098250 prese@vugd.gov.lv
Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes komiteju sēdes

  8. jūnijā (2017) 
Ceturtdien, 8.jūnijā, notiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes komiteju sēdes Lāčplēša ielā 2, Valmierā, 1.stāva zālē.         Darba kārtība: plkst.11.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja; plkst.13.00 Saimniecisko un transporta lietu komiteja; plkst.13.45...

Ceturtdien, 8.jūnijā, notiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes komiteju sēdes Lāčplēša ielā 2, Valmierā, 1.stāva zālē.

 

 

 

 

Darba kārtība:

 • plkst.11.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja;
 • plkst.13.00 Saimniecisko un transporta lietu komiteja;
 • plkst.13.45 Attīstības un uzņēmējdarbības lietu komiteja;
 • plkst.14.30 Sociālo un veselības lietu komiteja;
 • plkst.15.00 Finanšu komiteja.
Skatīt vairāk
 

Aicinām uz lielāko postfolka festivālu Latvijā SAULGRIEZIS // SVIESTS 2017

  10. jūnijā (2017) 
Nebijis vēriens tiks piešķirts vasaras saulgriežu ieskandināšanas pasākumam 10. jūnijā Valmiermuižā! Pateicoties etno-eko festivāla „Sviests” līdzdalībai, šogad, līdztekus tirdziņam, tradīciju izzināšanai, meistarnīcām, uguns rituālam un citām saulgriežu...

Nebijis vēriens tiks piešķirts vasaras saulgriežu ieskandināšanas pasākumam 10. jūnijā Valmiermuižā! Pateicoties etno-eko festivāla „Sviests” līdzdalībai, šogad, līdztekus tirdziņam, tradīciju izzināšanai, meistarnīcām, uguns rituālam un citām saulgriežu lustēm, būtiski papildināta svinību muzikālā programma, ļaujot piedzīvot lielāko postfolka festivālu Latvijā.

Pēdējos piecus gadus etno–eko festivāls „Sviests” ir norisinājies Cēsīs, šogad, vidzemniekiem apvienojot spēkus, – tieši Valmiermuižā saulgriežu ielīgošanas dziesmas un tradīcijas skanēs jo skanīgāk, ļaujot ikvienam piedalīties brangās dzīrēs, lai godam ieskandinātu maģiskos vasaras saulgriežus.

Dienas pirmajā pusē paredzēta plaša folkloras programma, ļaujot iepazīt ne vien mūsu tradīcijas, kuras ierādīs „Teikas muzikanti” un folkloras kopas „Ore” un „Skandinieki”, bet nedaudz apjaust arī ārvalstu ieražas, ar kurām iepazīstinās skanīgais sāmu koris „Dimitri Joavku” no Norvēģijas.

Saulgriežu maģiju iedārdinās „Sviesta skatuve”, kur uzstāsies gan zināmākie pašmāju, gan ārzemju viesi, atspoguļojot mūsdienu folka žanrus un pagāniskās kultūras izpausmes. Dzirdēsim „Tautumeitas”, „Puuluup” (Igaunija), Elzu Rozantāli un etnodžeza grupu „Bur Mani”, Pekko Käppi & KHHL (Somija) un bungu un dūdu mūzikas grupu „Auļi”. Naktī dančus iegriezīs Māsas Dimantas un „Cēsu medību kolektīva cepurīšu orķestris”.

Visas dienas garumā norisināsies iemīļotais Latvijas mājražotāju labumu tirdziņš „Ar Gardu muti Valmiermuižā” un īpašas meistarnīcas, kurās piedalīties aicināts gan liels, gan mazs, lai zinošu meistaru pavadībā iepazītu latviešiem nozīmīgas dzīvesziņas: maizes cepšanu pašdarinātā krāsnī, celošanu un aušanu, pirts zintis un siera siešanu. Protams, saulgriežiem par godu, neiztikt bez kroņu un pušķojumu darināšanas. Pašiem pacietīgākajiem tiks dota iespējama iemēģināt roku kokles grebšanā.

Pavisam īpašs būs šī gada uguns rituāls. Divi starpdisciplinārie mākslinieki Jordi NN (1985, Spānija) un Mantvydas VV (1988, Lietuva) pirmo reizi darbosies Latvijā, pils parkā uzstādot trīs metrus augstu uguns skulptūru „Uguns saule”, kas simbolizēs sauli tās zenītā.

SAULGRIEZIS // SVIESTS 2017 programma

Tirdziņš „Ar Gardu muti Valmiermuižā”

12.00 – 17.00 iespēja iegādāt kvalitatīvus, pašu rokām darinātus latviskus produktus no dabīgām izejvielām.

Tradīciju meistarnīcas

12.00 – 17.00 Praktiska darbošanās latvisko dzīvesziņu izzināšanai.

Maizes cepšana pašdarinātā krāsnī

Siera siešana

Celošana un aušana

Kokļu grebšana

Siena leļļu un pušķojumu darināšana

Rotāšanās ar latvju zīmēm

Kroņu darināšana

Folkmūzikas un tradīciju programma

12.00 Teikas muzikanti

12.45 Folkloras kopa „Ore”

13.30 Dimitri Joavku (Sapmi, Norvēģija)

14.00 Skandinieki

15.00 – 16.30 Tautas deju koncerts kopā ar TDA „Sadancis”

SVIESTA skatuve

18.00 Tautumeitas

19.15 Puuluup (Igaunija)

20.30 Elza Rozentāle un etnodžeza grupa „Bur Mani”

21.45 Pekko Käppi & K:H:H:L (Somija)

22.30 Skulptūras „Uguns saule” aizdegšana

23.00 Bungu un dūdu mūzikas grupa „Auļi”

24.00 Māsas Dimantas & Cēsu medību kolektīva cepurīšu orķestris – danči

Plašāka pasākuma programma: http://lauska.lv/sviests/

/Ieeja par ziedojumiem/

Rīko Valmiermuižas kultūras biedrība, Kultūras menedžmenta centrs „Lauska”; atbalsta Burtnieku novada pašvaldība, Valmieras pilsētas pašvaldība, Valsts kultūrkapitāla fonds, Vidzemes plānošanas reģions, Valmieras muzejs, Valmiermuižas alus darītava, „ZAAO”, „Valmieras Namsaimnieks”, Valmieras Kultūras centrs, laikraksts „Liesma”, t/c „Valleta”, Garškopju kustība „Gardu muti”.

Informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība,
tālr. 27337798,
e-pasts: kultura@valmiermuiza.lv
Skatīt vairāk
 

Valsts prezidenta balva vieglatlētikā norisināsies 10. un 11. jūnijā

  10. jūnijā (2017) 
Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā 10. un 11.jūnijā norisināsies vienas no tradīcijām bagātākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā – Valsts prezidenta balvas izcīņa. Sacensības tiks aizvadītas jau 23.reizi, bet sesto reizi sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases. Valsts prezidenta...

Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā 10. un 11.jūnijā norisināsies vienas no tradīcijām bagātākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā – Valsts prezidenta balvas izcīņa. Sacensības tiks aizvadītas jau 23.reizi, bet sesto reizi sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases.

Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā notiek kopš 1995.gada. Sacensības vienmēr pulcējušas valsts labākos vieglatlētus. Katru gadu ar klātbūti sacenības pagodina Latvijas Republikas prezidents. 

Vieglatlēti šajās sacensībās vienmēr uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus, tādejādi uzstādot valsts rekordus, kā arī izpildot normatīvus dalībai olimpiskajās spēlēs.

2016.gada sacensībās tika laboti pieci Valsts prezidenta kausu sacensību rekordi. Vislielākais prieks par sacenību rezultātu neapšaubāmi bija Līnai Mūzei, kura jau ar pirmo metienu izpildīja olimpisko kvalifikācijas normatīvu (62m), raidot šķēpu jauna personiskā rekorda tālumā – 62,09m.

Valsts prezidenta balva vieglatlētikā pēdējos gados ir kļuvusi par vadošajām vieglatlētikas sacensībās Baltijā. Tā ir lieliska iespēja Latvijā un Valmierā vienlaikus redzēt ne tikai Latvijas vadošos vieglatlētus, bet arī Eiropas un Pasaules klases atlētus no Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

2017.gadā Valsts prezidenta balva vieglatlētikā norisināsies 10. un 11.jūnijā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā. Sacensības atklās Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis. Koncertprogrammā piedalīsies Elza Rozentāle un Andžeja Grauda bungu skola. Šā gada atklāšanas ceremonijas tematika tiks aizvadīta tāllēkšanas zīmē.

Kā ierasts, komandu vērtējumā sacentīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlētikas izlases, bet individuālo sportistu sastāvu papildinās vairāk nekā 30 sportisti no Baltkrievijas. Līdzjutējiem ieeja sacensībās ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Olimpiskais centrs

Skatīt vairāk
 

Valmierā notiks grupas "Kantoris 04" jubilejas festivāls

  10. jūnijā (2017) 
Jau 10. jūnijā Valmieras pilsētas estrādē notiks grupas "Kantoris 04" jubilejas festivāls. Ar savām jaunākajām, kā arī visu laiku labākajām dziesmām jūs priecēs gan jubilāri - grupa "Kantoris 04", gan viesi: grupas "Ducele", "Galaktika", "Zeļī", "Apvedceļš", "Klaidonis", "Dakota" un...

Jau 10. jūnijā Valmieras pilsētas estrādē notiks grupas "Kantoris 04" jubilejas festivāls. Ar savām jaunākajām, kā arī visu laiku labākajām dziesmām jūs priecēs gan jubilāri - grupa "Kantoris 04", gan viesi: grupas "Ducele", "Galaktika", "Zeļī", "Apvedceļš", "Klaidonis", "Dakota" un "Zaļā galma kapella". Noslēgumā možu garu nakts ballītē uzturēs Roberts Lejasmeijers. Savukārt par labu noskaņojumu visa pasākuma gaitā rūpēsies vakara vadītājs Elvis Jansons.

Jubilejas festivāls sāksies 10.jūnijā plkst.18.00, ieeja jau no plkst.17.00. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Valmieras Kultūras centra kasēs, kā arī "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā - 7 EUR, bet pasākuma dienā - 10 EUR.

Nenokavē savas muzikālās vasaras sākumu!

Skatīt vairāk
 

Valsts prezidenta balva vieglatlētikā norisināsies 10. un 11. jūnijā

  11. jūnijā (2017) 
Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā 10. un 11.jūnijā norisināsies vienas no tradīcijām bagātākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā – Valsts prezidenta balvas izcīņa. Sacensības tiks aizvadītas jau 23.reizi, bet sesto reizi sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases. Valsts prezidenta...

Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā 10. un 11.jūnijā norisināsies vienas no tradīcijām bagātākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā – Valsts prezidenta balvas izcīņa. Sacensības tiks aizvadītas jau 23.reizi, bet sesto reizi sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases.

Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā notiek kopš 1995.gada. Sacensības vienmēr pulcējušas valsts labākos vieglatlētus. Katru gadu ar klātbūti sacenības pagodina Latvijas Republikas prezidents. 

Vieglatlēti šajās sacensībās vienmēr uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus, tādejādi uzstādot valsts rekordus, kā arī izpildot normatīvus dalībai olimpiskajās spēlēs.

2016.gada sacensībās tika laboti pieci Valsts prezidenta kausu sacensību rekordi. Vislielākais prieks par sacenību rezultātu neapšaubāmi bija Līnai Mūzei, kura jau ar pirmo metienu izpildīja olimpisko kvalifikācijas normatīvu (62m), raidot šķēpu jauna personiskā rekorda tālumā – 62,09m.

Valsts prezidenta balva vieglatlētikā pēdējos gados ir kļuvusi par vadošajām vieglatlētikas sacensībās Baltijā. Tā ir lieliska iespēja Latvijā un Valmierā vienlaikus redzēt ne tikai Latvijas vadošos vieglatlētus, bet arī Eiropas un Pasaules klases atlētus no Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

2017.gadā Valsts prezidenta balva vieglatlētikā norisināsies 10. un 11.jūnijā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā. Sacensības atklās Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis. Koncertprogrammā piedalīsies Elza Rozentāle un Andžeja Grauda bungu skola. Šā gada atklāšanas ceremonijas tematika tiks aizvadīta tāllēkšanas zīmē.

Kā ierasts, komandu vērtējumā sacentīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlētikas izlases, bet individuālo sportistu sastāvu papildinās vairāk nekā 30 sportisti no Baltkrievijas. Līdzjutējiem ieeja sacensībās ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Olimpiskais centrs

Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēde 22.06.

  22. jūnijā (2017) 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks domes kārtējo sēdi sasaucis ceturtdien, 2017.gada 22.jūnijā, plkst.14.00, Lāčplēša ielā 2 (1.stāva zālē).

 

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad būs veltīts ģimenēm un bērniem

  4. augustā (2017) 
Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks no 4. līdz 6. augustam un būs veltīts ģimenēm un bērniem. Lai gan sākotnēji festivālu bija iecerēts rīkot reizi divos gados, lielās atsaucības dēļ šogad nolemts radīt festivāla "mazo brāli” – teātra mākslas svētkus ģimenēm...

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks no 4. līdz 6. augustam un būs veltīts ģimenēm un bērniem. Lai gan sākotnēji festivālu bija iecerēts rīkot reizi divos gados, lielās atsaucības dēļ šogad nolemts radīt festivāla "mazo brāli” – teātra mākslas svētkus ģimenēm un bērniem. Daļu no festivālā tapušajiem darbiem plānots iekļaut 2018. gada programmā, kas būs veltīta un tiks rīkota Latvijas simtgades svinību ietvaros.

Trīs dienu laikā Valmieras pilsēta pārvērtīsies par bērniem draudzīgāko vietu Latvijā – programmas pamatā būs 8 izrādes, no tām septiņi jaundarbi, kas tiks radīti speciāli festivālam un izrādīti dažādās vietās pilsētvidē. Kopumā skatītājiem tiks piedāvāti 40 dažādi notikumi, izrāžu programmu papildinās ģimenes filmu vakari sadarbībā ar Rīgas Starptautisko kino festivālu (Riga IFF), būs arī sētas spēļu čempionāts, radošās meistardarbnīcas, gastronomiskie piedzīvojumi, kā arī profesionāļu un pašu bērnu diskusijas par viņiem veltīto izrāžu saturu, kvalitāti un pieejamību Latvijā.  

           

Festivāla mākslinieku vidū arī šogad būs nozares profesionāļi, kas jau iepriekš sevi pierādījuši, veidojot izrādes bērniem un jauniešiem – Kārlis Krūmiņš, Inga Tropa, Kristīne Brīniņa, Paula Pļavniece, Elmārs Seņkovs un vēl citi. Programmu nu jau tradicionāli papildinās arī viesi no Igaunijas – "Sõltumatu Tantsu Lava”, kas izrādi veidos kopā ar Latvijas teātra profesionāļiem.

Valmieras vasaras teātra festivāls 2016. gadā notika pirmo reizi, Valmieras teātrim sadarbojoties ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Trīs dienās vairāk nekā 5000 apmeklētāju noskatījās 20 notikumu – teātra izrādes, kino un koncertus – dažādās vietās pilsētvidē Valmierā un Valmiermuižā. Festivāls tika atzinīgi novērtēts gan profesionāļu, gan skatītāju vidū, tas saņēmis arī Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu "Kilograms kultūras 2016” kategorijā "Gada pārsteigums”.

Informāciju sagatavoja:

Lija Ozoliņa,

Valmieras vasaras teātra festivāls

Skatīt vairāk
 

Valmieras vasaras teātra festivāla programmā šogad septiņas pirmizrādes

  4. augustā (2017) - 6. augustā (2017) 
Valmieras vasaras teātra festivālā no 4. līdz 6. augustam, kas šogad būs veltīts bērniem, jauniešiem un ģimenēm, pirmizrādes piedzīvos septiņi iestudējumi. Turpinot pagājušā gadā veiksmīgi iesākto tradīciju, izrādes tiek veidotas īpaši šim notikumam un norisināsies...

Valmieras vasaras teātra festivālā no 4. līdz 6. augustam, kas šogad būs veltīts bērniem, jauniešiem un ģimenēm, pirmizrādes piedzīvos septiņi iestudējumi. Turpinot pagājušā gadā veiksmīgi iesākto tradīciju, izrādes tiek veidotas īpaši šim notikumam un norisināsies dažādās vietās Valmieras pilsētvidē – pagalmos, pazemes autostāvvietā, mežā, mēbeļu veikalā un citviet. Paralēli bērnu programmai būs arī pērn festivālam tapušās skaņas izrādes pirmatskaņojums Gaujas Stāvajos krastos, brīvdabas kino vakari, pagalmu spēļu čempionāts, gastronomiskie piedzīvojumi un diskusijas. No šodienas pieejamas festivāla trīs dienu biļetes, savukārt no 1.jūnija varēs iegādāties arī biļetes uz katru izrādi atsevišķi. 

Festivāla programmu šogad veidos mākslinieki, kuri jau iepriekš sevi pierādījuši darbā ar bērnu auditoriju Latvijā un ārpus tās. Starptautiskās sadarbības ietvaros šogad pirmo reizi izrādi bērniem „MindStuff” kopā veidos Igaunijas un Latvijas teātra profesionāļi – igauņu laikmetīgās dejas profesionāļu platformas Sõltumatu Tantsu Lava horeogrāfi un latviešu aktieri Marija Linarte, Āris Matesovičs un Reinis Boters. Tas būs interaktīvs un muzikāls iestudējums bez valodas barjerām, kurā aktieri rosinās iesaistīties arī skatītājus, tā kļūsot par daļu no izrādes.  

Režisors Kārlis Krūmiņš, kura veidoto pagalmu teātra izrādi „Nāc laukā!” pagājušā gadā atzinīgi novērtēja gan mazie, gan lielie skatītāji un kuru varēs noskatīties arī šogad, veidos vēl vienu jaundarbu - izrādi ar piedzīvojumiem mežā „Štābiņš”. Lai nokļūtu norises vietā, skatītājiem būs jāpiedalās orientēšanās spēlē.

 Kopā ar Valmieras teātra aktieriem un viņu bērniem režisore un horeogrāfe Kristīne Brīniņa iestudēs dokumentālu dejas izrādi „Spēlēsim mājās”. Tās pamatā būs četru bērnu radīta pasaule, ko uz skatuves izdzīvos viņu vecāki. Izrāde būs kā aicinājums palūkoties uz bērniem no cita skatu punkta, kā arī par to, kas notiek, kad bērnu izveidotās situācijas pārņem vecāki.

Par to, kā rodas migla, sniegs, negaiss vai vētra, kas notiek zemūdens pasaulē vai kā ūdens mijiedarbojas ar gaismu un mūziku, izrādi „Ūdens” Valmieras ugunsdzēsības un glābšanas dienesta teritorijā veidos režisore Inga Tropa. Skatītāji šajā izrādē nebūs tikai pasīvi vērotāji, bet varēs arī līdzdarboties, piedzīvojot ūdeni ar visām maņām – dzirdi, tausti, ožu, garšu, redzi.

Īpašs muzikāls ceļojums „Traktopera”, kurā izrādes varoņi būs īsti traktori un cita būvniecības tehnika, taps Andra Kalnozola vadībā. Vairāk kā mūzikls un mazāk kā opera notikums ļaus skatītājiem caur teātra izteiksmes līdzekļiem būt klāt celtniecības procesā, redzēt tehnikas iespējas, sekot līdzi aizraujošam stāstam un klausīties dziesmas, kā arī piedalīties kapsulas vēstījuma tapšanā, to papildinot ar novēlējumu sev kā pieaugušajiem nākotnē.

Lielā mēbeļu veikalā – angārā režisores Paulas Pļavnieces veidotajā izrādē „Kur pazudis Viktors Sapropelis?” divi jaunieši kopā ar dīvāniem, bufetēm un naktsskapīšiem meklēs atbildes uz dažādiem būtiskiem jautājumiem – kāpēc cilvēki, stāvot uz vietas, saka: „esmu iebraucis auzās"; kāpēc Sniegbaltītei ir melni mati; kas ir mīlestība un citiem.

Savukārt, jauniešiem no 12 gadu vecuma režisors Elmārs Seņkovs kopā ar aktieriem izrādē „Klubs” piedāvās iespēju uzzināt ‘’kā tur ir?’’. Kas vispār velk cilvēkus uz naktsklubiem, un ko tur dara? Iestudējuma laikā jaunieši un viņu vecāki varēs ieskatīties nevis caur atslēgas caurumu, bet gan kārtīgi izjust naktsklubu ainas.

Paralēli bērnu programmai notiks vēl kāda skatītāju gaidīta pirmizrāde - pagājušā gada festivāla ietvaros tapusī skaņas izrāde R.Blaumanis „Purva bridējs. Ciltskoks”, ko veido komponists Kristaps Pētersons. Tās pamatā būs  elektroakustisks skaņdarbs, kura centrā atradīsies cilvēku balsis no solo līdz korim visdažādākajās niansēs, savukārt izrādes perifēriju veidos vides trokšņi. Izrāde notiks Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā.

Kopumā skatītājiem tiks piedāvāti 40 dažādi notikumi, izrāžu programmu papildinās atklāšanas koncerts, ģimenes filmu vakari sadarbībā ar Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF) bērnu filmu programmu „Kids Weekend”, būs arī sētas spēļu čempionāts, radošās meistardarbnīcas, gastronomiskie piedzīvojumi, kā arī profesionāļu un pašu bērnu diskusijas par viņiem veltīto izrāžu saturu, kvalitāti un pieejamību Latvijā.  

Valmieras vasaras teātra festivāls 2016. gadā notika pirmo reizi. Trīs dienās vairāk nekā 5000 apmeklētāju noskatījās 20 notikumus – teātra izrādes, kino un koncertus - dažādās vietās pilsētvidē Valmierā un Valmiermuižā. Festivāls tika atzinīgi novērtēts gan profesionāļu, gan skatītāju vidū, tas saņēmis arī Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu „Kilograms kultūras 2016” kategorijā „Gada pārsteigums”.

Festivālu rīko Valmieras drāmas teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētu un atbalstītājiem – Valsts Kultūrkapitāla fondu, Vidzemes plānošanas reģionu, Valmiermuižas Alus darītavu un zīmolu „Gardu muti”, Rīgas Starptautisko kino festivālu, Igaunijas Kultūrkapitāla fondu, Norvēģijas vēstniecību, Norvēģijas filmu institūtu, uzņēmumiem „Tehauto”, „Ramirent”, t/c „Valleta”, „Byko-Lat”, „ZAAO”, kā arī Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parku, Multiklubu, Gaujas tramvaju, restorānu „Rātes vārti”. Informatīvi atbalsta Latvijas Radio un Latvijas Televīzija, portāls „Delfi”, „Valmieras ziņas”, „Satori”, „Garā pupa”, Vidzemes televīzija un Re:TV, avīze „Liesma” un žurnāls „Ilustrētā junioriem”.

Informācijai:
Lija Ozoliņa
Valmieras vasaras teātra festivāls
festivals@valmiera.lv
+371 2654 8855
www.valmierasfestivals.lv
facebook.com/valmierasfestivals
twitter.com/ValmFestivals

 

Skatīt vairāk
 

Jānis Lūsēns šovasar ar jauno koncertprogrammu piepildīs savu sapni

  25. augustā (2017) 
Šī gada augustā komponists Jānis Lūsēns dosies pie klausītājiem ar savu jauno instrumentālās mūzikas koncertprogrammu “AIZ… Mūzika vēlā vakarā”, kuru mākslinieks uzskata par savu līdz šim personīgāko muzikālo stāstu. To vasaras vakaros būs iespējams baudīt Krimuldas,...

Šī gada augustā komponists Jānis Lūsēns dosies pie klausītājiem ar savu jauno instrumentālās mūzikas koncertprogrammu “AIZ… Mūzika vēlā vakarā”, kuru mākslinieks uzskata par savu līdz šim personīgāko muzikālo stāstu. To vasaras vakaros būs iespējams baudīt Krimuldas, Vecpiebalgas, Liepājas, Valmieras un Kuldīgas baznīcās. Septembrī koncertprogrammu būs iespēja dzirdēt arī Rīgā.

Koncertprogramma “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” ir tāds ceļojums plašajā skaņu pasaulē, par kādu komponists Jānis Lūsēns sapņojis jau ilgus gadus. Meditatīvās kompozīcijas radītas, ļaujoties relaksētai pirkstu pieskārienu spēlei pa klavieru taustiņiem un apcerīgām pārdomām. Nedomāt, nemēģināt apzināti kontrolēt, ļaut notikt – tāds bija komponista Jāņa Lūsēna mērķis, pievēršoties šo skaņdarbu radīšanas procesam. “Klavieres, akustika, miers.. Nekādu ambīciju un cilvēcisko ikdienas kaislību. Tikai smalku tembru nepretencioza rotaļa,” tā Jānis Lūsēns raksturo jaunradīto materiālu.

Latvijas skaistāko baznīcu brīnišķīgā akustika un atmosfēra ir kā radīta, lai arī klausītāji, apmeklējot “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” koncertus, varētu ļauties skaņas brīnumam un iekšējam mieram. Katrs koncerts būs unikāls, jo instrumenti plašajās baznīcu velvēs izskanēs intīmā atmosfērā, proti, bez to papildu apskaņošanas. “Koncertēšana baznīcās ir mana atgriešanās pie pirmās nopietnās muzicēšanas pieredzes. Jau no 15 gadu vecuma mans vislielākais prieks bija vakaros paņemt Liepājas Svētās Annas baznīcas atslēgas un vienam pašam spēlēt ērģeles, baudot to skaņu un telpas akustiku. Visus šos gadus esmu sapņojis, ka vēlreiz varēšu izbaudīt līdzīgas sajūtas, un nu tas notiks,” atklāj Jānis Lūsēns.

Koncertprogrammas “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” centrālais instruments ir ļoti īpašās “Una Corda” klavieres, kuras radījis starptautiski atzītais klavieru būvētājs Dāvids Kļaviņš un kuras visā pasaulē pieejamas vien desmit eksemplāros. To skaņu palete mūziķu aprindās tiek salīdzināta ar maigiem čukstiem. “Šīs klavieres tiešām ir unikālas. Tām raksturīga klusāka, maigāka skaņa, turklāt papildu iespējas sniedz dažādi klusinātāji, tāpēc klavieres īpaši labi skan akustiskās telpās,” skaidro Jānis Lūsēns.

Klavieru solo koncertprogrammā “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” tiks papildināts ar perkusiju, flautas, čella, basa un ģitāru skaņām.

Koncertprogrammas “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” sastāvs: Jānis Lūsēns – “Una Corda” klavieres; Harijs Gūtmanis un Karīna Mazūra - metalofoni, zvaniņi, perkusijas; Māris Ziemelis – čells, Evija Mundeciema - flautas, bansuri, monohords, zvaniņi; Jānis Lūsēns - basa un citas ģitāras.

Koncertvietas:

 • 4. augusts - Krimuldas evaņģēliski luteriskā baznīca
 • 5.augusts - Vecpiebalgas evaņģēliski luteriskā baznīca
 • 11.augusts - Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāle
 • 25.augusts - Valmieras Svētā Sīmaņa evaņģēliski luteriskā baznīca
 • 26.augusts - Kuldīgas Svētā Annas baznīca
 • 8. septembris – Rīgas Svētā Pētera baznīca

Biļetes pārdošanā no 2.maija:

Reģionos EUR 12, Rīgā EUR 15

Biļetes: Biļešu Paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:

KN3

Skatīt vairāk
 

#PirmaisValmierā: grupa „Carnival Youth” 1.septembrī koncertēs Valmierā

  1. septembrī (2017) 
1.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā koncertēs grupa „Carnival Youth”. Koncertā grupa izpildīs dziesmas no abiem izdotajiem albumiem – „No Clouds Allowed” un „Propeller”.   Indīroka grupa “Carnival Youth” dibināta 2012. gadā. Grupas sastāvā...

1.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā koncertēs grupa „Carnival Youth”. Koncertā grupa izpildīs dziesmas no abiem izdotajiem albumiem – „No Clouds Allowed” un „Propeller”.

 

Indīroka grupa “Carnival Youth” dibināta 2012. gadā. Grupas sastāvā ir Roberts Vanags, Emīls un Edgars Kauperi un koncertos ar grupu arī spēlē Matīss Kļaviņš.  “Carnival Youth” līdz šim sevi spilgti pierādījusi ne tikai lielākajos Latvijas festivālos un koncertu vietās, bet arī ārzemēs.

2016. gada sākumā grupa saņēma nozīmīgo “European Border Breakers Award” jeb EBBA balvu, un šobrīd intensīvi koncertē daudzviet Eiropā. Grupa uzstājusies festivālos un koncertos Lielbritānijā, Ungārijā, Polijā, Vācijā, Nīderlandē, Austrijā, Šveicē, Čehijā, Slovākijā, kā arī koncertējuši ASV un Kanādā. Abi studijas albumi -  “No Clouds Allowed” un “Propeller” apbalvoti ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvām “Zelta Mikrofons”.

Ieejas maksa: EUR 9-12. Pirmās 100 stāvvietas – EUR 7! Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs. Informatīvi atbalsta portāls „Valmieras ziņas”.

Jāpiebilst, ka 1.septembrī Valmierā ar devīzi #PirmaisValmierā norisināsies vairāki Zinību dienas pasākumi. Aicinām sekot līdzi informācijai Valmieras Kultūras centra mājas lapā www.vkc.lv.

 

Skatīt vairāk
 

Valmieras Kultūras centra rudens koncertsezonu atklās akustisko ģitāru trio „AG 3'o”

  21. septembrī (2017) 
21. septembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centra rudens koncertsezonu atklās akustisko ģitāristu trio  „AG 3'o” koncerts.  Koncertprogrammā apvienojušies Latvijā pazīstamākie un izcilākie ģitāristi - Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš. Iedvesmojoties...

21. septembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centra rudens koncertsezonu atklās akustisko ģitāristu trio  „AG 3'o” koncerts.  Koncertprogrammā apvienojušies Latvijā pazīstamākie un izcilākie ģitāristi - Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš.

Iedvesmojoties no pasaules slaveno ģitāras virtuozu Al Di Meola, John McLaughlin and Paco De Lucia, sākotnēji - 2011. gadā - mūziķi izveidoja apvienību - akustisko ģitāru trio, ar mērķi 2011. gada vasarā piedalīties Siguldas džeza festivālā. Tā aizsākās profesionālo un izcilo ģitāristu - Aivara Hermaņa, Kaspara Zemīša un Mārča Auziņa radošā sadarbība.


Akustisko ģitāru trio „ AG 3'o” programmā ģitāristu trio atskaņo pasaulē populāru autoru, kā arī pašu kompozīcijas mūziķu aranžējumos. Koncertā Valmieras Kultūras centrā izskanēs flamenko stila skaņdarbi, mūzika Latīņamerikas ritmos un džeza manierē, kā arī ģitāristu radītas kompozīcijas. Lai arī „AG 3’o” dalībnieki katrs individuāli ir pieprasīti studiju un koncertu mākslinieki un regulāri piedalās un muzicē daudzos klausītājiem zināmos muzikālos projektos, trio radis unikālu iespēju apvienoties kopējā muzicēšanas priekā sev un klausītājiem.

 

Aivars Hermanis absolvējis Emila Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu klasiskās ģitāras, tautas instrumentu orķestra diriģenta un mūzikas pedagoga specialitātē. Viņš bijis ģitārists grupās „Suvenīrs", „Tip-Top", „Modo", „Opus", „Remix", kā arī maestro Raimonda Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī, G. Rozenberga bigbendā, „Stabu ielas džess" orķestrī, kā arī Laimas Vaikules grupā.

 

Kaspars Zemītis ieguvis bakalaura un maģistra grādu klasiskajā ģitārspēlē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. K. Zemītis šobrīd  ir atzīts ģitārspēles pedagogs, kā arī daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kas muzicē dažādos žanros un sastāvos. Viņš spēlējis pavadījumu tādiem dziedātājiem kā Lindai Leen, Intaram Busulim un Renāram Kauperam, kā arī uzstājies kopā ar Latvijas Radio kori un Latvijas Valsts Akadēmisko kori.

 

Mārcis Auziņš absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļu. Viņš spēlē ģitāru Daumanta Kalniņa kvintetā, grupā „Zodiac”, kā arī regulāri sadarbojas ar maestro Raimondu Paulu, Zigmaru Liepiņu, Jāni Lūsēnu, Kārli Lāci, Laimu Vaikuli, Intaru Busuli un citiem latviešu mūziķiem.

 

Ieejas maksa: EUR 7 – EUR 15. Ar Valmieras Kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs vai elektroniski www.bilesuparadize.lv. Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Skatīt vairāk