A A A

Aicina pieteikties mācībām par videi draudzīgu dzīvesveidu 

Drukāt
12.10.2017

Biedrība “homo ecos:” sadarbībā ar LAPAS aicina jauniešus piedalīties mācībās ar mērķi sekmēt videi draudzīgāku dzīvesveidu, izprast globālos izaicinājumus un risinājumus, kā arī izzināt par efektīvas un gudras kampaņu veidošanu un iniciatīvām kopienas attīstībai. 

 

20 jaunieši iepazīsies ar aprites ekonomikas un bezatkritumu saimniekošanas principiem un praktiskiem piemēriem, ilgtspējīgas attīstības mērķiem, kā arī zero waste (bezatkritumu dzīvesveids) kustību Latvijā un citur pasaulē. Jauniešiem būs iespēja uzklausīt sabiedrībā populāru personu stāstus par ikdienas “zaļajiem” paradumiem un viņu veidu, kā popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu. Atsevišķa programmas daļa būs veltīta iniciatīvu veiksmīgai veidošanai un “zaļo” ideju popularizēšanai. Pēc mācībām jaunieši dalīsies iespaidos par gūto pieredzi, kā arī uzklausīs idejas projekta turpmākajai īstenošanai.

Mācības vadīs Ilze Jēče, Lelde Zēna un Staņislavs Babins, kā lektori piedalīsies Arturs Jansons (homo ecos), Inese Vaivare (LAPAS) un citi pasniedzēji un “zaļa” dzīvesveida iedvesmotāji.
Pateicoties Latvijas Vides aizsardzības fondam, mācības ir bez maksas (tiks piedāvāts veģetārs ēdiens, nodrošināta uzturēšanās vieta un guļvieta). Par nokļūšanu mācību vietā katrs dalībnieks ir atbildīgs pats.

Mācībās aicināti piedalīties jaunieši no 16 līdz 25 gadu vecumam, kuri ir iesaistīti vai vēlas iesaistīties dažādu iniciatīvu veidošanā un ir gatavi to realizēt divu mēnešu laikā pēc mācībām.

Mācībās kopumā piedalīsies 80 jaunieši no Latvijas. Tās norisināsies no 27. līdz 29.oktobrim viesu namā “Jaundzērvītes”. Pieteikties var līdz 15.oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu:
šeit (koordinē Valmieras novada fonds - artis.mednis@vnf.lv; 25634051).

Projekts tiek īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Alise Krūmiņa, homo ecos