A A A

Vidzemes slimnīca – Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā 

Drukāt
28.11.2017

Laikraksta Dienas Bizness  šī gada izdevumā TOP 500 sadaļā “Nozares” otro reizi iekļauta “Veselības aprūpe”. Tās sarakstā “Lielākie veselības aprūpes sniedzēji pēc neto apgrozījuma 2016. gadā” Vidzemes slimnīca ar 12,47 miljonu eiro apgrozījumu saglabājusi pērn ieņemto 10. vietu.

 

Saraksta augšgalā ir visas trīs klīniskās universitātes slimnīcas, Daugavpils un Liepājas reģionālās slimnīcas, Veselības centrs 4, Veselības centru apvienība, Rīgas 1. slimnīca un Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs.

”Uzņēmums pērn turpinājis stabilu attīstību”, komentē valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “apgrozījumu palielinot par 4,79 %. Izaugsme ir saistīta ar jaunu maksas pakalpojumu ieviešanu, gan arī ar valsts papildus piešķirto finansējumu ambulatorajiem pakalpojumiem.  Izaugsmi nodrošina arī uz augstiem darba rezultātiem un efektivitāti vērsta personāla  komanda, tā veicinot apkalpoto pacientu  skaita pieaugumu”.

Sadaļā “Reģioni” ievietotajā Vidzemes lielāko uzņēmumu TOP 30 sarakstā Vidzemes slimnīca pēc neto apgrozījuma 2016. gadā ieņem 18. vietu (2015. gadā – 19. vieta).  Bet pēc nodarbināto skaita – 667 darbinieki – Vidzemes slimnīca ir 3. lielākais darba devējs Vidzemē (aiz AS Valmieras stikla šķiedra un SIA Firma Madara 89).

Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 ir laikraksta Dienas Bizness, IT uzņēmuma Lursoft  un Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) kopīgi veidots izdevums, kurā uzņēmumi tiek sarindoti pēc to neto apgrozījuma aizvadītajā gadā, kā arī sniegts vērtējums gan nozaru, gan reģionālā griezumā.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila,
Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste,
Mob.t. 29411814