A A A

Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš 

Drukāt
23.11.2017

25.novembrī, plkst. 11:00, T/C “Valleta” norisināsies Vidzemes reģiona Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus "Ieskandini Ziemassvētkus". Šo pasākumu jau ceturto gadu organizē Valmieras tehnikums un tas ik gadu tiek rīkots sadarbībā ar Junior Achievement Latvija un T/C "Valleta”.

 

Šogad Valmieras pilsētu pārstāvēs skolēni no Valmieras tehnikuma, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras mākslas skolas un Valmieras jaunatnes centra "Vinda". Valmieras tehnikums tirdziņā piedalīsies ar 10 Skolēnu mācību uzņēmumiem. Piedāvātas tiks dažāda veida preces – sākot no pārtikas precēm līdz pat skaistām interjera lietām un labām dāvanām (svecēm, rotām). Īpaši ir padomāts arī par jaunāko paaudzi, jo būs iespēja iegādāties spēles bērniem. Būs arī nopērkama spēle, kas veidota kā dāvana Latvijas simtgadei.

Tirdziņā varēs iegādāties arī inovatīvus jauniešu produktus. Piedāvājumā būs īpašs "Spieķis" ar sensoru, kas paredzēts cilvēkiem ar īpašam vajadzībām. Piedāvājuma klāstā būs arī mājdzīvnieku guļvietas, kas gatavotas no otrreizējām izejvielām. Gadatirgū tiks piedāvāta ķirbju produktu līnija – sukādes, čipsi, ķirbju sīrups un ķirbju ievārījums ar dažādām piedevām. Varēs iegādāties un degustēt dažāda veida sīrupus un ievārījumus, kas gatavoti no Latvijā audzētām ogām.

Dalību šajā gadatirgū pieteikuši Skolēnu mācību uzņēmumi arī no Rūjienas vidusskolas, Rīgas 49.vidusskolas, Āgenskalna valsts ģimnāzijas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Viesītes vidusskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas un Gulbenes novada ģimnāzijas.

Audzēkņu prasmi uzņēmējdarbībā vērtēs žūrija no A/S "Swedbank”, finanšu institūcijas "Altum", Vidzemes augstskolas, veikalu tīkla “Austris”, Vidzemes plānošanas reģiona un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas.