A A A

Uzņēmējdarbības ziņas

Piecās Latvijas pilsētās notiks forums “Valsts atbalsta biznesu”

14.09.2017. 16:47
17064_atbalsts_biznesam.jpg

Septembrī un oktobrī piecās Latvijas pilsētās notiks forumi “Valsts atbalsta biznesu”, sniedzot uzņēmējiem visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. Forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem ir kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju komersantiem vienuviet saņemt plašu informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu. Šogad Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum (Altum), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) kopīgi rīkotajos pasākumos piedalīsies vairāk kā 20 iestādes, organizācijas, kā arī komercbankas.

Valmieras stikla šķiedras audums augstākajā ēkā Seulā

13.09.2017. 16:58
17053_vss_audums_seula_sep_2017_foto_credit_seoulspacecokr.jpg

Augstākajā ēkā Seulā, Dienvidkorejā, un piektajā augstākajā pasaulē - Lotte World Tower debesskrāpī - pielietots Valmiera Glass Grupā ražotais stikla šķiedras audums, lai nodrošinātu augstās ugunsdrošības prasības augstceltnē. Audums izmantots kā ugunsdrošais dūmu un uguns aizkars jeb ugunsdroša barjera, kas ir efektīvs aizsardzības veids ārkārtas situācijās, kas saistītas ar ugunsgrēka izcelšanos un izplatīšanos telpās.

Konference par saimnieciski izdevīgiem iepirkumiem un godīgu konkurenci būvniecībā

13.09.2017. 09:58
17042_buvniecibas_tiksanas.jpg

Ar konferenci Valmierā 22.septembrī Latvijas Būvuzņēmēju partnerība atklāj konferenču ciklu “Saimnieciskais izdevīgums un godīga konkurence – būvniecības izaugsmes perspektīvas” Latvijas reģionu centros, kurā vietējos pasūtītājus, pašvaldību speciālistus, būvniecības nozares pārstāvjus un citus interesentus iepazīstinās ar Partnerības un Iepirkumu uzraudzības biroja izstrādāto saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas metodoloģiju būvdarbu un “projektēt un būvēt” iepirkumos.

Piesaki savu ideju konkursam “Ideju kauss 2017”

08.09.2017. 13:07
17007_ideja.jpg

“Ideju kauss 2017” ir vairāk nekā biznesa ideju konkurss. Tā ir iespēja iziet profesionālas apmācības pieredzējušu uzņēmēju vadībā, gūt vērtīgus kontaktus sava biznesa tālākai attīstībai un noslēgumā sacensties par iespaidīgām naudas balvām, lai iegūtu pirmo kapitālu idejas realizācijai. Pasākumu jau devīto reizi organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Valmieras biznesa inkubators veicina biznesa vidi reģionā

04.09.2017. 16:40
16976_14993_biznesa_inkubators.jpg

Kopš pagājušā gada rudens Valmierā aktīvi darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi reģionā.