A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas nedēļas sacensību rezultāti 

Drukāt
16.04.2018

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 09.04.-15.04.2018.

 

BASKETBOLS

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles

10.04.

U15 (A) V

 Valmiera –  I.Miglinieka SS U-15V

80:57

12.04.

U14 V

Rīga/DSN FM 04 – Valmiera

44:51

12.04.

 U14 V

BJBS Rīga/DSN – Valmiera

49:67

12.04.

 U15 (A) V

BJBS Rīga/DSN FM 03 – Valmiera

26:93

13.04.

U17V

 Valmiera – Rīga/DSN

77:75

14.04.

U16 (A) V

 Līvāni – Valmiera

57:93

14.04.

U15 (A) V

Līvāni – Valmiera

51:94

14.04.

U17 S

Valmiera – Saldus

52:121

15.04.

 U15 (A) V

BS Ogre 2 U-15V– Valmiera

54: 89

15.04.

U 14V

BS Ogre – Valmiera

71:73

15.04.

U17V

BS Ogre – Valmiera

112:63

15.04.

U15

BS Ogre – Valmiera

54:89

15.04.

U17 S

Valmiera – Rīgas 3.BJSS

112:63

       

BMX

15.04.

UEC Eiropas kausa izcīņas ceturtais posms

Elites grupā

Kristens Krīgers

5.vieta

B15/16 jauniešu grupa

Niks Rožukalns

3.vieta

       

FUTBOLS

 

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts

9.04.

U13E

Daugava – Vidzemes FC

1:4

11.04.

U16E

RFS– Vidzemes FC

5:1

14.04.

U13E

Rēzeknes FA/BJSS– Vidzemes FC

0:4

       

HOKEJS

Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta spēles

 

11.04.

U14

Valmieras HK/VBSS – Pārdaugava 06

2:9

14.04.

U14

Valmieras HK/VBSS – Saulys/BTA Kaunas

3:4

Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta sabraukums

14.04.

U10

HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS

1:5

14.04.

U10

HC Klaipēda – Valmieras HK/VBSS

0:4

       

Airēšanas slaloms

15.04.

Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā

U 14

 Frančeska Stanne K-1s laivu klasē

2.vieta

U12

Bruno Emīls Geidāns  K-1v laivu klasē

1.vieta

U12

 Jānis Riža K-1v laivu klasē

2.vieta

   

 

 

TRIATLONS

14.04.

Siguldas Akvatlons

 

F-19

Alvīne Bruņiniece

1.vieta

       

Skolu sports

11.04.

Tautas bumba 2008.g.dz. un jaunāki

Rūjienas vsk.

1.vieta

Rubenes psk.

2.vieta

Naukšēnu novada vsk.

3.vieta

Veiklības stafetes 2008.g.dz. un jaunāki

Valmieras sākumskola

1.vieta

Rubenes psk.

2.vieta

Naukšēnu novada vsk.

3.vieta

13.04.

Vidzemes reģiona Gauja skolēnu sporta spēlēs basketbolā

C grupā (2004.-2005.g.dz.)

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas zēnu komanda

1.vieta

 

Sacensību kalendārs no 16-22.04.2018.

18.04.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles  U15S

Tukums

18.04.

Florbols U-14

Krāslava

20.-22.04.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas fināla  spēles  U12S

Saldus

21.04.

Younex Labl 6.posms badmintonā

Sigulda

21.-22.04.

SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms, Ventspils BMX kauss

Ventspils

21.04.

Futbols 6:6 2009.g.dz.

Rīga

21.04.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts  U-15M JFA Jelgava – Vidzemes

Rīga

22.04.

Latvijas čempionāts orientēšanās garajā distancē

Talsi

22.04.

Futbols

Staicele

22.04.

Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta spēle U12 Valmieras HK/BSS – HS Rīga 2007

VOC

22.04.

Florbols U-10

Bauska