A A A

Valmierā norisināsies Latvijas čempionāts sporta dejās 

Drukāt
12.01.2018

Šī gada 10.februārī Valmierā sporta deju cienītājiem un interesentiem būs iespēja redzēt Latvijas sporta deju pāru meistarību, cīnoties par uzvaru un godalgotām vietām valsts čempionātā sporta dejās dažāda vecuma grupās. Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies SDK "Saltāre" un Latvijas Sporta deju federācijas rīkotais Latvijas čempionāts 10 dejās. Skatītāji varēs baudīt dejotāju sniegumu Standartdejās un Latīņamerikas dejās.

 

Kopš 2012.gada Valmierā regulāri norisinās Valmieras Valsts ģimnāzijas SDK "Saltāre" organizētie čempionāti sporta dejās, piesaistot lielu skatītāju uzmanību. Tā ir iespēja krāšņā un patīkamā atmosfērā klātienē redzēt valsts labāko sporta deju pāru sniegumu. Tā kā Latvijas pāri starptautiskajā arēnā ir sasnieguši ļoti augstvērtīgus rezultātus, iekļūstot ne tikai pasaules un Eiropas čempionātu pusfinālos un finālos, bet arī izcīnot medaļas, tad skatītājiem būs iespēja redzēt pasaules līmeņa dejojumu.

Visas dienas garumā Vidzemes Olimpiskajā centrā būs skatāmi deju priekšnesumi. Pasākumu plkst. 9:30 iesāks mazākie – pirmsskolas vecuma dejotāji. Savukārt vakara daļā no plkst. 19:00 sacentīsies čempionāta finālisti dažādās vecuma grupās.

Čempionāts notiek ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu.

Biļetes cena: 6 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzē” un čempionāta norises dienā Vidzemes Olimpiskajā centrā.