A A A

Godinās Valmieras sporta laureātus 

Drukāt
07.11.2017

Sports ir dzīvesveids un aicinājums. Ja sportistiem nav aktīvi jāstartē sacensībās, tad laiks tiek veltīts intensīvam treniņu procesam, pārliecības un rakstura audzināšanai. Tomēr ikvienam, lai spētu atkal ar jaunu cīņassparu doties pretim izaicinājumiem, ir jānovērtē paveiktais un jāuzņem daudz pozitīvu emociju. Tādēļ 8.decembrī pulksten 19.00 Valmieras Kultūras centrā (Rīgas ielā 10) notiks Valmieras sporta balle 2017 – Valmieras pilsētas pašvaldība suminās sportistus, sporta spēļu komandas, trenerus un sporta dzīves organizatorus par īpašiem nopelniem un ievērojamiem sasniegumiem sportā 2017.gadā.

 

Sporta ballē jau tradicionāli tiek godināti sportisti, kuri izcīnījuši augstvērtīgus rezultātus pilsētas, valsts un starptautiska mēroga sacensībās, tiek sumināti sportistu  treneri, kuri ieguldījuši daudz darba, lai sportisti profesionāli augtu. Tāpat tiek cildināti sporta entuziasti, kuri kopj un stiprina sporta tradīcijas Valmierā, veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, Valmieras sporta veterāni un tautas sporta aktīvisti. Godalgas tiks pasniegtas arī piecās nominācijās: "Gada sportists", "Gada treneris", " Uzlecošā zvaigzne" un šogad arī divās nominācijas par “Mūža ieguldījumu sportā”.

Par kultūras programmu pasākumā parūpēsies mūziķi Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs, kā arī mūsdienu deju grupa “Baltā”. Pasākumu vadīs Uģis Joksts, bet ballē klātesošos izklaidēs grupa “Dziļi Violets”.

Ieejas kartes uz Valmieras sporta balli iespējams iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē. Ieejas maksa EUR 10. Interesenti aicināti ieejas kartes iegādāties savlaicīgi, jo to skaits ir ierobežots.