A A A

Valmieras airēšanas slalomistiem Lietuvas sacensību goda pjedestāls  

Drukāt
19.09.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmieras vārds vairākkārt izskanēja, mūsu airēšanas slalomistus apbalvojot ar Kauņas čempionāta medaļām un sportistiem kāpjot uz Lietuvas kausa goda pjedestāla. Kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” jaunie audzēkņi un pieaugušie atlēti abās kaimiņvalsts 2017.gada noslēdzošajās sacensībās izcīnīja vietas pirmajā trijniekā, turklāt visvairāk bija tieši Nr.1.

 

Sestdien, 16.septembrī, par Kauņas čempioniem un ne pirmo reizi kļuva Toms Karlivāns, K1M Open, Emīls Putniņš, C1M Open un C1M U18, un Ralfs Baldiņš, C1M U15, vicečempiona gods Kasparam Pakeram, K1M Open, un bronzas medaļa Ralfam Jurjānim, K1M U15. K1 laivu klasē vīriešiem finālā iekļuva un kā desmitais sacensības noslēdza Guntars Strazdītis, savukārt K1M U15 kategorijā Lietuvas debija un 13.vieta Pēterim Dabekalnam. Vakarā panākumu svinības gan nesekoja, jo rīts VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem nāca ar nākamajām cīņām Vokes upes ūdenī.

Svētdien, 17.septembrī arī vairākas Lietuvas kausa trofejas nonāca Valmieras airēšanas slalomistu īpašumā. Trasē kā zvēri, krastā jo cēli, - tā VSA-VALMIERA juniori pēc sacensībām grūtām ar lepnuma jūtām. C1M laivu klasē kopējā un junioru konkurencē uzvara Emīlam Putniņam, K1M laivu klasē U14 vecuma grupā līderis Ralfs Jurjānis, bet Ralfs Baldiņš pirmais C1M U14 un otrais K1M U14. Lietuvas kausa goda pjedestāls arī vadošajiem Latvijas atlētiem Tomam Karlivānam un Kasparam Pakeram, attiecīgi, K1 laivu klases vīriešiem sudrabs un bronza. Pirmajā divpadsmitniekā arī Pēteris Dambekalns (11.vieta K1M U14) un Guntars Strazdītis (12.vieta K1M Open).

FOTO: Olden Jentson

Fotoattēlā: Emīls Putniņš                                   

Informāciju sagatavoja:
Airēšanas slaloma apvienības
Preses dienests
Tālr.: +371 26594761