A A A

Čempionāts tiek atsākts ar neizšķirtu 

Drukāt
16.07.2017

Sestdien, 15.jūlijā, VALMIERA GLASS VIA futbola komanda atsāka komanda.lv 1.līgas čempionātu un tikās ar FK Tukums 2000/TSS komandu. Lai gan spēles gaitu kontrolēja valmieriešu futbolisti, vārti netika gūti, un spēle noslēdzās ar rezultātu 0 – 0. 

 

Jau no pirmajām minūtēm tapa skaidrs, ka šī spēle tiks aizvadīta čempionāta līderu zīmē. Lai gan valmieriešu komandai bija vairākas labas iespējas spēles pirmajā pusē, kad vairākkārtīgi tika apdraudēti Tukuma komandas vārti, tomēr atslēgt tos neizdevās. Īpaši spraigas diskusijas raisīja Nika Savaļnieka notriekšana pretinieku soda laukumā, par ko gan galvenais tienesis izlēma nepiešķirt 11 metru soda sitienu. Negūstot vārtus ne vienai, ne otrai komandai, spēles pārtraukumā komandas devās pie kaujinieciskā 0 – 0.

Spēles otrais puslaiks iesākās ar vairākiem labiem VALMIERA GLASS VIA uzbrukumiem, tomēr, lai gūtu vārtus, pietrūka gan veiksme, gan realizācija. Jāatzīst, ka arī Tukuma komandas spēlētāji dažkārt steidza doties pretuzbrukumos, tomēr arī viņi vārtus neguva. Spēles 60.minūtē netālu no soda laukuma tika deaktivizēts Valmieras spēlētājs, par ko tika izpildīts brīvsitiens. Lai gan Alvim Dubovam izdevās izcils sitiens, tomēr nedaudz pāri vārtiem, kas spēles likteni nemainīja. Spēles turpinājumā vairākas bīstamas epizodes, bet tomēr vārti netika gūti, un, spēles beigu svilpei skanot, tika fiksēts rezultāts 0 – 0.

Nākamā spēle tiks aizvadīta jau svētdienā, kad viesos tiksimies ar RTU FC/Skonto Academy, bet pirmā apļa noslēdzošā spēle pret FK Staiceles Bebri norisināsies 29.jūlijā. 

Foto: Jānis Līgats

Informāciju sagatavoja:
Elīna Krūkle,
SO Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola futbola komandas
sabiedrisko attiecību speciāliste