A A A

Ar jauno daiļslidotāju treniņnometnēm uzsāka aktīvā Vidzemes Olimpiskā centra ledus sezona 

Drukāt
14.07.2017

Vidzemes Olimpiskajā centrā ir uzsākta aktīvā ledus sezona. Ik dienas ledus hallē norisinās treniņi, un brīvdienās tiek aizvadītas Vasaras hokeja turnīra spēles. Aizvadot vairākus treniņus dienā un slīpējot slidotprasmi, kā pirmie jaunuzlieto ledu iemēģināja jaunie daiļslidotāji no Sanktpēterburgas.

 

Jau astoto gadu pēc kārtas jaunie Sanktpēterburgas daiļslidotāji uz trīs nedēļām ierodas Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, lai aizvadītu treniņnometni. Šogad pievienojušies arī daiļslidotāji no Austrālijas. Uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus treniņus aizvada titulētākie jaunie daiļslidotāji, Krievijas čempionāta medaļnieki, kuri sevi pierādījuši augstā līmenī arī pasaulē.

Kā norāda daiļslidotāju treneri, Vidzemes Olimpiskais centrs ir ideāla vieta, lai aizvadītu kvalitatīvu treniņnometni. Šeit ir visi nepieciešamie apstākļi veiksmīgas treniņnometnes norisei. Ledus ir ļoti labas kvalitātes, pirms katra treniņa tas tiek sagatavots augstā līmenī. “Sausie” treniņi tiek aizvadīti universālajā zālē, kur vietas pietiek visiem. Arī fizioterapeits katru nometnes dienu ir uz vietas un pie nepieciešamības spēj palīdzēt jaunajiem daiļslidotājiem.  Viesnīca Naktsmājas ir lieliska vieta kur nakšņot un atpūsties no treniņiem. Diena tiek iesākta ar gardām, veselīgām  brokastīm, lai pietiktu spēka izturēt treniņu procesu. 

Šo sestdien, 15. jūnijā Sanktpēterburgas slidotāji noslēgs trīs nedēļu darbu Valmierā. Ar to aktīvie ledus treniņi nebeidzas, jo uzreiz pēc jauno daiļslidotāju aizbraukšanas Vidzemes Olimpiskajā centrā ieradīsies “Rīgas Dinamo” hokejisti, lai aizvadītu nedēļu garu treniņnometni un sagatavotos gaidāmajai sezonai.